2023 Yılı Dünyanın En İyi Kameralı Drone Listesi!

2023 YILI EN İYİ DRONELAR HANGİLERİ?

Deprem bölgesinden merhabalar. Youtuber ve influencer sayısının artmasıyla son dönemin en popüler ürünü olan drone teknolojisine adım mı atmak istiyorsunuz? Dünyanın en iyi drone hangisi? En İyi drone kaç km gider? Drone fiyatları ne kadar? Dronelar ne için kullanılır? En iyi dronelar hakkında bilgi isteyenler için 2023 yılının uygun, kaliteli, güzel, en ucuz ve en iyi drone incelemeleri, markaları, fiyatları, yorumları, mini drone modelleri ve önerileri burada! Daha iyi drone almak için nelere dikkat etmeliyiz, tüm bilgiler ve geniş içerik ile sizlerle!

Akıllı telefonlar, akıllı saatler, bluetooth kulaklıklar gibi droneların da son dönemlerin en çok istenen ürünlerinden olduğunu biliyoruz. Arayanlar tarafından en çok tercih sebebi aslında “uçuş zevki ve farklı fotoğraf kareleri” olan dronelar, çekimler olsun, hediyeler olsun, fotoğraflar olsun çeşitli kullanım alanlarına sahipler. Peki en iyi dronelar hangisi biliyor muyuz? 2023 yılına girdiğimiz şu güzel günlerde yılın en iyi drone incelemesi, markaları, fiyatları, yorumları, mini drone modelleri hakkında yeterince bilgiye sahip miyiz? Daha iyi drone alırken nelere dikkat etmeliyiz farkında mıyız?

“En iyi drone, en iyi drone fiyatları, dünyanın en iyi drone, drone en iyi, en iyi kameralı drone, dji en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, 500 gr altı en iyi drone, uygun fiyatlı en iyi drone, en iyi ucuz drone” gibi merak edilen pek çok konuya açıklık getirdik. Drone ne almalıyım, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, modelleri, fiyatları ve yorumları, DJI Mavic 2 Pro, DJI Mavic 3 Pro, en iyi drone 2023, dünyanın en iyi drone, 1000 TL altın drone tavsiyesi gibi çokça sorulan sorulara da kolaylıkla yanıt bulabileceğiniz bir içerikle karşınızdayız.

Drone, İngilizce’de erkek arı manasına geldiğini bildiğimiz, aslında hepimizin geçmişten beri askeri alanlarda gördüğümüz, bu günlere geleceğini bildiğimiz, bir nevi yeni çağın çocuklarının yeni oyuncağı gibi görünen son dönem teknoloji ürünüdür.

Reklamcılıktan ticarete kadar çeşitli alanlarda kullanımı yaygın olan dronlar; wifi teknolojisi ile uzaktan kumandalarla kontrol kabiliyeti, eşsiz görüntü sağlama ve uçuş keyfi sunma özellikleriyle yakın dostlara hava atabileceğiniz bir oyuncak konumunda bulunuyor.

Son yıllarda moda haline gelmiş ve hala da yeterince popülerleşememiş olduğuna inandığımız drone sektöründe, birçok özellikleriyle ön plana gelen sahip olmak isteyeceğiniz en iyi drone modellerini derleyip toplamaya çalıştık.

En iyi kameralar yazımızdan sonra bir de karşınıza en iyi dronelar listemizle çıkmak istedik. Drone denilince öncelikli amaç genelde eğlencedir. Eğlenceyi de kişiden kişiye değişen yöntemlerle ediniriz. Bazıları drone’un hızından keyif alırken bazıları kamerasından, bazıları uçuş mesafesinden, bazıları da işe yararlılığından keyif alır. Temel özelliklerinden başlayarak en iyi droneları sizler için listeledik.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

En kaliteli drone önerileri ile başlayıp, 1500 – 3000 TL arasındaki ve de 1500 TL’nin altındaki drone önerileri listeleri ile devam edeceğiz. En alt kısımda da drone alırken nelere dikkat etmeliyiz kısmını bulabilirsiniz.

  • En İyi Drone Önerileri

1.. DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Drone

1et3t4y4y4y

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
2.. Powervision PowerEgg X Wizard Drone

2.1rferrrhrrrury4t4

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
3.. DJI Mavic 3 Drone

32w3r3t5yu

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
4.. DJI Mavic Pro Platinum Drone

4.1sfedgr32433w

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
5.. DJI Mavic Pro Fly More Combo Platinum Drone

5et4y4yy

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
6.. DJI Mini 3 Pro (RC / Ekranlı Kumanda) Drone

6.1e3rt4et4y

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
7..  DJI Mini 3 Fly More Combo Plus (DJI RC) Drone

7.1etgrhtt

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
8..  DJI Avata Pro-View Combo (Dji Goggles 2) Drone

8.1ertry5y5u65ı

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
9.. DJI Mini 3 Pro (Standart Kumandalı) Drone

9.1e4ry5u6uı

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
10.. DJI Mini SE Fly More Combo Drone

10.13e34t465

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
11.. DJI Phantom 4 RTK Drone Seti 11wrettsfg

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

AÇIKLAMALARI

AŞAĞIDA

  • 1500 TL ile 5000 TL Arasındaki En İyi Drone Önerileri

1.. K911 MAX Quadcopter Drone

1.1weretyru4y5u

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
2.. Katlanabilir 4K Quadcopter RC Drone

2.1rwferyryy55

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
3.. E525 Pro RC Quadcopter Drone

3klşçk.olioi

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
4.. V4 Profesyonel 4K Quadrocopter Drone

4wr344y5y

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
5.. 4 PCS 4K Drone

5etgryhtut6ı6

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
6.. S198 Fırçasız 4K Mini Drone

61e3t4y4y5u

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

AÇIKLAMALARI

AŞAĞIDA

  • 1500 TL ve Daha Ucuz Fiyatlardaki En İyi Drone Önerileri

1..             1ret4yyu

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
2..           2re4t4y5u

satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al
3..                323rt4y6ı6ı

satınsfgrhtjt
⇒Satın Al
4..               4213e3tetgr

satınsfgrhtjt
⇒Satın Al
5..              5rtyhtjuykı7yo

satınsfgrhtjt
⇒Satın Al
6..             7e3wrt4t4ry

satınsfgrhtjt
⇒Satın Al
7..             8wr3ewt4y4

satınsfgrhtjt
⇒Satın Al
8..            6ere3r3rty4

satınsfgrhtjt
⇒Satın Al
9..            9.24e3t3t

satınsfgrhtjt
⇒Satın Al
10..         10wrtfey5u

satınsfgrhtjt
⇒Satın Al

AÇIKLAMALARI

AŞAĞIDA

Eğlencenize Eğlence Katacak En İyi Dronelar 2023

1… DJI Mavic 3 Cine Premium Combo

1.13r4t4t4yy

Fiyat (16.02.2023):   117.598,00 TL                                          

Boyut (mm): 283x348x108 Kumanda Mesafesi: 15 km
Ağırlık: 899 g Yükseklik: 6 km
Kamera Kalitesi: 20 MP Süre: 46 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Drone, profesyoneller için tasarlanmış üst düzey özellikleriyle ön plana çıkan bir ürün. Drone alırken en önemli dikkat etmeniz gereken şeylerden biri dayanıklılığıdır. Drone’lar çok düşer, çok çarpar ve çabuk kırılır. DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Drone, “Engellerden Kaçınma” özelliğine sahip. Üst, Sağ, Sol, Alt, Arka ve Ön olarak tüm yönlerde görüntü sensörleri bulunmakta. Bu da sağlamlığını korumak ve uzun süreli kullanım için en önemli özelliklerinin başında geliyor.

Diğer özelliklerine bakacak olursak; 283 mm genişliğinde, 347.5 mm derinliğinde, 107.7 mm yüksekliğinde boyutları bulunuyor. Çapraz uzunluğu 380.1 mm olarak verilmiş. Ağırlığı 899 gram. Yani 1 kilodan hafif. Ne kadar büyük dursa da taşınması o kadar zor değil yani.

