En İyi Blender Seti Modelleri 2020: Karıştır, Karıştır, Meyve İç! Sebze İç! Çorba İç! Her Türlü Meyve Kokteyllerini Dene!

En İyi Blenderlar 2020

Acelen mi var!? Spor mu yapacaksın? Okula mı gideceksin? İşe geç mi kalıyorsun? En iyi blenderlar 2020 makalemize bir göz at!

Neden mi?

Tazeliğiyle ve ev yapımı sağlığıyla anında hazırlayabileceğin içecekler olan meyve sebze aromalı smoothieler ve harika meyve kokteylleri ve hatta sıcacık çorbalar için 2019 ve 2020 yılının kullanımı pratik en iyi blenderlar, en ucuz ve en iyi blender seti modelleri, markaları, yorumları, incelemeleri, özellikleri ve fiyatları ile birlikte daha iyi blender alırken nelere dikkat etmeliyiz?; hepsi ve daha fazlası geniş içerik ve koskoca bilgilerle hosgelir.com’da!

Daha çok media markt, vatan, akakçe gibi sitelerde de aratılan ucuz mikserler ve robot setleri hakkında ve yedek parçaları üzerine aradığınız bilgiler bu yazımızda!

rfet57y6utry6u7
Harika içecekler için Dünya’da bulamayıp Mars’ta bile dağ bayır blender arayanlar: En İyi Blender Modelleri tahmin edin nerede? Hosgelir.com’da!

Smoothieler, kokteyller, çorbalar, milkshakeler, soslar, fındık ezmeleri, muz ezmeleri, muhteşem tatlı karışımları, yazın buzlu soğuk içecekler, kışın sıcacık içecek çeşitleri için aradığınız 2019 ve 2020 yılındaki en iyi blenderlar, en iyi mikser karıştırıcılar, en iyi blender setleri, en iyi blender modelleri, markaları, özellikleri, incelemeleri, yorumları ve fiyatları, blender alırken nelere dikkat etmeliyiz gibi detaylar bu yazımızda sizlerle!

Ayrandan, koladan, gazozdan, iceteaden canı sıkılanlar; farklı tat farklı karışım arayanlar, portakallar da köşede çürüdü diyenler; şu tostun yanında bir havuç suyu olaydı, şu kokorecin yanına şalgam ve içine de biraz havuç suyu ekleyeydim diyenler; spora geldik ama damağımız kurudu, kuru kuru gitmiyor şu spor, canım sıkılıyor diyenler için 2019 ve 2020 yılındaki en iyi blenderlar, en iyi blender seti ve modelleri, en ucuz blenderlar, blender alırken nelere dikkat etmeliyiz, 2020 yılının en iyi blender modelleri ve fiyatları bu yazımızda!

dgtetewrt46443rsdfg

 

Tuğladan/kerpiçten yapılma ev ortamlarımız giderek boyalı badanalı ve sonrasında da lüks evlere dönüşürken içerisindeki sistem de hiç durmadan teknolojik olarak gelişiyor.

Kullandığımız ev aletleri de bu gelişime ayak uydurup yerlerini alıyorlar. Blenderlar da pratik yeme içme olayına ayrı bir boyut kazandıran icatlardan ve sizlere en iyi belenderlar, en iyi blender setleri ve en ucuz blender modellerini bulabileceğiniz aynı zamanda da “blender seti alırken nelere dikkat etmeliyiz?” içerikli mini bir yazı sunduk.

 

 

ert56uytyu8o9rthy5

En İyi Blenderlar ve En İyi Blender Seti Listemizin İçeriği:

 1. Kenwood Blend-X Pro : En kaliteli ve en hızlı içecekleriniz için en iyi blender!

 2. Arzum Shake’n Take : Fiyatını kesinlikle hak eden ve çok beğenilen en iyi blender!

 3. Arzum Soprano : Çeyizlerin ve mutfakların baş tacı en iyi blender!

 4. Fakir Mr Chef Quadro : En çok tercih edilenler arasında uygun fiyatlı en iyi blender seti!

 5. Tefal ActivFlow Pro Extreme : Kullanışlı bir set arayanlara en iyi blender seti!

 6. Emsan Pro-Multimax Rob : Başarılı bir fiyat performans ürünü arayanlara en iyi blender seti!

 7. Braun MQ735 : 10 numara 5 yıldızı hak eden en iyi blender seti!

 8. Tefal OnTheGO : Uygun fiyatlı ve çok tavsiye edilen en iyi blenderlar arasından bir ürün!

 9. Fakir Rosie Lucca Q : En iyi blenderlar arasından muhteşem bir fiyat performans ürünü blender seti!

 10. Braun MultiQuick 9 : Yüksek kalite, yüksek performans bu sefer uygun fiyatla! En iyi blenderlarda ikinci sıraya konabilir!

 11. AWOX Barmix : Uygun fiyat arayanlara En ucuz blenderlar!

 12. PREMİER El Blenderi : Uygun fiyat arayanlara En ucuz blenderlar!

 13. AWOX Tulipso Mürdüm : Uygun fiyat arayanlara En ucuz blenderlar!

 14. Ayrıca yazı aralarında daha iyi blender seti alırken nelere dikkat etmeliyiz içeriği de mevcut.. 

tyhrty6u465y7u6ı

En İyi Blenderlar 2020 Listesi Ve Blender Seti Alacaklara Tavsiyeler:

10 tane “en iyi blender” ve sonda da 3 tane “en ucuz blender” sizlerle..

sfrdsertyuy456
Kaaafffanıza Göre Hazırlayacağınız Değişik ve Sağlıklı Ev Yapımı Taptaze İçecekleriniz için En İyi Blenderlar Sizlerle!

