En İyi Powerbanklar 2020: En İyi 10 Taşınabilir Şarj Aleti ve Fiyatları! (Şarjı Hızlı Bitenlere) Seri Şarj Getir!!

Sizleri yarı yolda koyabilecek olan telefonlarınızın “aşkı” konumundaki “en iyi powerbanklar”, “yedek bataryalar” veya diğer adıyla “taşınabilir şarj cihazları” hakkında TTEC, Trust, Xiaomi, Samsung gibi en iyi powerbank markaları ile en iyi powerbank modelleri de dahil 2019 ve 2020 yılı uzun ömürlü, uzun süreli çok dolum sağlayan en iyi powerbanklar hangileri? En iyi powerbanklar ve fiyatları neler? En iyi taşınabilir şarj aletleri hangileri? En iyi powerbanklar 2020, en iyi powerbank markaları, powerbank alırken nelere dikkat etmeliyiz? En iyi powerbank fiyatları, en iyi taşınabilir şarj fiyatları ve modelleri hangileri gibi sorularınız için aradığınız tüm cevaplar bu yazımızda! Hc(Hosgelir.com)’de!

Seyahat kelimesinin başlıca düşmanı olan “şarjım bitti” sözü için üretilmiş harika bir teknoloji ürünü olan powerbanklar, son dönemlerin olmazsa olmazları arasına girmeyi başardı. Peki en iyi powerbanklar hangileri? 2020 yılının en iyi powerbank modelleri neler? Daha iyi powerbank alırken nelere dikkat etmeliyiz? Hepsi hosgelir.com’da!

telefon enerji GIF by darkbean

 

Aslında powerbankların değerini otostopçular, gezilere, yürüyüşlere veya kamplara gidenler en iyi bilir. %30 şarj için sağda solda priz kovalayanlar bilir. Uzun yolculuklarda külüstür bir otobüse denk gelenler bilir.. Arabanın arka koltuğunda giderken sevgilisinden mesaj bekleyenler bilir..

Birbirinin halinden en iyi onlar anlar.

Böyle sıkıntılar çekmemeniz adına, hem 2019’un ve 2020’nin de dahil en iyi powerbank modellerini anlatan, hem de bu yazı içerisinde powerbank alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden de bahseden anlatan bir liste yaptık.

 

Bu yazıyı okurken aklınızda kalması gereken nadir şeylerden biri powerbanklarınızın baştan sona bir bataryadan ibaret olduğunu bilmeniz ve patlayabileceği gerçeğini aklınızın bir köşesinde bulundurmanızdır. Git gide yaygınlaşacaktır kullanımları, çocuklardan uzak tutalım lütfen..

dfrt56y67uıukgty
Telefonunuzun aşığı olduğu en iyi powerbanklar hosgelir.com’da!

Xiaomi, Samsung, TTEC, Trust gibi powerbank markaları tarafından yapılmış olan en iyi powerbanklar, powerbank modelleri ve powerbank fiyatları 2020 yılı göz önünde bulundurularak özellikleri, incelemeleri ve yorumları ile birlikte sizlerle:

En İyi Powerbanklar (Taşınabilir Şarj Cihazları), Powerbank Markaları ve Fiyatları 2020 Listesi

Bir yandan 10 tane en iyi powerbank modelini sizlere sunarken, bir yandan da yazı içerisinde “daha iyi powerbank alırken nelere dikkat etmeliyiz?” onu anlattık. Böyle uzun ve sıkıcı bir yazıyı eğlenceli hale getirebilmek için de biraz çaba gösterdik.

En iyi powerbank markaları hangileri? En iyi powerbank modelleri neler? En iyi powerbanklar, en iyi powerbank fiyatları 2020 yılı da göz önünde bulundurularak özellikleri, incelemeleri ve yorumları ile birlikte sizler için hazırlandı.

Yazmak o kadar eğlenceli bir şey ki, insan kendini kaybedebiliyor. Mesleğim zor olduğu için kafamın %20-30’unu bu bloğa kullanabiliyorum. Buna rağmen o kadar güzel geliyor ki. Gün içerisindeki stresten dertten kederden o kadar uzaklaştırıyor ki şu yazılar ve uğraşlar, depresif moda girmeye fırsat bulamıyor insan.

Hepinize tavsiye ederiz. Bir konu belirleyin ve kendi sayfanızı oluşturun.. Hiç yapamazsanız sosyal medyada sayfa kurun ve paylaşımlar yapın.