75 km/sa hızda uçuş gerçekleştirebiliyor. Bu hız da oldukça iyi. Ve uzun mesafeleri çabuk katedebilmenizi sağlar. 15000 metreden kontrol edebilirsiniz. Yani verdiğiniz komutları 15 kilometre kadar uzaktan algılayabilir. 6000 metre kadar yükseklikte uçabilir. Bu değerler bir drone için oldukça profesyonel değerlerdir.

Çalışma frekansı olarak 2.4 GHz ve 5.8 GHz verilmiş. En önemli özelliklerinden bir tanesi de telefonla kontrol edebiliyor oluşunuz. Uygun uygulamaları indirdiğinizde kumandanın yerine telefonunuzla kolaylıkla yönetim sağlayabiliyorsunuz.

1.324rt5y5yu

5000 mAh kapasiteli bir pili bulunuyor. Tek şarjla yaklaşık 46 dakika boyunca kullanabiliyorsunuz. Drone alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de sürüş süresidir. Orta düzey bir drone yaklaşık 15 dakika ile 30 dakika arasında havada kalabilir. 46 dakikalık bir süre hem sürüş keyfiniz hem de işlerinizi halledebilmeniz için oldukça ideal. DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo Drone, bir açık havaya ya da denize gittiğinizde partnerinizle fotoğraflarınızı ya da videonuzu çekmeniz için size yeterince zaman sağlıyor.

Şimdi, drone alırken bir diğer dikkat etmeniz gereken özellik de kamerasıdır. En iyi kameralar yazımızda da bahsettiğimiz üzere kamera alırken dikkat etmeniz gereken pek çok özellik vardı. Dronelarda da kamera oldukça önemlidir. Gerek fotoğraf ya da video çekimleriniz gerekse de gözlükleriyle sürüş keyfi yaşayabilmeniz açısından sizlere güzel görüş açıları ve kaliteli bir vizyon sunabilmelidir.

DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Drone, CMOS sensörlü, yaklaşık 20 megapiksel, 5280×3956 piksellik fotoğraflar, 5.1 K çözünürlüklerde ve 50 fps hızda videolar çekebilen 84 derecelik görüş açısı bulunan bir dahili kameraya sahip. Anlık görüntü aktarımları sağlayabiliyor. 7x zoom yapabilme kabiliyeti var. Yine çekim özelliklerine baktığınızda da kamerasına ait pek çok özelliği görebilirsiniz. Bunların hepsine burada yer veremeyeceğim.

Kendi dahili depolama alanı 1024 GB olarak verilmiş. Ayrıca 2 TB microSD Kart Desteği de sunuyor. Yani kendisi 1 TB hafızaya sahip ve ekstradan da 2 TB kart takabiliyorsunuz.

Katlanabilen yapıdaki DJI Mavic 3 Cine Premium Combo, bu temel özelliklerinin yanı sıra pek çok özelliği de taşımakta. GPS, Otomatik iniş, LCD ekran, Kumanda ekranı, Otomatik kalkış, rüzgar direnci bu özelliklere örneklerden…

Kullanım için sertifika gerektiriyor.

Ayrıca bu DJI Drone modeli kendi ışıklandırması da düşünüldüğünde oldukça şık tasarlanmış. Deneyimli kişiler için dense bile özellikleri göz önünde bulundurulduğunda özellikle influencerlar ya da youtuberlar için oldukça ideal bir ürün denilebilir. 30-35 kişi arasında yorum yapılmış. Kullanıcıları sevmiş. 5 üzerinden değerlendirildiğinde puanı 4 ile 5 arasında. Ayrıca çeşitli ayrıntılı yorumları da bulabilirsiniz yorum kısmında.

Fiyatı ne kadar uçuk gözükse de bu özelliklere göre oldukça iyi bir ürün. Bütçeniz bu düzeydeyse kesinlikle denenebilir. Çok yönlü geniş açılı olarak belirtilen görüntü sensörlerinin engellere karşı koruyuculuğu bile diğer dronelardan fark yaratabilir.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

2.. Powervision PowerEgg X Wizard Drone

2.1rferrrhrrrury4t4

Fiyat (16.02.2023):   20.895,00 TL                                          

Boyut (mm) 635x483x127 Kumanda Mesafesi: 5950 m
Ağırlık: 860 g Yükseklik: 4020 m
Kamera Kalitesi: 12 MP Süre: 30 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

En iyi dronelar listemizde bir diğer ürün de şık tasarımıyla ve katlanabilir yapısıyla yumurtayı andıran Powervision PowerEgg X Wizard Drone.

Yumurta şeklindeki yapısının şüphesiz en merak edilen taraflarından biri boyutları. Çaprazlamasına uzunluğu 426.7 mm olarak verilmiş. Genişlik 635 mm, derinlik 483 mm, yüksekliği ise 127 mm. Yaklaşık ağırlığı 860 gram olarak verilmiş ki 1 kilodan daha hafif, taşıması kolay yani.

Deneyimli kullanıcılar için tasarlanmış PowerEgg X Wizard Drone, uzaktan kumanda yardımıyla kontrol ediliyor. Hatta uygun uygulama yardımı ile telefonla da yönetim mümkün. 5950 metre uzaklıktan yani yaklaşık 6 km mesafeye kadar kontrol sağlayabiliyorsunuz. Yine yaklaşık 4 km yüksekliğe (4020 metre) kadar çıkabiliyor. Bu çapta geniş bir alanda 30 dakikalık bir uçuş yapabileceğiniz bir drone. 2.4 GHz frekanslarda bağlanmak mümkün.

Yumurtayı kullanabilmeniz için drone kullanım sertifikası almanız gerekiyor.

2r4ty5y5yu65u

Engellerden kaçınma özelliği ve 3 eksenli Titreşim engelleme özelliği mevcut. Yine GPS, Su geçirmez kamera, Glonass, Rüzgar direnci, Suya karşı direnç, Su üstünde kalkış ve iniş gibi ek özellikleri de bulunuyor.

CMOS sensör tipinde dahili kamerası bulunuyor. 12 MP ve 4000×3000 çözünürlüklerde fotoğraf ve de 60 fps hızda 4K videolar çekebiliyorsunuz. 170 derecelik görüş açısının yardımı ile geniş önünüzü geniş açılarda görebiliyorsunuz. Çeşitli kamera özellikleri ile birlikte anlık görüntü sağlama özelliği de yine Powervision PowerEgg X Wizard Drone için belirtebileceğimiz konular.

128 GB boyutlarda hafızası olan drone, 3500 mAh kapasiteli ve 30 dakika kadar uçuşa imkan veren pile sahip.

Siparişiniz durumunda size gelecek olan kutunun içinde uzaktan kumandası, yedek pervane ve batarya, koruyucu, su geçirmez muhafaza ve su iniş şamandırası gibi çeşitli aparatlar da bulunuyor.

2 kişinin bu drone hakkında yorumu var ve ikisi de tam puan vermişler. Kullanıcıları üründen memnun. Diğer ürünlerden artısı, şık tasarımı ile fiyat performans ürünü olması olarak verebiliriz.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

3.. DJI Mavic 3 – 3 Eksenli 5.1K Video Ayarlanabilir Diyaframlı

3.1re4yrywt4e

Fiyat (16.02.2023):  53.989,00 TL                                           

Boyut (mm) 283x348x108 Kumanda Mesafesi: 15 km
Ağırlık: 895 g Yükseklik: 6 km
Kamera Kalitesi: 20 MP Süre: 46 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Mavic 3 Cine Premium Combo Drone modelinde olduğu gibi yine DJI Mavic 3 modeli olan bu drone da deneyimli kullanıcılar için üretilmiş yüksek özelliklere sahip güzel bir ürün.