1… Kenwood BLP900BK Blend-X Pro Blender: En Kaliteli ve En Hızlı İçecekleriniz İçin En İyi Blender!

rt5y645t6yuty
Fotoğraflar aslında kaliteli ama sayfadaki GİFlerin boyutları yüksek olunca fotoğraf kalitelerini düşük gösterebiliyor..

 

“SB055WG Smoothie Blender” ürünleriyle de aratılan Kenwood markaya sahip “BLP900BK Blend-X Pro Blender”  özellikleri, incelemeleri, yorumları ve fiyatıyla karşınızda:

 

Fiyat: 2.299 TL      (24.11.19)

 Kenwood’un sürahili modellerinden olan bu standlı tipteki blender 2000 ml’lik bir sürahi haznesinin yanı sıra 1600 wattlık muhteşem bir güce de sahip.

Blender seti arıyorsanız alırken dikkat etmemiz gerekenlerde temel şey blenderin hızı olacaktır. Hız konusunda da blenderinizin ne kadarlık bir güçle çalıştığı temel belirleyicidir. Yani blender arıyorsanız temelde güç değeri ne kadar ona bakacaksınız.

Diğer sitelerde de geçtiği gibi blenderda güç olarak 600 watt ile 1000 watt arasında bir değerde olması istenir. 600 wattın üzerinde olmasını anlayabiliriz, lakin üst sınır olarak 1000 watt denmesi bana pek doğru gelmiyor. Belki çok watt çok enerji kullanımı manasına geldiği için, faturalarınızı düşürmek amacıyla 1000 wattlık bir tepe değeri koymuşlardır.

Bizim Kenwood BLP900BK blender seti modelimiz 1600 wattlık. Piyasadaki çoğu ürünün 1000 wattın altında güç değerlerine sahip olduğunu düşününce oldukça iş görür bir model olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur.

Bu güç meselesinin sonunu şöyle bağlayayım, 1600 wattlı bu model dakikada yaklaşık 30.000 devir yapıyor.

Blender alırken bir diğer dikkat etmeniz gereken özellik hız seçeneğinin değiştirilebilir özellikte olmasıdır. Farklı işlevler için farklı hızları ayarlayabilmeniz her zaman faydalı olacaktır. Özellikle aldığınız blender setindeki farklı parçaların farklı hız seçeneklerine ihtiyaç duyduğunu düşünürsek bu olayın önemini anlayabileceksinizdir.

Bunun yanı sıra özellikle çorbalarınız gibi sıcaklık oranı yüksek olan işlemlerinizde blenderda kullanılan materyallerin eriyip veya reaksiyona girip, bir yandan sağlığınızı tehlikeye atacak içerikler karıştırmanıza, bir yandan da blenderınızda bozulmalar yaratmasına olanak vermemek için metal şaftlı blenderlar almanız önemlidir.

BLP900BK’da hız ayar düğmesi bulunuyor ve farklı gıdalarınız için farklı hız seviyelerinde işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

detry5y76utgyu86
Bu muhteşem blender BLP900BK için paralarınız birazcık uçacak..

Yine BLP900BK’da sağlıklı smoothie’leriniz, dondurulmuş tatlı ile gıdalarınız ve çorbalarınız için mükemmel sonuçlara ulaşabileceğiniz toplamda 3 farklı ön ayar fonksiyonu bulunuyor. Paslanmaz çelik yapılı 6 yönlü ve 2 kademeli güçlendirilmiş bıçakları sayesinde neredeyse tüm malzemeleri su eklemeden pürüzsüz sonuçlarla ezebilir veya karıştırabilirsiniz. 1600 wattlık gücü de işin içine kattığınızda neredeyse ‘mükemmele yakın’ sonuçlar elde ediyorsunuz.

Böylece güne hem lezzetli hem sağlıklı smoothielerle başlayabilir veya lezzetli çorbalarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Öte yandan yine sağlıklı sonuçlar için blender haznelerinin de sağlıklı yapılmış olmasına dikkat edin. Bu modelde daha önce söylediğimiz gibi 2 litrelik, Tritan BPA içermeyen, darbeye dayanıklı ve uzun ömürlü cam sürahi kullanılmış.

5,6 kg bir ağırlığı olan sağlam metal gövdeli bu model gri renkte piyasaya sürülmüş.

Aslında fiyatı piyasanın çok üzerinde gibi duruyor ama güçlü ve dayanıklı uzun kullanıma uygun modeller arayanlar için çok uygun bir model. Hem özelliklerini hem performansını dikkate alacak olursak oldukça güzel bir seçim haline geliyor ve bu yüzden de listemizde 1 numarada.

wtry5u7688y9rfty66
Hayatınızın her alanında! En iyi blenderlar ile en güzel içeceklerin keyfini çıkarın!

  

2… Arzum AR1032 Shake’n Take Kişisel Blender: Fiyatını Kesinlikle Hak Eden ve Çok Beğenilen En İyi Blender!

4r5ty6htt5y6u7ı

Arzum’un çok beğenilen Shake’n Take modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 184,90 TL (24.11.19)

Sırada Trendyolda bile 2000 kişilik oylamada 1900’ün üzerinde kişinin 5 puan verdiği bir model var.