Lafı daha fazla uzatmadan işte listemiz:

1.. Xiaomi Mi 3. Nesil Powerbank 20000 mAh 2C Taşınabilir Hızlı Şarj

Xiaomi Mi 3. Nesil Powerbank 20000mah özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Fiyatları:    173 TL           (05.04.2020)

 

erter3e234523423

Muhabbet ortamlarında sürekli Samsung’tan Apple’dan falan bahsederiz ama ismini konuşmalarda pek duymadığımız, halk tarafından çok bilinmeyen bir teknoloji devi Xiaomi, teknolojinin her alanında rakipsiz, eşsiz ve yüksek kalitede ürünler üretmekte.

Ne yazık ki halk olarak birçoğumuz bundan habersiz durumdayız.

Çin’in en zengin 23. Kişisi olarak gösterilen Lei Jun tarafından kurulan ve CEO’luğu yapılan Xiaomi; Çin, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi konumundadır.

Ağustos 2011 yılında ilk akıllı telefonlarının piyasaya sürülmesinden bu yana akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarları ve birçok tüketici elektroniğini tasarlar, geliştirir ve satışını yapar.

Bu Çin devi marka, powerbank dünyasında da zirveye oynamayı ihmal etmiyor.

Diğer yandan Powerbanklar tamamen bataryadan oluşmuş, şarj edilme ve şarj etme üzerine sistemi kurulmuş olan, telefonumuzun şarjının bittiği zor durumlarımızda imdadımıza yetişen, bizi priz aramaktan kurtaran teknoloji ürünleridir. Taşınabilir şarj cihazı olarak ya da yedek batarya olarak da düşünülebilir.

Sahip olduğumuz telefonların bataryalarının bir mAh değerleri vardır. Powerbank’lar bu mAh değeri kadar enerjiyi kendilerinden telefonunuza aktararak şarj olmalarını sağlıyor.

Dolayısıyla powerbankınızın mAh değeri telefonunuzunkinden büyük olsun ki boş olan telefon bataryanızı tamamen doldurabilsin.

Bunun için powerbank alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey mAh değerinin kaç olduğudur.

5000 mAh şarj gerektiren bir telefona 4000’lik bir powerbank almak uygun kaçmaz. En az birkaç defa dolduracak kadar büyüklüğü olan bir powerbank almalısınız.

Mesela 2500 – 3000 mAh bataryalı olan bir telefon için 10000 mAh değerli bir powerbank alsanız doya doya kullanırsınız. Powerbankınız full doluyken telefonunuzu en az 3-4 defa doldurabilirsiniz.

dgtrt457ytfgrt56yu7
Daha iyi bir powerbank alırken, “kapasitesi” en çok dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

İdeal powerbank mAh değerleri 10000 ve 20000’dir.  Bunlarla telefonlarınızı 3’er 5’er defa rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Ancak mAh değerleri arttıkça doğru orantılı olarak powerbankların boyutu da artacağından taşıma problemleri ortaya çıkabiliyor. Kocaman kocaman külçe gibi cihazları yanınızda taşımak pek hoş olmuyor.

Bundan dolayı olarak en uygunu genelde 10000 mAh değerlerinde olanlardır. Hem taşıma zorluğu çıkartmazlar hem de işlemlerinizi rahatlıkla görebilirler.

Powerbank alırken bir başka dikkat etmeniz gereken şey hızlı şarj özelliğini destekleyip desteklemediğidir.

Ancak bunu çift taraflı bakacaksınız. Hem kendisi hızlı şarj olabilmeli hem de telefonu hızlı şarj edebilmelidir. Böylelikle size büyük zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Yani giriş ve çıkıştaki akımları 1A yerine 2A’i destekleyen modellerden alın ki normalde 10 saatte şarj edebildiğiniz bir modeli 5 saatte şarj edebilesiniz.

Yani akım değerlerine de bakmakta fayda var diyoruz. En az 2A olsa çok iyi olur. Veya 2A’i de destekleyen modeller olsa iyi olur.

Mesela bu powerbank 20000 mAh’lik. Bunu şarja takıp doldurmak isterseniz 20 saat kadar bekleyebilirsiniz. Ancak powerbank 2A’lik bir akımı destekliyorsa dolma süresi 10 saate düşer. Yine aynı durum telefonu powerbank yardımı ile şarj ederken de geçerlidir.