Bir drone için dikkate alınabilecek en öncelikli özelliklerin başında sağlamlığı geliyor. Bir ürün ne kadar sağlam olursa olsun tekrarlayan çarpmalara ya da düşmelere bağlı hasarlar ya da bozulmalar meydana gelebilir. Bundan dolayı çarpma ve düşmelerin mümkün olduğunca az sayıda meydana gelmesi gerekiyor. Drone üretiminde engellerden kaçınabilme özelliği de sırf bu yüzden ekleniyor. DJI Mavic 3 Drone da ilk sırada verdiğimiz modelinde olduğu gibi Üst, Alt, Sağ, Sol, Ön ve Arka olmak üzere buralarda bulunan Engellerden Kaçınabilme özelliğine sahip olarak üretilmiş. Yani uçuş sırasında bu tip engellerle karşılaşırsa bunlara çarpmadan geçebiliyor.

Deneyimli kişiler için üretildiğinden dolayı öncelikle bir kullanım sertifikası almanız şart.

3.235t4645erfe

Akıllı eve dönüş ve 3 eksenli titreşim engelleme gibi özellikleri de bulunuyor. Katlanabilir yapı, otomatik iniş, otomatik kalkış, rüzgar direnci de sahip olduğu bu özelliklerden birkaçı.

75 km/sa hızla hareket edebilen DJI Mavic 3 Drone, 15000 metre uzaklıktan kontrol edilebiliyor. 6000 metre yüksekliğe kadar çıkabiliyor. 2.4 GHz ve 5.8 GHz frekanslarında kontrol edilebiliyor ve uzaktan kumandaya ek olarak telefonla kontrol edebilmek de mümkün.

84 derecelik görüş açısı bulunan, CMOS sensörlü, 20 MP, 5280×3956 çözünürlüklerde fotoğraf ve 50 fps hızla 5.1 K çözünürlüklerde videolar çekebilen dahili kamerası mevcut. Optik yakınlaştırması mevcut, 7x zoom yapılabiliyor. Anlık görüntü alabilmenin yanı sıra çeşitli kamera fonksiyonlarını da kullanabiliyorsunuz.

8 GB hafızaya sahip. 2 TB boyutlarda microSD kart takabiliyorsunuz. 46 dakika kadar uçmanızı sağlayabilecek 5000 mAh kapasiteli pili bulunan DJI Mavic 3 Drone, uzun süreler boyunca kaliteli bir uçuş ve kaliteli videolar alabilmenizi sağlayacaktır. Fiyatı yüksek gibi dursa da bu özelliklere göre oldukça ideal diyebiliriz.

Yine Mavic 3 Cine Premium Combo Drone ile neredeyse aynı özelliklere sahip olsa bile, tek eksiği hafızasının biraz az olması denilebilir. Yani telefonlardaki hafıza gibi düşünebilirsiniz.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

4.. DJI Mavic Pro Platinum Drone

4.1sfedgr32433w

Fiyat (16.02.2023):  31.132,11 TL                                           

Boyut (mm) 83x83x198 Kumanda Mesafesi: 4 Km
Ağırlık: 734 g Yükseklik: 5 Km
Kamera Kalitesi: 12 MP Süre: 30 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Sadece 734 gram ağırlığındaki DJI Mavic Pro Platinum Drone da en iyi dronelar listemizdeki bir diğer DJI ürünü. Ebatları 335 milimetre çapraz uzunluğu, 83 mm genişliği, 83 mm derinliği ve 198 mm yüksekliği olacak şekilde tasarlanmış.

Önüne çıkan engellerden kaçınabilme özelliği olan bu drone, deneyimli kullanıcılar için üretilmiş ve kullanım sertifikası gerektiriyor. Akıllı eve dönüş, Hedef takibi, ivme ölçer, işaret algılama ve titreşim engelleme gibi özellikleri de bulunuyor.

3830 mAh bataryası sayesinde 30 dakika kadar havada kalabilen DJI Mavic Pro Platinum, 65 km/sa hıza ulaşabiliyor. 4000 metre mesafeden kontrol edilebiliyor. 5000 metre kadar havalanabiliyor. 2.4 GHz ve 5.8 GHz frekanslarda çalıştırabilmek mümkün.

Kamerasına gelince orta düzey kamera özellikleri mevcut. 79 derece görüş açısı var. CMOS sensörleri, 12 MP ve 4000×3000 çözünürlüklerde fotoğraf ve de 30 fps hızda 4K çözünürlükte videolar çekebilen kamerası bulunuyor.

Mavic Pro Platinum 80’in üzerinde kullanıcı tarafından tercih edilmiş ve oldukça beğenilmiş. Tercih edilmesinin ana nedenlerinden biri diğer DJI Mavic modellerine nazaran daha uygun fiyatta olması. Puanlaması da gayet yüksek. Onlarca kullanıcının verdiği puanlarda 5 üzerinden 4.6 puana sahip.

Katlanabilir şık yapısıyla da tercih edebileceğiniz bir ürün.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

5.. DJI Mavic Pro Fly More Combo Platinum Drone

5.1e3erte4ty

Fiyat (16.02.2023):    36.691,41 TL                                         

Boyut (mm) 83x83x198 Kumanda Mesafesi: 4 Km
Ağırlık: 734 g Yükseklik: 5 Km
Kamera Kalitesi: 12.3 MP Süre: 30 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

DJI Mavic Pro Fly More Combo Platinum Drone, ne kadar farklı isimlerde gibi dursa da Mavic Pro Platinum modeliyle aşağı yukarı aynı temel özelliklere sahip. Birkaç küçük özellik ve de paketinde bazı ekstraları içermesinden dolayı biraz fiyat farkı oluşmuş.

Ancak en temel ve en gerekli özellikleri hemen hemen aynı.

Fly More Combo Platinumun kullanıcıları çok çok fazla ve üründen gayet memnunlar. 800’ün üzerinde kullanıcının oylamasında 5 üzerinden 4.5 puana sahip güzel bir ürün. Özellikleri aynı gibi dursa da yine de bir değerlendirebilirsiniz diye en iyi dronelar listesine ekledik.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

6.. DJI Mini 3 Pro (DJI RC Ekranlı Kumandalı)

6.1e3rt4et4y

Fiyat (16.02.2023):     22.577,00 TL                                        

Boyut (mm) 362x251x70 Kumanda Mesafesi: 18 Km
Ağırlık: 249 g Yükseklik: 3 Km
Kamera Kalitesi: 48 MP Süre: 34 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Üst düzey özelliklere sahip bu adı gibi minnacık boyutlara sahip oldukça hafif DJI Mavic Mini 3 Pro Drone da en iyi drone 2023 listemizde yer alıyor. Sadece 249 gram ağırlığında. Çapraz uzunluğu 247 mm, genişliği 362 mm, derinliği 251 mm, yüksekliği ise 70 mm.

2453 mAh bataryası 64 dakikada şarj edilebiliyor. 34 dakika boyunca havada kalabiliyor. Deneyimli kullanıcılar için üretilmiş ancak kullanıcı sertifikası gerektirmiyor. Alt, Arka ve Ön tarafta farkedebildiği Engellerden Kaçınma özelliği bulunuyor. Akıllı eve dönüş ve Titreşim engelleme gibi özellikleri mevcut.

Bu drone’un en önemli özelliklerinden bir tanesi yüksek kaliteye sahip kamerasının bulunması. 82.1 derecelik görüş açısı yakalayabilen kamerası CMOS sensöre sahip ve 48 MP kalitede fotoğraflar, 60 fps ve 4K kalitede videolar kaydedebiliyor. 8064×6048 çözünürlükte fotoğraf çekebilme, 2x zoom yapabilme, anlık görüntü aktarımı ve çok çeşitli kamera özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

6.24r3t4y5y

Küçük durduğuna bakmayın yani.