Arzum’un AR1032 Shake’n Take adlı bu modeli aşırı beğeni toplamış durumda. Neredeyse “blender” adının kapak yüzü olacak güzellikte bir manken gibi. Şuan söz konusu blenderlar olunca Shake’n Take’in bu kadar ünlü diyebiliriz.

Peki bu blender setinin özellikleri neler?

Sürahili ve standlı olarak geçen blenderlar arasında yer alan bu blenderın sürahisi 570 ml kapasitesinde. Ama genelde 570 ve 400 ml olmak üzere iki tane sürahi gönderiyorlar. 400 ml’lik olan genelde karıştırma şişesi olarak gönderiliyor.

Bu blenderin belki de tek eksiği gücünün 300 watt olması. Ama gücünün az olduğuna bakmayın buzu bile kırabilecek kapasitesi var. Neredeyse her yiyeceğinizi kolaylıkla un ufak edebiliyor. İşini daha da kolaylaştırmak istiyorsanız gıdaların kabuğunu soyun ve 3-5 parçaya bölerek atın. Böylelikle zaten işini çok hızlı yapan Shake’n Take blenderinizin uzun süreli kullanımına katkı sağlamış olacaksınızdır.

 

Tek tuşla işleminizi kolaylıkla yapabileceğiniz bu model hakkında kısa güzel bir de video var. Hazırlayan arkadaşı tanımıyorum ama küçük tatlı bir video çekmiş.

3r4t54rtgt4tyu

Plastik gövdeli, paslanmaz çelikten yapılmış bıçakları bulunan bu modelle taze taze, sağlıklı, lezzetli smoothielerinizi, çorbalarınızı veya dondurulmuş gıdalarınızı çok kısa sürede hazır duruma getirebilir, damlamayı önleyen içme kapağı sayesinde özellikle smoothielerinizi gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Yine özellikle spor salonlarında bu tip lezzetlerden yanınızda taşıyarak faydalanabilirsiniz.

Mavi, siyah ve pembe renkli çeşitleri olan bu model blender seti arayanların çok yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşmış durumda. Özellikle yorumlarında “fiyatını kesinlikle hak ediyor” yorumlarını o kadar çok görüyorsunuz ki blenderınız varsa bile bir tane daha alasınız geliyor.

Bu süper ürün fiyat performans açısından bakıldığında gerçekten çok uygun. 1. sıradaki Kenwood modelinin üstün özellikleri olmasa, 1 numarayı kesinlikle bu model alırdı.

 

  

 

 

3… Arzum Soprano Max Multi Blender Seti AR 1004: Çeyizlerin ve Yeni Gelin Mutfaklarının Baş Tacı En İyi Blender!

345tyyu7ı87u6ı7u

Halk tarafından, daha çok “Arzum Soprano Max Multi Blender Seti Beyaz AR1004 Yorum”, “Arzum Soprano Max Multi 1000 watt kullanımı, yorumları, özellikleri” gibi aratılmaları bulunan Arzum Soprano Max Multi Blender Seti özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 223,90 TL (24.11.19)

Blender alırken dikkat etmeniz gerekenler kabaca ürününü gücü, bıçaklarının özelliği, hız seçeneklerinin bulunması, kablolu veya kablosuz olup olmadıklarıydı. Kablolular çoğunlukla daha güçlü olurken, kablosuzlarda kullanım kolaylığı vardı, güç olarak 600 – 1000 watt arası tavsiye ediliyordu ve güç blender için vazgeçilmez bir detaydı. Sağlıklı besinler ve dayanıklı ürünler için ise metal şaftlı blenderları tercih etmek en iyisiydi. Birden fazla hız seçeneğinizin olması da sizlere büyük kolaylıklar sağlıyordu.

Arzum’un Soprano Max Multi Blender Seti adını verdiği bu blender seti tip olarak çoklu set adı altında geçen, 1000 wattlık bir gücü bulunan, 800 ml ölçü kabı ve 1500 ml doğrayıcı hazne kabı bulunan blender setlerinden bir tanesi. 800 ml’lik ölçü kabında sebze ve meyveleri ezip, bu kabı püre ve ayran amaçlı kullanabiliyorsunuz.

Turbo fonksiyonu ile çok daha hızlı çalışmasını ve devir sayısını arttırmasını sağlayabileceğiniz bu blender setinde blender, çırpma, dilimleme, doğrama ve rendeleme gibi 5 farklı fonksiyonda kullanabiliyordunuz.

Çift taraflı olarak paslanmaz çelikten yapılmış bıçaklarıyla, 1000 wattlık gücüyle ve geniş hazneleri yardımıyla et, sebze, soğan, meyve, fındıklarınızı vs. çok kolay bir şekilde parçalayabilir veya kıyabilirsiniz.

Ayrıca bu setteki çift çırpıcı sayesinde güçlü motor yardımıyla kek hamuru, bebek maması, mayonez, meyveli süt gibi karışımları oldukça kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Bu 5 farklı fonksiyon (blender, çırpma, dilimleme, doğrama, rendeleme) için set içerisinde var olan parçaları, kolay şekilde monte edebilir ve kolay şekilde çıkarıp bulaşık makinesinde yine kolayca yıkayabiliyorsunuz.

Soprano Max Multi kullanıcıları tarafından çok beğenilen, çeyizlerin evlerin ve mutfakların baş tacı haline gelmiş bir blender seti. Güçlü, tuttuğunu koparır cinsten ve dayanıklı, uzun süreli kullanıma uygun olup uygun fiyata olan bir blender seti arıyorsanız bu model tam size göre. Kendisi de zaten trendyolda bile en tercih edilen blender ürünlerinden bir tanesi.