Dedeiğimiz gibi, Xiaomi Mi’nin bu powerbank modeli 20000 mAh’lık kapasitede.  Kendisi dolarken hızlı modda (2A) yaklaşık 10 saatte doluyor. Quick modda ise yaklaşık 6.7 saatte doluyor.

Her powerbankta olmasını istediğimiz gibi göstergeleri mevcut. 4 seviyeli LED doluluk göstergesi sayesinde kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Hızlı şarj olma ve hızlı şarj etme özelliklerini destekliyor. Bunlarla ilgili olarak “Qualcomm Quick-Charge 3” teknolojisi kullanılmış.

Yine bu modelin 1 tane giriş 2 tane çıkış bağlantısı var. Giriş bağlantısı micro USB tipinde ve hızlı şarj olma 5-9A/2A gerilim/akım oranıyla şarj oluyorken, 2 tane standart USB (type-A) çıkışıyla hızlı şarj etme gerilim/akım değerleri 5.1V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A şeklinde tasarlanmış.

Bu taşınabilir şarj cihazında akıllı güç çıkışına ek olarak fazla yük (over-load), fazla akım, ters akım, fazla deşarj (over-discharge), yeniden kurma (reset), fazla şarj (over charge), kısa devre ve sıcaklık korumaları olmak üzere tam 8 tane koruma sistemi mevcut.

Boyut olarak da 149 x 69 x 24 mm boyutlarında.

Yalnızca 358 gr ağırlığındaki bu modeli hem fiyat performans açısından baktığımızda hem de Xiaomi’nin kalitesine tam güvenimizden listenin ilk sırasına bu ürünü koyduk. Kesinlikle karşınıza boş yere çıkmadı.

 

sfdr45ty66y7u8
Beğendiklerime karşı aynen böyleyim..

 

2.. Xiaomi 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir 20000 mAh Hızlı Şarj Powerbank

Xiaomi Quick Charge 3.0 20000 mah 2C Powerbank özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Fiyatları:      199,90 TL               (05.04.2020)

wsrwfrwr32424

 

Yine Çin menşeili marka olan Xiaomi’nin 20000 mAh kapasiteli bu powerbank modeli listemizin üst sıralarında kendine yer buldu. Dediğimiz gibi Xiaomi markalarını ön plana çıkarıyoruz çünkü bize göre kaliteleri bir hayli fazla.

ABS/PVC malzeme yapılı beyaz renkli, dikdörtgen şekilli gövdesiyle klasik powerbanklardan pek bir farkı yok desek yeridir. Yine önceki model gibi hızlı şarjı destekleyen, USB tipli 1 giriş 2 çıkış bağlantısı var. Yani 2 tane telefonu aynı anda şarj edebiliyorsunuz.

Bunun yanında 3.0 hızlı şarj sürümüyle, kendisi yaklaşık 10 saatte şarj olurken (20000 kapasite için bu ideal bir süre), çıkış bağlantılarının güçleri ise 3.6A olarak tasarlanmış.

Artık telefonunuzun kapasitesi neyse, 3.6A’lik akımla ona göre hesaplarsınız.

Led göstergeleri yardımıyla doluluk oranıyla ilgili bilgileri kolaylıkla elde edebiliyorsunuz. Her powerbankta göstergeler olmalı bence. Çünkü diğer türlü içerisindeki şarj oranıyla ilgili tahminlerle iş yürütmek zorunda kalıyorsunuz ki bu tür basit işlere beyin harcanmayacak bir devirdeyiz. Bırakalım bu tür basit işlere teknoloji kendisi vakit ayırsın.

Bu powerbank’ın boyutları 150 x 70x 24 mm boyutlarında, aslında üstteki modelle aynı boyutlarda hemen hemen. Yalnızca 328 gram ağırlığında.

Xiaomi kalitesi, hakkında süper yorumlar, uygun sayılabilecek fiyat, performansı zaten süper…

 

sfdgert5y6u7ytrt5
Xiaomi kalitesiyle henüz karşılaşmadınız mı?

 

3.. TTEC ArtPower 8000 mAh Taşınabilir Şarj Aleti Flamingo Bahçesi Powerbank

TTEC markalı ArtPower 8000mAh Powerbank Flamingo bahçesi modeli özellikleri, incelemeleri, TTEC ArtPower powerbank fiyatları ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Ayrıca bu modelin diğer renklerine de göz atmanızı tavsiye ederim.

Fiyatları:    199,90 TL                            (05.04.2020)

rfwsdwe344223

 

Süper kullanıcı yorumlarından dolayı 3.sırayı paylaşmak istediğim bir model.