57.6 km/sa hıza ulaşabilen DJI Mini 3 Pro Drone, 18 km uzaklığa kadar kontrol edilebiliyor. 3 km kadar yüksekliğe çıkabiliyor. 2.4 GHz ve 5.8 GHz frekanslarda çalıştırabildiğini bu ürün ayrıca telefon ile de kontrol imkanı sağladığından büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor.

4000’den fazla insanın tercihi olan bu drone adeta en çok satan dronelardan bir tanesi. Puanı oldukça yüksek. Kullananlar oldukça memnun ve tavsiye ediyorlar. Zamanınız varsa daha detaylı incelemelerine yorumlarda da bakabilirsiniz.

Ancak en iyi dronelar 2023 listesinde muhtemelen DJI Mavic Mini 3 Pro Drone fiyat performans açısından bakıldığında en tepelerde yer alacaktır.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

7.. DJI Mini 3 Fly More Combo Plus (DJI RC)

7.1etgrhtt

Fiyat (16.02.2023):   22.876,10 TL                                          

Boyut (mm) 362x251x72 Kumanda Mesafesi: 6 km
Ağırlık: 248 g Yükseklik:
Kamera Kalitesi: 12 MP Süre: 51 dk (Plus Batarya ile)
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

5 m/s maksimum çıkış hızına ve 3,5 m/s maksimum iniş hızına sahip DJI Mini Fly Combo Plus, özellikleri bakımından DJI Mini 3 Pro’ya benzese de bazı farklılıkları da mevcut. Akıllı uçuş bataryası (2453 mAh) ile 38 dakika kadar havada kalabilen bu drone, akıllı uçuş bataryası plus* (3850 mAh) ile de yaklaşık 51 dakika kadar havada kalabiliyor.

82.1 derecelik görüş açısında, CMOS sensörlü kamerası, 12 MP çözünürlükte ve 4000×3000 boyutlarında fotoğraflar alabilirken, 4K videoları ise 30 fps hızda kaydedebiliyor. 2x zoom özelliği de mevcut. 6 km kadar uzaktan kontrol edilebiliyor.

Kullanıcıları beğenmiş.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

8.. DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2) Drone

8.1ertry5y5u65ı

Fiyat (16.02.2023):    34.964,00 TL                                         

Boyut (mm) 180x180x80 Kumanda Mesafesi: 10 km
Ağırlık:  410 g Yükseklik: Verilmemiş
Kamera Kalitesi: 12 MP Süre: 18 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2) Drone, 30 ms’ye kadar gecikmeyle (ortalama seviye) 10 km’ye kadar mesafelerden sürüş yapabileceğiniz, 155 derecelik görüş açısı olan kamerası ile 48 MP’lik fotoğraflar ve de 4K / 60 fps videolar çekebileceğiniz fiyatına göre gayet kaliteli özellikleri bulunan güzel bir ürün. MicroSD yuvasına 256 GB’a kadar isteğe bağlı kartlar takabiliyorsunuz.

180x180x80 mm boyutlarında, 410 gram ağırlığında oldukça hafif ve şık bir şekilde tasarlanan Avata Pro-View Combo, uçuş sırasında yerdeki engelleri de algılayan sensörlere sahip olarak üretilmiş. Alçak irtifa ve iç mekan uçuşlarını güvenli uçabilmesi için tasarlanmış. Ayrıca acil durum fren düğmesi diye bir şey de yapılmış. Drone ile bir yere çarpacağınızı, bir kaza yapacağınızı ya da önünüzde geçemeyeceğiniz bir engel olduğunu düşünüyorsanız acil durum fren düğmesini hızla etkinleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca Akıllı Eve Dönüş özelliği (RTH) sayesinde de pilinin çok düşük seviyelerde olması ya da uzaktan kumandayla verdiğiniz sinyalin kaybolması durumunda drone’u otomatik olarak başlangıç noktasına geri götürüyor.

Kaplumbağa modu diye bir şey de var. Olası düşmelerde Avata eğer ters düşecek olursa kendini sağa doğru atabilme özelliği ve bulunduğu ters durumdan düz duruma dönebilme yeteneği varmış. Yani kaplumbağalar ters duruma düştüğünde kendisini sağa sola atarak kurtulmaya çalışır ya, aynı olayı bu drone’a uyarlamışlar.

8.2e23rt4ty5y5u

Sanal uçuş uygulaması sayesinde pratikler yaparak kolayca uçurmayı öğrenebileceğiniz Dji Avata Goggles 2, hareket kontrol cihazına ek olarak çift 1080p mikro OLED ekranlı, şarjı 2 saat kadar dayanabilen DJI Gözlük 2 sayesinde de net ve gerçekçi görüntüler vererek drone sürüş keyfinizi arttıracaktır.

Ayrıca Avata Pro View Combo, 3 adet hız moduna sahip; normal (17,9 mph’ye kadar), sport (31,3 mph’ye kadar) ve manuel (60,4 mph’ye kadar). 24 mph’ye kadar seviye 5 rüzgar direnci de bulunuyor.

180 civarında kullanıcısı olan DJI Avata Pro View Combo, kullanıcılarından güzel geri dönüşler almış. 5 puan üzerinden 4.2 puanlık derecelendirmesi mevcut. Daha detaylı kullanıcı yorumlarını yine verdiğimiz satın alma linkinden okuyabilirsiniz. Genel olarak sevilmiş.

Gözlük ve kullanım tetiği ile eşsiz bir drone keyfi sunduğu aşikar. Verilen paraya değebilir. Ancak tabi ki son karar sizin.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

9.. DJI Mini 3 Pro (Standart Kumandalı)

9.1e4ry5u6uı

Fiyat (16.02.2023):    19.978,99 TL                                         

Boyut (mm) 362x251x70 Kumanda Mesafesi: 18 Km
Ağırlık: 249 g Yükseklik: 3 Km
Kamera Kalitesi: 48 MP Süre: 34 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Birkaç drone önce özelliklerini verdiğimiz DJI Mini 3 Pro (DJI RC) ile aynı özellikleri taşıyan DJI Mini 3 Pro sadece kumandasında ekranı olmaması ile diğerinden ayrılıyor.

249 gram ağırlığında, 362x251x70 mm boyutlarında, 18 km’den kontrol edilebilen ve 3 km yüksekliğe kadar çıkabilen, 34 dk kullanılabilen 48 MP fotoğraf ve 4K videolar çekilebilen bir drone. En iyi dronelar listemizde, kumandasında ekranı olmaması sebebiyle daha uygun fiyata alabileceğiniz bu ürünü de vermek istedik.

600’ün üzerinde kullanıcısı var. Puanı tama yakın. Kullanıcıları drone’dan oldukça memnun ve tavsiye ediyorlar. Oldukça güzel ve diğer drone çeşitlerine göre hem hafif hem de kaliteli özelliklerle donatılmış bu ürüne şans verilebilir.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

10.. DJI Mini SE Fly More Combo – 3-axis Kameralı Drone

10.13e34t465

Fiyat (16.02.2023):     10.779,00 TL                                        

Boyut (mm) 203x159x56 Kumanda Mesafesi: 4 Km
Ağırlık: 249 Yükseklik: 3 Km
Kamera Kalitesi: 12 MP Süre: 30 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

249 gram ağırlığındaki DJI mini modellerinden SE Fly More Combo Drone, 203 mm genişlik, 159 mm derinlik, 56 mm yüksekliğe sahip. Minik yapısıyla taşıması da bir hayli kolay.

Başlangıç seviyesindeki drone kullanıcıları için tasarlanmış. Alt taraflarda olan engellerden kaçınabilme özelliği mevcut. Akıllı eve dönüş ve 3 eksenli titreşim engelleme gibi özellikleri bulunuyor. GPS, Rüzgar direnci, Katlanabilme, 256 GB microSD kart desteği gibi özellikleri de mevcut. Kendi hafızası yok.