Hakkında oldukça fazla beğeni olup, oldukça fazla sayıda kullanıcısı ve makineden çok memnun olan yüzlerce insan var. Herhangi bir sitede bu makineye verilen puanları tam puana yakın bulabilirsiniz.

Bizim de çok beğendiğimiz model gerek performansıyla, gerek setteki bulunan parçaların kullanım kolaylığıyla ve çok yönlü fonksiyonlarıyla ve gerek de oldukça uygun fiyatından dolayı en iyi blender seti listemizde 3.sırada bulunuyor kendisi.

 

  tghfdghrytuu6fgh68t5645f

 

4… Fakir Mr Chef Quadro Blender Set 41002383: En Çok Tercih Edilenler Arasında, Uygun Fiyatlı En İyi Blender Seti!

ty5y6u5yu5yu65

 

Fakir Mr. Chef Quadro Violet, Mor, Rose 1000 watt Blender Seti” modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 256,70 TL (24.11.19)

1000 wattlık gücüyle güçlü bir blender modeli içeren, 900 ml ölçü kabı ve 1500 ml doğrayıcı hazne kabı bulunan Fakir’in Mr Chef Quadro blender seti yüksek özellikli ve performansından memnun kalacağınız bir ürün.

2 kademeli hız ayarı bulunan modelde ekstradan bulunan turbo fonksiyonu sayesinde hızını daha da arttırabiliyorsunuz.

Yine sağlığınız için ve robotu uzun süre kullanabilmeniz için blender ayakları ve mikser uçları paslanmaz çelik yapılıyken, yine 4 bıçaktan oluşan bıçak yapısı da paslanmaz çelikten imal edilmiş.

Buz kırma, Blender, Çırpma, Dilimleme, Doğrama ve Rendeleme olmak üzere herhangi bir gıdanızı 6 fonksiyonda kullanabileceğiniz bu blender seti sessiz çalışabilme özelliğiyle beraber oldukça kullanışlı olmasıyla ön plana çıkıyor.

Şık ve zarif tasarımına bu kullanışlılığı da eklenince, performansı ve bu yazıyı yazdığım sıradaki indirimli fiyatıyla albenisi oldukça yükselmiş ve çok çekici hale gelmiş.

Fakirin bu blender seti yine Trendyolun en çok tercih edilen modelleri arasında bulunuyor. Oldukça fazla beğeni toplayan bu model hakkında yüzlerce güzel yorum içeriyor. Özellikle sessiz çalışma özelliğini beğenen müşteri sayısı oldukça fazla. Ürünün kalitesine ve performansına göre fiyatının çok makul seviyelerde olduğunu söylüyorlar.

Bizim de oldukça beğendiğimiz bu model listemizde 4.sırada kendine yer buldu.

 

  

 

5… Tefal ActivFlow Pro Extreme 1500W Cam Set 1510001396: Kullanışlı Bir Ürün Arayanlara En İyi Blender Seti!

4t5ytuı7o7u8ıu6ı7

 

“Tefal ActivFlow Pro Extreme 1500W Cam Set Blender  Seti en ucuz, kullananları, fiyatları, yorumları”, “Tefal ActivFlow Pro Extreme Cam Blender Set 1500 Watt”, “Tefal ActivFlow Pro Extreme 1000W Cam Set” gibi aratılmaları bulunan Tefal’in ActivFlow Pro Extreme 1500W Cam Set modeli modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 519,90 TL (24.11.19)

1500 wattlık gücüyle oldukça yüksek güce sahip blenderlar arasında bulunan Tefal’in Activflow Pro Extreme belender seti modeli besinlerinizi çok hızlı bir şekilde öğütebiliyor. Blender, Çırpma ve Doğrama fonksiyonları bulunan bu set, turbo fonksiyonu sayesinde ultra hızlı bir şekilde amacınıza ulaştırıyor.

1500 ml’lik doğrayıcı haznesiyle de geniş bir hazne barındıran modelde çırpıcı sistem çift başlıklı olmakla beraber öğütücü hazne de camdan yapılmış. Gövde ise plastik yapılı. Genelde gövde plastikten olur zaten.

Bu modelde bulunan 4 bıçaklı Activflow teknolojisi kullanılarak üretilmiş bıçak sisteminde, bıçakların iç tarafındaki kavisli kısımlar besinlerin topak kısımlarını yakalamaya yararken, bıçakların dış taraflarındaki düz kısımlar ise karıştırmanın mükemmel olmasını sağlıyor.

1500 wattlık güçle çalışan bu model, güzel özellikleri ve ekstra olarak da turbo çalışma özelliğinin de bulunmasıyla yüksek beğenimizi kazanmış durumda..

Ayrıca yine Trendyolda da en çok tercih edilen blender setleri arasında bulunuyor. Kullanıcıları üründen müthiş memnun. Herkese tavsiye etmekle beraber alırsanız pişman olmayacağınızdan eminler.

Verilen puanlar da tama yakın. Bizim de dediğimiz gibi makinenin özellikle yüksek gücüne hayran kalmış durumdalar. Bu fiyata bu hızla çalışan bir blender edindikleri için hepsi oldukça mesut.