Daha iyi markaların daha iyi özellikteki ürünleri mevcut fakat bu modelle ilgili yorumlar kadar hoş ki, özelliklerini bildiğimiz, kendisini tanıdığımız modelleri bir kenara bırakıp bu modele 3.sırada yer verdik.

Özellikleri aşağı yukarı diğerleriyle aynı ancak tasarımı söz konusu olunca diğer modellere fark atmış durumda. Ortamlarda çok ilgi çeken, tüm kullanıcıları tarafından beğenilen, parlak canlı renkleriyle ilgi odağı haline gelen bir ürün.

Özelliklerine bakacak olursak da ad kısmında da yazdığı gibi 8000 mAh kapasiteli bir ürün. Listenin üstteki sıralarındakiler gibi bunda da lityum temelli bir pil kullanılmış.

2 adet giriş ve 1 adet çıkış bağlantısı var. Hepsi de hızlı şarjı destekliyor. Girişlerden biri micro USB, diğeri type-C girişliyken, tek çıkışı ise USB özellikte.

Girişler 5V/2A şeklinde gerilim/akım oranıyla dolum sağlarken, çıkış ise yine 5V/2.1A oranıyla telefonları şarj ediyor.

Kendi şarjı 5 saatte doluyor. Telefonlarınızı ise kapasitelerine göre 2.1A akım değeriyle değişik sürelerde doldurabiliyor.

LED pil göstergelerine sahip olmasının yanı sıra 137 x 68 x 14 mm boyutlarında, yalnızca 170 gr ağırlığında.

Daha çok görünüm olarak ön plana çıkmış ve ilgi odağı olmuş hatta çok da sevilmiş bir ürün. Lakin özellikleri de hiç fena değil. Rakiplerinin altında kalmayacak kadar donanımlı çıkmış piyasaya.

dfr4t5ytfdrt56u
Nasıl alıştırırsanız öyle gider.. Düzeninizi siz belirlemelisiniz: 7/24 evde değilseniz powerbank zorunlu bir ihtiyaç!

 

4.. Samsung Kablosuz Hızlı Wireless Taşınabilir Şarj EB-U1200CSEGWW Powerbank

Samsung EB-U1200CSEGWW Kablosuz Hızlı Taşınabilir Şarj aleti özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Fiyatları:        230 TL                 (05.04.2020)

wrfwr42342452

10.000 mAh kapasiteli bu Samsung modeli powerbank, hem özellikleri ve kalitesi sebebiyle listemizin üst sıralarındayken hem de aşırı sevilmiş olduğunu belirtmek istiyoruz.

Qi kablosuz şarj standartına da sahip bir model. Kablosuz şarj aletlerinin verimliliği normal şarj edilmeye göre daha düşük olur fakat kablo takıp sökmek gibi angayre işlerden kurtarmış olur sizi.

Hem de ortama birazcık hava katıyor.

Hızlı şarj desteği olan bu powerbankın kablosuz şarj özelliğine ek olarak 1 adet giriş ve 1 adet çıkış bağlantısı var. İkisi de hızlı şarjı destekliyor.

USB Type-C türündeki giriş bağlantısıyla 5V/2A, 9V/1.67A, 12V/1.25A oranlarıyla kendini şarj eden powerbank, standart USB type-A türündeki çıkış bağlantısıyla da yine 5V/2A, 9V/1.67A, 12V/1.25A oranlarıyla telefonları şarj edebiliyor. Şarj teknolojilerinde iki tarafta da Qualcomm QuickCharge 2 teknolojisi kullanılmış.

Batarya doluluğu ile ilgili bilgileri 4 seviyeli LED göstergesi sayesinde alabiliyorsunuz, ki küçük bir detay gibi görünse de tekrar tekrar bu göstergelerin olması gerektiğine dair vurgularımı yapmam gerekiyor.

Yoksa her işiniz tahmini ilerlemek zorunda kalıyor. Bu da (yıl olmuş 2020) hiç hoş bir durum değil.

Alüminyum gövdeden yapılmış, gümüş veya roze altın renk çeşitliliği ile 150 x 71 x 15 mm’lik boyutu ve 234 gram ağırlığıyla orta boy ve orta gösterişte bir taşınabilir şarj.

Daha çok Samsung kalitesi ve hoş kullanıcı yorumlarıyla ön planımıza çıktı.  Kullanıcıları hallerinden çok ama çok memnun.