2250 mAh pil kapasitesi ile yaklaşık 30 dakika boyunca uçuş sağlayabiliyor. 46.8 km/sa hızlara ulaşabildiğini ölçmüşler. Telefon ile kontrol sağlayabiliyorsunuz. 4000 metre uzaklıktan kontrol edebileceğiniz Dji Mini SE Fly More Combo Drone’u, 3000 metre yüksekliğe kadar da çıkarabiliyorsunuz. 2.4 GHz ve 5.8 GHz frekanslarda çalışıyor.

10.2e3r4et4y

Dahili kamerası 83 derecelik görüş açısına sahip ve hemen hemen tüm DJI modellerinde olduğu gibi CMOS sensör kullanılarak yapılmış. 12 MP ve 4000×3000 boyutlarda fotoğraflara ek olarak 30 fps hızda 720p çözünürlükte 2.7K videolar da çekebilirsiniz. Çeşitli kamera formatları var onlara ayrıca bakabilirsiniz.

Listedeki en iyi fiyat performans ürünlerinden bir tanesi olan Mini SE Fly More Combo, 900’ün üzerinde kullanıcı oyuna rağmen tama yakın puan almış. Kullanıcıları olabildiğince memnun ve tavsiye ediyorlar. Kesinlikle denemeniz gereken ürünlerden bir tanesi.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

11.. DJI Phantom 4 Rtk Drone Seti

11.12er3t4y5

Fiyat (16.02.2023):    129.000,00 TL                                         

Çapraz Uzunluk: 350 mm Kumanda Mesafesi: 7000 m
Ağırlık: 1391 g Yükseklik: 6000 m
Kamera Kalitesi: 20 MP Süre: 30 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Uzman drone kullanıcıları için üretilmiş bu ileri düzey ve yüksek özellikli drone için sertifika zorunluluğu mevcut. DJI dronelarının genelinde Görüntü Pozisyonlama Sistemi denilen VPS bulunmaktadır. Buna ekstra olarak Phantom 4 RTK’da ön tarafta fark ettiği engellerden kaçınabilme özelliği mevcut. Akıllı eve dönüş ve 3 eksenli titreşim engelleme gibi temel özellikleri de bulunuyor.

Bunlara ek olarak Rota takibi, Hedef takibi, İşaret algılama, Dokun gönder, GPS, Uçuş güvenliği, VR gözlük desteği, Uçuş otonomisi, FPV gibi pek çok özelliği de bünyesinde bulunduruyor. Zaten asıl farkını bu özelliklerinden koymuş gibi düşünebilirsiniz.

Drone’un 350 mm çaprazlamasına uzunluğu var. Kendisi bir tık ağır denebilir; 1391 gram. Buna rağmen 58 km/sa hızda uçabiliyor. 2.4 GHz frekansla çalıştırılan bu drone 7000 metre uzaklıktan kontrol edilebilir ve de 6000 metre yukarıya kadar çıkabilir şeklinde tasarlanmış.

84 derece görüş açısına sahip, CMOS sensörlü kamerası ile 20 MP çözünürlükte ve 5472×3648 boyutlarda fotoğraflar çekebilirken, 30 fps hızda 4K videolar da kaydedebiliyorsunuz. Zoom özelliği bulunmuyor. Anlık görüntü aktarımı özelliği var. 128 GB’lık bir depolama alanı var, microSD kartlarla genişletebiliyorsunuz.

5870 mAh bataryası da size 30 dakikalık bir uçuş keyfi yaşama süresi veriyor.

DJI Phantom 4 RTK Drone’u diğer drone modellerinden ayıran temel şey, akıllı ve kaliteli ekstra özelliklerle donatılmış olması. Artık işin uzmanı olmuş drone sevdalıları için üretilmiş. En iyi dronelar 2023 listemizde yer vermek istedik.

En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, DJİ en iyi drone, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023 gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

1.500 TL ile 5.000 TL arasındaki En İyi Dronelar

1.. K911 MAX Quadcopter Drone

1.1weretyru4y5u

Fiyat (16.02.2023):   3.099,99 TL                                          

Paket Boyutu (mm) 300x100x100 Kumanda Mesafesi: 1200 m
Drone Ağırlık: 205 g Yükseklik: Belirtilmemiş.
Kamera Kalitesi: 12 MP Süre: 20-25 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

2023 yılı en iyi drone önerileri listemizde bütçeye daha uygun olan 1500 TL ile 5000 TL arasında fiyatlandırılmış dronelarla devam edelim istedik.

Uygun fiyatından dolayı en iyi drone listesine koyduğumuz K 911 Max Drone, kamerası üst kısmında yer almakta ve totalde yaklaşık 205 gram olarak tasarlanmış. Her yönden gelen engellere karşı kaçınabilme özelliği olduğu söyleniyor ancak ne kadar doğru denemeden bilinmez.

20-25 dakika kadar uçuş yapabileceğiniz bu drone 12 MP kameraya sahip, 360 derece görüş açısı ile de 8K videolar çekebildiği belirtilmiş. 1200 metreden kontrol edilebiliyor. 600 metreye kadar mesafeden fotoğraf alabiliyorsunuz.

Bunlara ekstra olarak tek tuşla geri döndürme, düşük bataryada geri dönüş, akıllı geri uçuş gibi özellikleri de bulunuyor. 7. Seviye rüzgar direnci bulunuyor.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 5000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

Fiyat performans ürünü. Denenebilir.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

2.. Katlanabilir 4K Quadcopter Rc Drone

2.1rwferyryy55

Fiyat (16.02.2023):   3.276,95 TL                                          

Boyut (mm) 100x120x45 Kumanda Mesafesi: 50-80 (?) metre
Ağırlık: Belirtilmemiş Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K Video Süre: 11-15 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Mini Drone kategorisinde yer alan bu drone şık yapısı ve ışıklandırması ile dikkat çekiyor. Fiyatı da uygun olduğundan çocuklarımıza hediye amaçlı alınabilir deyip listemize ekledik. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bu drone cep telefonu aracılığıyla da kontrol sağlanabilip kamera görüntüleri, fotoğraf, video ya da gerçek zamanlı aktarım yapabilmenize olanak veriyor.

Özellikle karanlıkta uçmayı sağlayan LED ışıkları sayesinde oldukça çekici görünen bu drone, 360 derece açıya sahip 4K pikselli HD videolar çekebilir, Wi-fi desteği ile de kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Şık yapısı ve çocuklar için uygun oluşu ile fiyat performans ürünü olduğundan listemizde kendine yer buldu.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 5000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

3.. Katlanabilir Profesyonel E525 Pro Mini Rc Quadcopter Drone

3klşçk.olioi

Fiyat (16.02.2023):  2.604,08 TL                                           

Boyut: 250x200x55 mm Kumanda Mesafesi: Belirtilmemiş
Ağırlık: Belirtilmemiş Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: Full HD Süre: 15 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Başlangıç seviyesindeki drone kullanıcıları için tasarlanmış LS E525 Pro Mini RC Drone, 25 cm x 20 cm x 5.5 cm boyutlarda tasarlanmış ve el üzerine kolaylıkla sığabilen ve de taşınması kolay şekilde üretilmiş.

Akıllı eve dönüş ve de 6 eksenli titreşim engelleme gibi temel özelliklerinin yanı sıra Rota takibi, Havada asılı kalma, Dairesel uçuş, GPS, FPV, Katlanabilme, Otomatik iniş, Beni takip et modu, Başsız mod, Çoklu uçuş modu, El hareketi ile kontrol, Kaybolmayı engelleme, Otomatik kalkış gibi çeşitli özelliklere yer verilen fiyatına göre uç düzey özellikleri barındıran bir model.

100 dakikada şarj olup, 15 dakika boyunca uçuş yaptırabiliyorsunuz. Telefon ile de kontrol mümkün.

360 dereceye kadar görüş imkanı sağlayabilen CMOS sensörlü, Full HD videolar çekebilen, fotoğraf çekme ve anlık görüntü aktarımı özellikleri mevcut olan bir kamerası var.