 

sdft5y65y7u6ı
Çikolatayı bu kıvamda istediğin an elde edebilirsin! En iyi blenderlar ile dilediğini yap.. En iyi blenderlar tam da burada!

  

6… Emsan Pro-Multimax 1001 Rob Blender Set: Başarılı Bir Fiyat/Performans Ürünü Arayanlara En İyi Blender Seti!

rt567645t6y5t6
GIF boyutlarından dolayı fotoğraf kaliteleri düşük çıkabiliyor..

 

Emsan marka Pro-Multimax 1001 Rob Blender Set modeli yedek parçaları, özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları, şikayetleri ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

Fiyat: 249,96 TL (24.11.19)

Emsan’ın, Pro-Multimax 1001 Rob ismiyle piyasaya çıkardığı bu blender seti 1000 wattlık bir güçle çalışıyor. 1500 ml kapasitesindeki geniş doğrayıcı haznesine Besleme tüpü yardımıyla kullanım sırasında ekstra eklemeler yapabiliyorsunuz.

Turbo fonksiyonu yardımıyla daha da hızlı kullanabileceğiniz bu hızlı blender modelinde Blender, Çırpma, Dilimleme ve Rendeleme olmak üzere 4 farklı fonksiyon kullanıma uygun.

Sağlıklı beslenmeleriniz adına dilimleme ve rendelemede paslanmaz çeliklerden faydalanılmış. Uzun süreli kullanımları sağlayabilmek adına çizilmeyi önleyici yüzük aparatı, ergonomik gövde tasarımı ve tırtıklı bıçak yapısı kullanılan modelde yine çizilmeyi önleyici bu yüzük aparatı sayesinde çorbalarınızı tencerede karıştırabiliyorsunuz.

Trendyolda çok beğenilen ve çok tercih edilen blender setleri arasında bulunan bu model hakkında oldukça yüksek sayıda güzel yorum var. Özellikle fiyatına göre bu performansının ve 1000 wattlık gücünün çok iyi bir seçim olduğunu söyleyenler var.

Piyasaya göre oldukça uygun bir fiyata sahip olduğunu, tamamen karlı bir alışveriş yaptıklarını belirtiyorlar. Üründen çok ama çok memnunlar ki, tecrübelerime dayanarak söylüyorum sanırım ürün bitmek üzere.

 

  

7… Braun El Blenderi MQ735: 10 Numara 5 Yıldızı Hak Eden En İyi Blender Seti!

er4t4t5y4rt5y4t5y

 

Braun MQ735 Blender Seti modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 439 TL (24.11.19)

Genelde firmalar ürünlerini şaşaalı gösterebilme adına değişik ve çekici isimler koymayı severler. Ben bunu en çok Braun’da görürüm. Özellikle saç kurutma makineleri platformunda çok değişik isimler kullanmışlardır.

Fakat bu blenderinde sade bir isimle karşıma çıkması nedense mutlu etti. Bu konuya diğer insanlara göre daha fazla dikkat ettiğimden sanırım.

Multiquick735’in kısaltması olan MQ735 modeliyle çok beğenilmiş olan Braun, bu el blenderini 750 wattlık bir güçte üretmiş. 600 ml ölçü kabı ve 500 ml doğrayıcı hazne kabı bulunuyor.

Bu şık tasarımlı ve kolay kullanıma uygun el blenderinin sessiz çalışma özelliği de ekstra güzellik katmış durumda.

Paslanmaz çelikten yapılmış bıçakları hem uzun süre dayanıklılığı sağlıyor hem de sağlığınız için tehlikeli ve kanserojen olan sıcaklık reaksiyonlarından sizi koruyor.

Blender, Çırpma ve doğrama özellikleri bulunan bu el blenderinda ayrıca çok daha hızlı çalışmasını sağlayan turbo özelliği de bulunmakta.

Plastik gövdeden yapılmış olması taşınabilirliğini kolaylaştırma adına önemli.

Tek tuşla hız ayarlarını yapabilirken, ergonomik tutma yerleri ve yıkanabilir aksesuarları ile kullanımda oldukça kolaylık sağlamış bir makine.

Model hakkında oldukça güzel yorumlar var ve beğenen sayısı oldukça yüksek. Tama yakın puan vermişler. Hatta gördüğüm bir yorumu aynen aktarıyorum buraya: “10 yıldır evliyim ve eşime aldığım 4. Blender. Al malın iyisini çekme kaygısını demişler. Alet resmen makine. 10 numara 5 yıldız ” denmiş.

Çok beğenilen bu model hızlı yapısı ve yüksek performansının yanında kullanabilirliğinin oldukça kolay oluşu ve fiyatının da bu performansa uygun oluşuyla en iyi blender seti listemizde 7.sırada kendine yer buldu.

Tercih edip oldukça memnun kalabileceğiniz güzel bir model.

 

 

  

8… Tefal OnTheGO Blender: Uygun Fiyatlı ve Çok Tavsiye Edilen En İyi Blenderlar Arasında Yer Alan Bir Ürün!

rgty56756y6uı5yu

Tefal OnTheGO Blender veya Tefal On The Go Blender olarak da bilinen bu blender modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 269,90 TL (24.11.19)

Üst sıralardaki Shake’n Take modeli gibi OnTheGO da 300 watt gibi düşük bir güçle harikalar yaratan bir ürün.

Standlı ve cam sürahili modeller arasında yer alan OnTheGO, tek tuşla kolaylıkla işlemlerinizi yapabileceğiniz 600 ml hacimde bir doğrayıcı hazneye sahipken, bıçakları paslanmaz çelikten ve gövdesi de metalden yapılmış.