 

sfdret4rt56y7uyte45
Kablolu şarj aletlerine olan bağlılığınızın sizi, telefonunuzu ve çok değerli zamanınızı yutmasına böyle izin vermeyin..

 

5.. Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah (İnce ve Hafif Kasalı) Powerbank

Xiaomi 10000 mAh Versiyon 3 Taşınabilir Şarj Aleti özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Fiyatları:               124 TL         (05.04.2020)

wrwtr3r35r24242

 

Yine Xiaomi markasının bu sefer 10000 mAh kapasiteli bu modeli yoğun beğenileri sebebiyle listemize girmiş bir ürün. Gerçekten, değerlendirme yapan kullanıcı sayısının çok çok fazla olmasına rağmen puanı 5 puan üzerinden 4.5’in altına hiç düşmemiş.

Yine lityum pil kullanılan bu modelde hem hızlı şarj etme hem de hızlı şarj olma özellikleri mevcut.

1 çıkış ve 1 giriş mevcut. Eğer powerbank’ı 2A’lik hızlı şarj ile dolduruyorsanız 6.2 saatte, 2.4 A’lik hızlı şarj ile dolum yapıyorsanız 4.2 saatte tam doluluk seviyesine ulaşıyor.

Giriş bağlantısı micro USB türündeyken çıkış bağlantısı ise standart USB type-A türünde.

 

Giriş gerilim/akım oranları 5.1V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A değerlerindeyken çıkış oranları ise 9V/1.6A ve 12V/1.25A değerlerinde. Yani 1.6A’lik bir akım yardımıyla telefonunuzu şarj ediyorsunuz.

4 seviyeli LED doluluk göstergesi bu powerbankta da var. Zaten olmalı da.

Bunların yanında Alüminyum yapıda sağlam bir gövdeye sahipken 8 tane de koruma sistemini bulunduruyor. Fazla akım koruması, fazla voltaj koruması, düşük voltaj koruması(bir anda elektrik kesilmeleri falan), fazla deşarj koruması, yeniden kurma koruması, fazla şarj koruması, kısa devre koruması ve sıcaklık koruması olmak üzere koruma sistemlerini sıralayabiliriz.

rfwrwr3t5353

130 x 71 x 14 mm boyutlarında ve 250 gram ağırlığında bir ürün.

Şarj etme bakımından çok hızlı değilmiş gibi görünse de özellikleri ve fiyatı çok uygun bunun yanında da her sayfada gerçekten çok ama çok fazla sayıda beğeneni var. Kullanıcı yorumları o kadar müthiş ki, alırken tereddüt dahi etmeyin diyorlar.

 

sfret46y5yty67uyert
Powerbank’lere nerede ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz! Sıkıcı bir konferansta, güzel manzaralı bir dağın eteğinde, denize ayaklarınızı uzattığınız bir kumsalda veya sevgilinize adım atmayı beklediğiniz bir tren garında… telefonunuzun sizi yarı yolda bırakmasına müsaade etmeyin..

 

6.. Dexim 10000 mAh Slim Powerbank Kırmızı Taşınabilir Şarj Aleti

Dexim’in bu şık modelli powerbank’i özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Fiyatları:              59,90 TL              (05.04.2020)

rewrwr4242424

Yine çok beğenilen modellerden bir tanesi listemizin 6. sırasında kendine yer bulmuş.

Dexim’in 10000 mah kapasiteli bu Slim modeli kırmızı renkli powerbank’ı kullanıcılarının bayağı hoşuna gitmiş duruyor. Lityum piller kullanılan üründe 4 seviyeli Led gösterge mevcut.

Hem hızlı şarj olma hem de hızlı şarj edilme yetenekleri var.

Hızlı şarj olurken Micro USB uyumlu tek giriş kaynağından 5V/2A gerilim ve akım değerleri bulunduran powerbank oldukça hızlı şekilde şarj oluyor.

Telefonları şarj ederken de USB-A uyumlu mevcut 2 tane çıkış bağlantısından 5V/2.1A gerilim akım değerleriyle işlemi gerçekleştiriyor. Bu akım değerleri ile ultra hızlı demeyelim ama işlemlerinizi oldukça hızlı gerçekleştiriyor.

PC/ABS yapılı gövdesinde siyah, beyaz veya kırmızı renk çeşitlerini bulabilirsiniz. Yine bunun dışında fazla voltaj koruması ve kısa devre koruması da güvenli ve uzun süreli kullanımlar adına sağladığı koruma sistemleri.