İyi bir fiyat performans ürünü gibi duruyor. Denenebilir.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 5000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

4.. V4 Profesyonel 4K Kamera Quadrocopter Drone

4wr344y5y

Fiyat (16.02.2023):     2.981,61 TL                                        

Boyut (mm) 275x250x50 Kumanda Mesafesi: 80-100 m
Ağırlık: 94,8 g (pil ile) Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 720p/1080p/4K Süre: 16-20 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Uygun fiyatlarıyla hem kamera hem uçuş keyfi yaşatan 1500-5000 TL arasındaki en iyi dronelarda bu ürünün yaklaşık 1 saatte doldurabileceğiniz bataryası ile yine yaklaşık 15-20 dakikalık uçuş keyfi yaşıyorsunuz.

Boyutları kollar katlanmamış haldeyken 275 mm x 250 mm x 50 mm boyutlarındayken, kollar katlanmış halde ise 120 mm x 77 mm x 55 mm olarak tasarlanmış. Pil takıldığında ağırlığı sadece 94,8 gram.

720p/1080p/4K videolar çekebileceğiniz kamera ayarları mevcut. 90 derecelik görüş açısı ile yapılmış. Ayrıca kumandasındaki ekran yardımı ile de uçuşlarınızdan görüntü alabiliyorsunuz.

Pili yaklaşık bir saatte şarj olurken, tamamen şarj olduğunda 15-20 dakika boyunca havada kalabiliyor.

Wi-fi işleviyle; cep telefonu kamerasıyla fotoğraf, video, çekmek ve görüntüleri gerçek zamanlı olarak aktarmak için APP, APK sistemine bağlanabiliyorsunuz.

Uygun fiyatı ve orta düzey özellikleriyle denemek isteyeceğiniz bir drone olduğundan dolayı 2023 yılı en iyi drone listemizde yer aldı.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 5000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

5.. 4 Pcs Yetişkinler İçin Uzun Kontrol Mesafeli 4K Kamera Drone

5etgryhtut6ı6

Fiyat (16.02.2023):     2.383,19 TL                                        

Boyut (mm) 100x125x30 Kumanda Mesafesi: 100-150 m
Ağırlık: Belirtilmemiş Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K UHD Süre: 11-15 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

En iyi dronelar listemizdeki bu drone’un 360 derece yani tüm çevresindeki karşılaştığı engellerden akıllı kaçınabilme yeteneği olduğu belirtilmiş.

100x125x30 mm boyutundaki minik yapısıyla ön plana çıkan bu drone geniş görüş açısındaki kamerası yardımıyla 4K çözünürlükte Ultra HD videolar ya da fotoğraflar alabiliyor. Hafif yapısı sayesinde taşıması oldukça kolaylaşıyor. Yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu drone ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde uçurabilir, istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Ayrıca bazen UHD kalitesinden de yüksek kalitede görüntü yakalayabileceği belirtilmiş. Ne kadar doğru bilemem.

Gövdedeki batarya bölümünün çıkarımı oldukça kolay tasarlanmış. 60 dakikalık şarj etme sonucunda 10-15 dakika uçuş imkanı veriyor. Yükselirken en fazla 3 km/sa hıza çıkabilirken, uçarken de en fazla 10 km/sa hızda ilerleyebiliyor. Uzaktan kumandası yardımı ile yaklaşık 150 metre mesafeye kadar kontrol sağlayabiliyorsunuz.

Batarya bitimi, mesafe aşımı gibi drone kontrolünün ortadan kalktığı durumlarda akıllı geri dönüş sistemi sayesinde kalkış yaptığı noktaya gelebiliyor. Doğrudan denemedim. Ne kadar çalışır kestiremiyorum ama sorun çıkaracağını sanmıyorum. GPS drone kamerası, optik akış konumlandırma, gezinme gibi özellikleri sayesinde kolay kontrol edilebildiği söylenmiş.

Uygun fiyatı ve özellikleri sayesinde listemizde fiyat performans ürünleri arasında yer verdiğimiz bu drone, denemek isteyeceğiniz ya da çocuklarınıza hediye edebileceğinizi düşündüğümüz bir ürün.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 5000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

6.. S198 Fırçasız Katlanabilir Mini Drone 4K Kamera Uçağı

61e3t4y4y5u

Fiyat (16.02.2023):   1.920,95 TL                                          

Boyut (mm) 280x230x90 Kumanda Mesafesi: 150-200 m
Ağırlık: Belirtilmemiş Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K Süre: 20-25 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

20-25 dakika kadar havada kalabileceğiniz bu drone’u yaklaşık 200 metre uzaklığa kadar kontrol edebiliyorsunuz. Akıllı engellerden kaçınma sistemi ile seviye 7 rüzgar direnci sistemi bulunmakta.

Katlanabilir mini dronelar arasında yer alan bu ürün ile 4K çözünürlüklerde videolar çekebiliyorsunuz. Sürüş sırasında 360 derece dönebilme özelliği bulunuyormuş. APP uygulama ile cep telefonu kontrolü sağlayabiliyorsunuz.

360 derece engellerden kaçınma, optik akış konumlandırma, fırçasız güç (7 seviye rüzgar direnci), ESC kamera, tek düğmeyle devrilme, başsız mod, fotoğraf video, ayarlanabilir hız, tek düğmeyle kalkış iniş, yerçekimi sensörü, yörünge uçuşu, kamera değiştirme; başlıca sahip olduğu özellikler.

Çocuklarınıza hediye edebileceğiniz ya da başlangıç seviyesindeyseniz kendinizin alabileceği uygun fiyatta bir drone modeli olduğundan listemizde yer verdik.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 5000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

1.500 TL ve Daha Ucuz Fiyatlara En İyi Dronelar

1.. Uzaktan Kumandalı Drone, Elektrik Ayarı 4K Kamera RC Quadcopter

1ret4yyu

Fiyat (16.02.2023):    1.537,21 TL                                         

Boyut (mm) 170x115x45 Kumanda Mesafesi: 80-100 m
Ağırlık: Belirtilmemiş Yükseklik: 80-100 m
Kamera Kalitesi: 1080p/4K Süre: 10-12 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Yaklaşık 10-12 dakika boyunca sürüş keyfi yaşayabileceğiniz bu drone 170mm, 115mm, 45mm boyutlarında. Bataryası 1 saatte şarj oluyor. Kamerası ile 4K yüksek çözünürlüklü görüntüler alabiliyorsunuz.

Yaklaşık 100 metre mesafe ve de 100 metre kadar yükseklikte kumanda kontrolü sağlayabilirken, dört yönlü engellerden kaçınma, geri çekilebilir uzaktan kumanda, havas basıncı sabit yükseklik, yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı, yer çekimi sensörü, parmak izi boyama, 2.4G sinyali, dublör devrilme, cep telefonu kontrolü, tek iniş kalkış, tek tuşta iniş gibi özelliklerinin olduğunu bilmenizde de fayda var.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

2.. Yetişkinler & Çocuklar İçin S 160 4K Çift Kameralı Katlanabilir Drone

2re4t4y5u

Fiyat (16.02.2023):    1.264,44 TL                                         

Boyut (mm) 190x165x55 Kumanda Mesafesi: 100 m
Ağırlık: 110 g Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K/HD Süre: 9 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Katlanmış halinde 80 mm x 130 mm x 55 mm boyutlarında olan bu küçük ve 110 gramlık hafif drone kolay taşınabilirliği sayesinde dilediğiniz her yere götürebileceğiniz ve dilediğiniz zaman uçuş keyfi yapabileceğiniz, ya da çocuklarınız için taşıma sorunu olmayacak basit ve güzel bir ürün.

Uygun fiyatıyla en iyi dronelar listemizde yer alan bu drone’da telefon bağlantısı yardımı ile 4K fotoğraf, video ya da gerçek zamanlı görüntü aktarımı sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca uçuş sırasında kontrol sağladığınız kumandada da ekran yardımıyla görüş alabilirsiniz.