Aparatlarını makinede kolaylıkla yıkayabileceğiniz bu modelin kullanışlı şişesi sayesinde her yerde taze meyve ve sebzenin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Buz ekleyerek daha soğuk karışımlar elde edebileceğiniz bu model blender, çırpma ve kırma olmak üzere 3 fonksiyona sahip.

Smoothielerinizi, çorbalarınızı ve hatta buzlu besinlerinizi kolaylıkla istediğiniz kıvama getirebilirsiniz ve uygun kapak sistemi sayesinde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Bu çok kullanışlı oldukça pratik blender modeli performansıyla bizi şaşırtıp bir de üzerine uygun fiyatlı olunca listemizde kendine yer buldu.

Trendyolun da oldukça fazla tercih edilen blender modellerinden bir tanesi olan OnTheGO, kullanıcılarından çok fazla sayıda beğeni ve olumlu yorum almış durumda.

Kullanıcılarının şiddetle tavsiye ettiği ve asla pişman olmayacağınızı vurguladığı bu ürünü neredeyse her gün kullanıp çok beğendiklerini kesinlikle verdikleri fiyata değdiğini söyleyen yüzlerce yorum var.

  

erft56u7ıert5y6u7
En iyi blenderlar hosgelir.com’da!

 

9… Fakir Lucca Q Blender Seti Rosie: En İyi Blenderlar Arasında Bulunan Muhteşem Bir Fiyat/Performans Ürünü Set!

4t5y6ty5y76u7ı

Fakir Lucca Q Blender Seti Violet, Rosie modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat:  230 TL (24.11.19)

1000 wattlık yüksek güçte yapısıyla karşımıza çıkan Fakir’in Lucca Q model blender seti, 900 ml ölçü kabına ve 500 ml doğrayıcı hazne kabına sahip.

Turbo fonksiyonu sayesinde de üstün hızlarda smoothielerinizi, çorbalarınızı, çiğ etlerinizi,  taze meyve sebze pürelerinizi çok daha kolay hazırlayacağınız model, paslanmaz çelikten yapılma bıçaklarıyla sağlığınıza katkıda bulunurken Blender, Çırpma ve Doğrama olmak üzere 3 fonksiyonda işlev görüyor.

Ayrıca daha önce bahsettiğimiz, blender alırken birden fazla hız seçeneğinin olmasının önemli olduğu gerçeği, bu blenderda 2 hız kademesinin varlığıyla sağlanmış.

Yine bu model de oldukça fazla rağbet gören ürünlerden. Trendyolda en çok tercih edilen blender seti modellerinden bir tanesi.  Uygun sayılabilecek fiyatı ve herkes tarafından oldukça yüksek performansıyla göz dolduran bu model kolay kullanımıyla da beğeni toplamış.

Listemizin sonlarına doğru yaklaşırken şans vermeyi düşünebileceğiniz bir model olduğundan bu sıraya yerleştirdik kendilerini.

 

 

 

 

10… Braun MQ9045X Multiquick9 Blender Seti: Yüksek Kalite ve Yüksek Performans Çok Uygun Fiyata! En İyiler Arasında İkinci Sıra Verilebilir!

rty56u45y6u7ı345

 

“Braun Multiquick 9 blender”, “Braun Multiquick 9 MQ 9045X 1000W Blender Seti”, “Braun MQ9045” veya “Braun MQ9045X Blender Seti” olarak da bilinen Braun MQ9045X Multiquick9 Blender Seti  özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 589,90 TL (24.11.19)

Sessiz çalışma özelliğini özellikle vurgulayacağımız Braun MultiQuick serisinin 9045X modelli blender seti, 1000 wattlı güçle yüksek hızda çalışırken var olan turbo fonksiyonu sayesinde de bu hızı kat kat arttırabiliyor. Dakikada 14200 devire kadar ulaşabiliyor.

Ayrıca akıllı hız kontrolü varlığı da hız ayarlamalarınızda çok kolaylık sağlarken bu modeli seçimlerinizde bir plan öne çıkarıyor. Böylece hız ayarlamalarına da gitmenize gerek kalmıyor.

600 ml ölçü kabı ve 1250 ml doğrayıcı hazne kabı bulunan model,  ekstradan 350 ml ikinci bir doğrayıcı hazneye de sahip.

Paslanmaz çelikten yapılmış bıçak yapısıyla Blender, Çırpma, Doğrama ve Kırma fonksiyonlarında kullanabileceğiniz bu blender seti aktif bıçak teknolojisi ve Sıçrama engelleyici uç tasarımını da teknolojileri arasında bulunduruyor.

Yüksek teknolojideki özelliklerine rağmen 1 numaradaki blenderin kabaca üçte biri fiyatına edinebileceğiniz bu blender seti kullanıcılarının bir hayli beğenisini kazanmış.

Yine bu blender hakkındaki bir yorumu aynen buraya aktarıyorum: “Hız ayarı, sıçratmaması, sessizliği, küçük blenderin sürekli elimin altında olması, ezicisi her bir şeyi ile mükemmel!!! Beklentinizi fazlasıyla karşılıyor. Gövdeyi cam düşünüyorsanız daha öncesinde cam kullanan biri olarak şunu ekleyebilirim kesinlikle camın ağırlığı her an elinizin altında olmasını engelliyor. Bu nedenle hafif olması da ayrı bir güzelliği. Braun küçük ev aletlerinde yine beni şaşırtmadı? Kararsızsanız düşünmeyin alın, Tavsiye ederimm..” şeklinde beğenisini açıklıyor bir MQ9045X kullanıcısı.

Bizim de oldukça beğendiğimiz, hemen hemen her türlü sebze ve meyveyi kolaylıkla istediğimiz kıvama getirebilen bu model tereddütsüzce tercih edebileceğiniz blender setlerinden.

 

  

 

En Ucuz Blender Seti Listemiz:

Bu liste de basit bir model olsa, işimi görse yeter diyenler için..

sdfgryrty57767
..İki yüzlük banknot dolu cep. Parayı senin için harcarım ya da denize dökerim nakit halinde bi tek… (Mary Jane).. En iyi blenderlar bu yazımızda!

1… AWOX Barmix 1000W Çelik Çubuk Blender:  Uygun Fiyat Arayanlara En Ucuz Blenderlar!

try54t5y6u75y76u7ı

 

AWOX Barmix 3’lü Uçlu 1000W Çelik Çubuk Blender Seti modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 53,90 TL     (24.11.19)

En ucuz blender seti modellerinde 3 tane güzel modeli sizler için ayırdık. Bunlardan bir tanesi AWOX Barmix.

El tipi blender modellerinden olan bu tekli blender, 1000 wattlık bir güçle çalışıyor. 2 kademeli hız ayarı olan ve ergonomik tasarımıyla kullanım kolaylığı sunan bu blender paslanmaz çelik bıçaklarının yanı sıra sessiz çalışma özelliğine de sahip.

Performansına göre bir hayli iyi fiyattan satıldığını ve bundan memnun olduklarını belirten kullanıcıları böyle bir modeli bu fiyata bulabildiklerinden çok memnunlar.

rty5y6u76345t6yu7

Çok beğeni toplayan ve çok tercih edilen en ucuz blender modellerinden olan bu ürün ucuz ve daha iyi blender arayanlar için oldukça ideal.

 

 

2… Premier PHB3355 El Blenderi: Uygun Fiyat Arayanlara En Ucuz Blenderlar!

ry57u867yu87957u5

 

Premier PHB 3355 Tornado El Blenderi modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 69,99 TL (24.11.19)

Beyaz, sarı, pembe, kırmızı gibi renk çeşitleri olan Premier’in bu el blenderi 200 wattlık bir güce sahip. Düşük güçte görünse bile yüksek performansı bulunan ve oldukça çok beğenilen bu model ergonomik tasarımıyla da kullanım kolaylığı sunmuş.

Bu fiyata bu performansı beklemediklerini belirten kullanıcılar üründen de gösterdiği performanstan da fiyatından da çok çok memnunlar.

4t6457y67y65            rgty5756y5u7678

 

 

 

3… AWOX Tulipso Mürdüm 800W Blender: Uygun Fiyat Arayanlar İçin En Ucuz Blenderlar!

et645767ı7u87ı98y67ı

AWOX Tulipso Çelik Çubuk Mürdüm 800W Blender modeli özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve ucuz fiyatıyla karşınızda!

 

Fiyat: 79 TL (24.11.19)

AWOX’un bir diğer ucuz blender modeli olan Tulipso Mürdüm 800 wattlık güce sahip olan tekli, el tipi blender modellerinden bir tanesi. Sessiz çalışma özelliğinin yanı sıra  paslanmaz çelik yapılı 4 bıçaklı bıçak sistemiyle de işini çok rahat görüyor.

Ergonomik tasarımıyla kullanım kolaylığı sunan model, kullanıcıları tarafından neredeyse tam puana layık görülmüş. Hatta bu küçücük sadecik aparatı çok kullanışlı bulanlar bile var.

 

 

 

Blenderlar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

>>Aslında diğer sitelerde gördüğüm çok da beğendiğim birkaç soruyu cevaplama yöntemiyle, bilgilerinize bilgi katabilmek ve kafalarınızdaki soru işaretlerini giderebilmek adına temel sorulardan ve cevaplarından oluşan küçük bir soru cevap kısmı oluşturdum<<

Blender ile neler yapabilirim? Mükemmel smoothieler, milkshake, pestolar, fıstık ezmeleri, kahveler, bir içimlik karıştırılmış çorbalar, portakal suları, buzlu veya sıcak içecekler, yulaf ve muz içerikli pratik kahvaltılar… ve daha nice pratik ve taze besinler hazırlayabilirsiniz.

reftyt7u86ı97uyyt6
Pratik besinler için! Karıştırın: stresin tümünü atın..! En iyi blenderlar bu yazımızda!

Blender setini neden alayım? Blender ile hayatınıza pratiklik katacak kısa sürede hazırlanacak onlarca besin hazırlayabilirsin. Bu pratiklik size hem oldukça fazla zaman kazandıracak hem de etrafı batırmayacak temiz işçilik bırakacaktır. Smoothieler, çorbalar, milkshakeler, soslar, fındık ezmeleri, muz ezmeleri, muhteşem tatlı karışımları, yazın buzlu soğuk içecekler, kışın sıcacık içecek gibi şeyler de işin zevki…

wre4y576rtyt7ı67
Sporcu bro’lar bile blenderlar ile harikalar yaratabilir, sen niye almayasın ki? En iyi blenderlar bu yazımızda!