Kumanda mesafesi 100 metre olarak belirtilmiş. 40 dakikada dolabilen bataryası ile yaklaşık 9 dakika boyunca uçabilir. Bu da çocuklarınız için ideal sürelerdir. İrtifa tutma ve mod işlevi sabit uçuş sağlayan bu droneda fiyatına göre iyi bir performans elde edebiliyorsunuz.

Engellerden kaçınma algılama sistemi olduğunu da belirtiyorlar ancak işe yarayıp yaramadığını pek bilmiyorum.

Bu drone’u öne çıkaran özellikler basit ve kolay bir kullanımı olması, fiyatının oldukça uygunluğu ve kullanışlı olması diyebiliriz.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

3.. Drone X5 4 Kanal 2.4 Ghz 16 cm Drone

323rt4y6ı6ı

Fiyat (16.02.2023):   885,00 TL                                          

Uzunluğu: 16 cm Kumanda Mesafesi: 30 m
Ağırlık: Belirtilmemiş Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: Belirtilmemiş Süre: 5-7 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

165 x 150 mm boyutlarındaki bu X5 Drone’da, 60 dakika şarj sonrası yaklaşık 5-7 dakikalık bir uçuş sağlanabiliyor. Şık ve oldukça ucuz. İlk drone’unu isteyen çocuklarımız için güzel bir hediye olabilir.

Otomatik geri dönüş odu ve geri çağırma tuşu mevcut. Takla atabiliyor ve 360 derece kendi etrafında dönebiliyormuş.

Ucuz.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

4.. RC Quadcopter Drone E63 Katlanabilir 4K Kamera

4213e3tetgr

Fiyat (16.02.2023):   1.064,16 TL                                          

Boyut: Belirtilmemiş Kumanda Mesafesi: 150 m
Ağırlık: 413 g Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K / Ultra HD Süre: 15 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Yine olabildiğince ucuz ve şık bir model olan E63 Quadrocopter Drone modeli de en iyi dronelar arasında yer verdiğimiz ürünlerden. Sadece 413 gram. Özellikleri arasında paket boyutları verilmiş ancak kendi boyutlarına dair net bir bilgi sağlanmamış.

Yaklaşık 3 saatlik bir şarj sonrası 15 dakika kadar kullanabiliyorsunuz. Kumandası 150 metreden çalışabiliyor. 4K HD kamerası ile fotoğraf ve videolar çekebiliyorsunuz. Bu kısımdaki artıları; telefon ile kontrol edebilmeniz ve kumandasının da ekranlı olması. Ayrıca 360 derece engellerden kaçınma sistemi mevcut.

Bazı özellikler her ne kadar buralara yazsak bile hemen hemen tüm dronelarda satıcılar tarafından var olduğu iddia edilen şeyler. Aşırı da güvenmemek gerek. Biz tabi droneların çoğunluğunu araştırıyoruz. Özelliklerinden sizi haberdar ediyoruz ancak bazı droneların markası bile olmadığı için satıcının belirttiği özellikleri size aktarmak durumunda kalıyoruz. Nihai karar ve de son araştırmalar size kalmış oluyor.

Bu ürün şık ve ucuz. Tek tuşla kalkış ve iniş özellikleri mevcut. Dört taraflı engellerden kaçınma, akıllı takip, 360 derece dönme, başsız mod, hızlı ve yavaş modlar, fotoğraf ve video alabilme, çift geçişli kamera seçenekleri, yüz ve hareketi otomatik tanıma özellikleri, yerçekimi algılama, yörünge uçuşu, konumlandırma uçuşu, tek tuşla dönüş gibi özellikleri sıralamış satıcı. Umarım vardır.

Fiyatına göre gayet uygun bir model. Denenebilir. Hediye edilebilir.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

5.. KF616 RC 4K Çift HD Kameralı Katlanabilir Drone

5rtyhtjuykı7yo

Fiyat (16.02.2023):     1.322,19 TL                                        

Boyut: 190x145x55 mm Kumanda Mesafesi: 80 m
Ağırlık: 430 g (paket) Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K HD Süre: 7-8 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

En uygun fiyatlı diyebileceğimiz 2023 yılı 1500 TL ve altındaki en iyi drone listemizde bir başka model de KF616 Drone. 60 dakikada şarj olan bataryası sayesinde yaklaşık 7-8 dakika uçuş yapabiliyorsunuz. 190mm, 145mm, 55mm boyutlarında. Kumandası sayesinde 80 metreye kadar uçuşlar yapabiliyor. 4K kamerası sayesinde de HD kaliteli video ve fotoğraflar ile anlık görüntüler elde edebiliyorsunuz.

Yan uçuş, led ışık (gece sürüş imkanı), başsız mod, tek düğmeyle otomatik geri dönüş, yükseklik tutma gibi özelliklerinin yanı sıra önceden emir verdiğiniz rotada otonom uçuş yapabilme özelliği de bulunuyor. Ayrıca telefon bağlantısı sayesinde de telefonlarınızla kullanabilmeniz ekstra özelliklerinden.

Ucuz ve şık. Fiyat performans ürünü olarak da görülebilir.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

6.. Yetişkinler İçin 4K Kameralı Katlanabilir Drone

6ere3r3rty4

Fiyat (16.02.2023):     873,67 TL                                        

Boyut: 250x250x55 mm Kumanda Mesafesi: 100-150 m
Ağırlık: Belirtilmemiş Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K (4096×2160) Süre: 15-20 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Çift 4K kamerası sayesinde 4096×2160 boyutlarında fotoğraf ve de 2560×1440 boyutlarda videolar alabilen bu model, yaklaşık 60 dakikada şarj olabilen bir bataryası sayesinde 15-20 dakikalık uçuşlar yapabiliyor. Kumandası ile yaklaşık 150 metre uzaklıktan kontrol edilebiliyor.

Akıllı nesne tanıma (kamera kullanımında kolaylık sağlıyormuş), akıllı kontrol (GPS), tek düğme ile iniş, kalkış ve dönüş, başsız mod, 360 derece takla atabilme, 1-50x zoom, led ışıklar, telefon kontrolü, gerçek zamanlı görüntü aktarımı gibi ekstra özellikleri de mevcut.

Ucuz fiyatıyla denenebilecek güzellikte bir drone.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

7.. Eğlence Amaçlı LED Işıklı 8K Kameralı Drone

7e3wrt4t4ry

Fiyat (16.02.2023):       1.094,07 TL                                      

Boyut: Belirtilmemiş Kumanda Mesafesi: 500 m
Ağırlık: Belirtilmemiş Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 8K HD Süre: 15-20 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Markası modeli tam bilinmediği için özelliklerine de net ulaşılmayan bazı dronelar oluyor. Bu drone da onlardan bir tanesi. Bazı özellikler satıcı tarafından şişirilip yazılıyor biliyorsunuz. Uygun fiyatıyla en iyi dronelar listemize girdi. 8K çözünürlüğe sahip dual kamerası olduğu belirtilmiş.

Ne kadar doğru olduğu bilinmemekle birlikte yaklaşık 500 metreden kontrol edilebileceği söylenmiş. Yine yaklaşık 20 dakika kadar uçabiliyormuş. Yaklaşık 7 m/s hızla uçuyor.

Fiyatı çocuklara hediye etmek için uygun.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

8.. Katlanabilir Plastik 4K HD Piksel Quadrocopter Drone

8wr3ewt4y4

Fiyat (16.02.2023):     944,15 TL                                        

Boyut: 145x105x45 mm Kumanda Mesafesi: 100 m
Ağırlık: 357 g Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K HD Süre: 10-11 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Yaklaşık 10-11 dakika boyunca havada kalabilen bu drone yaklaşık 357 gram ağırlığında. 4K HD görüntüler aktarabildiği, video ve fotoğraflar alabildiği belirtilmiş. 90 derece görebilen ön kamerası bulunuyor.