Blender seti alırken nelere dikkat etmeliyim? Gücü en büyük etken olacaktır. Ayrıca blender kullanan birinden tavsiye almak da size zaman kazandırır. Hız kademeleri olsun. Bıçakları ve şaftları paslanmaz çelikten olursa hem sağlıklı hem dayanıklı olur. Aparatları sökülüp takılabilsin ve pratik kullanımlı olsun. Aldığınız model güvenilir yapıda olsun, emniyetli olsun. Kablolu veya kablosuz olmaları ekstra bakacağınız şeyler. Her şeyden önemlisi kullanacak olan sizsiniz, içinize yatan, kalbinizin sevdiği ürünler alın. Son olarak da almışken güzel sağlam bir ürün alın fakat bütçenizi de aşırı zorlamayın.

wrftr4t6u6576uı
Emniyetli olması bile sizi çok büyük belalardan kurtarabilir! Daha iyi blenderlar için en çok neye dikkat etmeniz gerektiğiniz önemlidir.. En iyi blenderlar bu yazımızda!

Modelleri hangileri? Tezgah modelleri ve el blenderı modelleri var. Tezgah blender setlerinde daha büyük güç ve çok yönlü kullanım fonksiyonu varken el tipinde ise daha çok pratik kullanımlı olması avantajlarıdır.

edtryy576ur6ty7u6
Pratik öğünlerinizin ve fast foodlarınızın vazgeçilmezi olacaktır.. En iyi blenderlar bu yazımızda!

Yahu, tek yaşayan bi erkeğim, hangi öğünlerde kullanabilirim ki bu zamazingoyu? : ) yazıda da geçen ürünler gibi blender, çırpma, dilimleme, doğrama, rendeleme gibi çeşitli versiyonlarla meyvelerden sebzelere, çorbalardan etlere kadar değişik versiyonda yiyecekler hazırlayarak sabah uyanmanızdan gece yatmanıza kadar sürede herhangi bir zaman diliminde rahatça kullanabilirsin. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği veya kahve molaları fark etmeksizin kullanabilirsiniz.

fdgt6u7ty788
Ayrandan, koladan, icetea’den sıkılmadınız mı? Fast foodlarınızın yanına hızlıca bir içecek istemez misiniz? En iyi blenderlar bu yazımızda!

Nelere bakarsam arkadaşlarımınkilerden daha güzel blender alabilirim? : ) listedeki 2,3,4,5 ve 8 numara özellikle beğendiğim modeller..

dt45768979ouıhgyy67
Evinizde işlerinizi kolaylaştıran ve sizi hayretler içerisinde bırakacak blenderları mutfağınıza hediye olarak alın, kendinize hediye edin.. En iyi blenderlar bu yazımızda!

Bir blender alırken ne kadar harcamalıyım? Çok ucuz ve performansı yüksek modeller var fakat dayanıklılığı sorgulanabilirken, kullanım alanlarının genişliği de maalesef kısıtlı olabiliyor.

sf5y5rtyu78tgy56
Orta halli bir ürün işinizi görecektir.. En iyi blenderlar bu yazımızda!

Yüksek fiyatlıların artıları neler? yüksek fiyattakilerde avantaj olarak daha iyi malzemelerden yapılmış olması, daha yüksek ve daha iyi bir güç, ekstra güzellik katan bıçak tasarımları, ısıya veya darbeye dirençli aparatlar, çeşitli hız seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

fgrtty5656767t46
Health is everything. En iyi blenderlar bu yazımızda!

Blenderin hangi aparatları vardır? Doğrayıcılar, rendeleyiciler, blenderlar, çırpıcılar, dilimleyiciler ve diğerleri gibi farklı alanlarda kullanıma uygun aparatlar vardır. Bunları kullanmadan önce mutlaka fişin çekilmiş olduğundan emin olun. Aparatları taktıktan sonra az bir miktar döndürerek sabitleyip kullanıma başlayabilirsiniz. Burada ne kadar anlatsak da gelen kutudaki kullanım talimatlarını inceleyerek ve kendi kendinize denemeler yaparak daha kolay öğreneceksinizdir.

En iyi blenderlar yazımıza göz attınız. Thank you.

 

dfrtg5y67ty56u
Canın mı sıkılıyor? Çılgınca eğlenebileceğin dronelara bir göz atmanda fayda var!

 

sdfrrtyt5y6uyr45y6
Hiç kimseye ve hiç bir şeye bağlı kalmadan özgürce ve çılgınca müzik dinlemeye ne dersin? Bluetooth kulaklıklara bir göz atmanda fayda var..

 

srt4565tyh535
Alacağınız en iyi ürünlere BİZİMLE yürüyün!

 

sfry5u76yıryt6u8
Bir filmin gişe rekorları kırması gibi.. Değerli okuyucularımızın değerli yorumları bizim her zaman ders çıkaracağımız kaynaklardır.. Yorumlarınızı eksik etmemeniz dileğiyle, sağlıcakla..

 

 

“Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve coşkulu nice anılarınız olsun.. Sevgiyle kalın a dostlar!..”

 

“En İyi Blender Seti Modelleri 2020: Karıştır, Karıştır, Meyve İç! Sebze İç! Çorba İç! Her Türlü Meyve Kokteyllerini Dene!” üzerine 5 yorum

 1. Gerçekten kaliteli bir yazı olmuş. Bende olan Tefal ActivFlow Pro Extreme 1500W Cam Set 1510001396 modeli ve gayet memnunum herkese tavsiye ederim.

  Cevapla

Yorum yapın