Yan uçuş, led ışıklar, başsız mod, tek tuşla otomatik geri dönüş, yükseklik tutma modu, Wi-fi, FPV, Çift kamera değiştirme gibi ekstradan özellikleri verilmiş. .

Fiyatı uygun olduğu için listemizde yer alan ürünlerden. Çocuklarımız için hediye olabilir.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

9.. M5 360 Derece Flip 4K Kameralı Quadrocopter Drone

9.24e3t3t

Fiyat (16.02.2023):    1.350,29 TL                                         

Boyut: 235x228x65 mm Kumanda Mesafesi: 100-150 m
Ağırlık: 540 g Yükseklik: Belirtilmemiş
Kamera Kalitesi: 4K HD Süre: 10-15 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

Yaklaşık 15 dakikalık uçuş sağlayabilen bu drone 4K HD kamera ile fotoğraf ve videolar alabiliyor. Tek tuşla yükseliş, iniş, dört taraflı engellerden kaçınma, akıllı takip, 360 derece takla, başsız mod, hızlı ve yavaş modlar, çift geçiş kamera, yüz ve hareket tanıma, otomatik kamera, yerçekimi algılama, yörünge uçuşu, tek tuşla dönüş gibi ekstra özellikleri de var.

Yaklaşık 150 metre mesafeden kontrol edilebiliyor.

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

10.. H168 4K Kameralı Çift Lensli Mini Katlanır Drone

10wrtfey5u

Fiyat (16.02.2023):    1.463,53 TL                                         

Boyut: 225x210x45 mm Kumanda Mesafesi: 80-100 m
Ağırlık: 655 g Yükseklik: 80 m
Kamera Kalitesi: 4K Süre: 12-13 dk
satınsfgrhtjt
 ⇒Satın Al

4 Kanal, led lamba, 6 askılı jiroskop, hız vitesi, başsız mod, 360 derece yuvarlanma, anahtar dönüşü, Wi-fi, Telefon kontrolü, çift kamera tuşu, Uçuşu takip, Sıra izi, Hareket fotoğrafları, irtifa kararlı uçuş gibi ekstradan özellikleri de bulunan bu model yaklaşık 655 gram ağırlığında

4K fotoğraf ve video görüntüleri alabiliyor. 80-100 metre mesafeden kontrol edilebiliyor.

Uygun sayılabilecek fiyatıyla en iyi dronelar listemizde yer aldı

“En iyi drone, dünyanın en iyi kameralı drone, drone ne almalıyım, 1500 – 1000 TL altı drone tavsiyesi, uygun fiyatlı en iyi drone, 500 gram altı en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, Drone en iyi, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, yorumları, modelleri ve fiyatları, en iyi drone 2023” gibi başlıklara konu olabilecek bir drone.

wftery5y5u6u6
En İyi Dronelar

Sadece profesyonel kameraların kaydedebileceği görüntüleri kolaylıkla kaydedebilmeleriyle gazatecilik ve TV dünyasında; su altında veya sörf yaparken dahi olsun ekstrem noktalarda bizlere eşsiz fotoğraflar sunabilmesiyle spor alanında; gezdiğiniz gördüğünüz şehirleri veya manzaralarınızı, pozlarınızı yukardan istediğiniz noktadan kuşbakışı çekebileceğiniz modelleriyle seyahatlerinizin vazgeçilmezi;

Ucuz ve kolay bir tanıtım videosu imkanı sunmasıyla kafeteryaların, otellerin veya mağazaların gider bütçesini azaltan;  kontrolü zor olan geniş tarım arazilerinin denetlenmesinde, takibinde ve hatta yeni çıkan modelleriyle bitki ekimi bile yapabilerek üretime doğrudan katkı sağlayan; ve bunlardan başka kargo, sağlıkacil yardımhaberleşme gibi daha bir çok sektörde doğrudan kullanılmaya başlayan bu teknoloji ürünü geleceğin de vazgeçilmezi gibi duruyor.

wtr4ty655yy5y5u

EN İYİ DRONE MODELLERİ İÇİN HANGİ ÖZELLİKLERE BAKMALIYIM?

Yazıyı okurken sıkılmadıysanız bir de konu hakkında kısaca bilgi verelim. Drone arıyoruz, peki, ilgimizi çeken ve daha da fazla çekmesi gereken bu ürünlerde nelere bakmamız gerekiyor? Neleri incelememiz ve DRONE ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEMİZ GEREKİR? En ucuz dronelar daha mı iyi? Yoksa kaliteli mi olmalı? Kendimizi nasıl ve hangi modellerle şımartabiliriz cancağızım? En iyi drone modeli hangisi?

Yenir mi diye bakmamıza gerek yok?

  1. Drone alırken dikkat etmeniz gereken en önemliüç şey; ne için drone aldığınız,bütçeniz ve drone’nun teknik özellikleridir. Eğer henüz yeni bir kullanıcı iseniz ve hobi için kullanacaksanız her şeyden önce uygun bir fiyat aralığına bakmanız sizin için en faydalısı olacaktır. Bütçeniz yeterli olsa bile henüz ilk kullanımız olduğundan defalarca düşürebileceğiniz için, defalarca çarpabileceğiniz için 4K video çekebilen veya megapiksel sayısı çok yükseklerde olan kameraya sahip bir drone sizin için uygun bir seçim olmayacaktır, siz daha iyi bilirsiniz fakat eğer bunlara dikkat etmezseniz verdiğiniz ücretin boşa harcanmış olması mümkün. Bütçenizi iyi belirleyip, drone’un teknik özellikleriyle ilgili de yardım alırsanız, kullanım alanınıza uygun başarılı bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.
  2. Yukardaki bahsettiklerimden sonra drone’unuz hakkında sizin işinize yarayacak en önemli bilgi uçuş süresi, batarya ve uçuş menzilidir. Günümüz teknoloji ürünleri drone’lar yaklaşık 7 dakika ile 25 dakika arasında havada kalabiliyorlar. Ucuz ve kalitesiz ürünlerin kısa uçuş menzilinin yanında, 7 km’ye kadar uçuş menzili sunan ürünler de mevcut.
  3. Bakmanız gereken ekstra şeyler ise drone’unuzun dizaynı ve ek özellikleridir. Kendi zevkinize ait bir drone’unuz olması her zaman iyidir.

et4y5u5u5u5u

Talihsiz kazalarda en az hasarı almak için dayanıklı drone modellerinden tercih etmekte fayda var!

Ucuz, güzel ve kaliteli en iyi dronelar 2023 listemiz böyleydi.

“En iyi drone, en iyi drone fiyatları, dünyanın en iyi drone, drone en iyi, en iyi kameralı drone, dji en iyi drone, en iyi fiyat performans drone, 500 gr altı en iyi drone, uygun fiyatlı en iyi drone, en iyi ucuz drone” gibi merak edilen pek çok konuya geniş bir bakış açısıyla yaklaştık. Drone ne almalıyım, en iyi drone kaç km gider, drone fiyatları ne kadar, dronelar ne için kullanılır, en iyi drone markaları, modelleri, fiyatları ve yorumları, DJI Mavic 2 Pro, DJI Mavic 3 Pro, en iyi drone 2023, dünyanın en iyi drone, 1000 TL altın drone tavsiyesi gibi çokça sorulan sorulara da kolaylıkla yanıt bulabileceğiniz bir içerikle karşınızdaydık.

Umarım faydalı olmuştur.

Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kahkahalı an’larınız olsun..

wt4t4y4y4yu54y
Kamera isteyenlere en iyi kameralar bu yazıda!!!  
wt4y55y5u5u
Eğer Aradığınız Oyuncak Dronelarsa: EN İYİ OYUNCAK DRONELAR yazımız sizlerle.. Tıklayın..

“2023 Yılı Dünyanın En İyi Kameralı Drone Listesi!” üzerine bir yorum

Yorum yapın