Model çok beğenilmiş durumda. Gözü kapalı sipariş verebilirsiniz diyenler bile var.

Hem akım değerleri, hızlı şarj değerleri hem de fiyatının gerçek manada çok uygun olması tüm bunlara ekstra olarak da kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmiş olması, kullanıcıları tarafından ve bizim tarafımızdan tavsiye edilmesine vesile oluyor.

Kesinlikle deneyebileceğiniz bir ürün. Fiyatı da hiç fena değil.

  

dfret4tredft56y6u
Tatlı anlarınızın yarıda kalmasını istemezsiniz..

 

7.. Samsung 10200 mah Hızlı Siyah EB-PG935BSEGWW Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank

Yine Samsung’un bu şık powerbank’i özellikleri, incelemeleri, powerbank fiyatları ve yorumları ile birlikte sizlerle..

(Siyah formunun fotoğrafını bulamadığımdan grisini göstermek istedim. Linkten siyaha ulaşabilirsiniz..)

Fiyatları:                139 TL          (05.04.2020)

yrt45t35353

 

 

 

Samsung’un 10200 kapasiteli bu powerbank’ı yine lityum kaynaklı pil kullanıyor.

4 seviyeli Led göstergeleri sayesinde batarya dolulukları hakkında kolaylıkla fikir sahibi olabiliyorsunuz. Zaten daha önce de belirtmiştik ki bunlar küçük detaylar olsa da önemi çok büyüktü.

Samsung Fast Charge teknolojisi sayesinde hızlı şarj olabilme/edebilme özelliği bulunan bu model, 1 giriş 1 de çıkış bağlantısı bulunduruyor.

Giriş bağlantı tipinde micro USB özellikli bağlantı kullanırken, çıkışı ise type-A standart USB’ye uygun özellikte tasarlanmış.

Girişte 5V/2A ve 9V/1.67A gerilim akım değerleriyle şarj olabilen bu powerbank, yine aynı değerler sayesinde telefonlarınızı şarj edebiliyor.

104 x 77 x 23 mm boyutlarındaki ve 290 g ağırlığındaki Alüminyum gövde yapılı bu Samsung modeli orta düzeyde özellikleri kendinde barındırırken kullanıcıların ise çok beğenisini toplamış durumda.

Büyük bir kitle üründen gayet memnun. Hızından, kalitesinden ve telefonlarını 3-4 defa rahatça doldurabildiklerinden dolayı ürünü çok beğendiklerini, bu kaliteye bu fiyatın da oldukça uygun olduğunu belirtmişler.

Bizim de listemize Samsung kalitesiyle ve kullanıcıların yüzünü güldüren özellikleriyle girdi.

 

df4t5rggty56ufgty6u
Sürekli biten şarjların sizi yorgun düşürmesine izin vermeyin! En iyi powerbankler bu listede!

 

8.. Syrox 20000 mah Ledli Metal Powerbank Taşınabilir Şarj Aleti

Syrox markası yapımı bu 20000 mAh kapasiteli powerbank özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Fiyatları:             119,99 TL                 (05.04.2020)

gtete5353532

 

 

Aslında modele ait ulaşılabilen tüm bilgiler başlığında yazılmış gibi duruyor.

20000 mah kapasiteli bu Syrox modeli powerbank, 3 tane çıkışı olmasıyla ön plana çıkan ürünlerimizden. Yani 3 tane telefonu aynı anda şarj edebiliyorsunuz.

Hızlı şarjı destekleyen yapısı sayesinde 3 çıkış portalından da 5V/2A gerilim akım değerleriyle telefonlarınızı hızlı şarj edebiliyorsunuz.

Powerbankları kullanırken (bu diğer her powerbank için de geçerli tabi ki) en iyi verimi alabilmek ve telefonunuzun hasarlanmasını önlemek amacıyla telefonunuzun orijinal şarj aletini kullanmanız daha uygun olacaktır.

Böylece hem telefonunuzun ayarları bozulmaz, hem d powerbank’in aktarım dengeleri bozulmaz.

Bunun yanında Led göstergeleri sayesinde pil hakkında kolaylıkla bilgilere ulaşabileceksiniz.

Yine listemize girmesinde etkili olan üründen gayet memnun kalmış büyük bir kullanıcı kitlesi mevcut. 20000 mah kapasiteli bir modelin, bu özelliklere bu fiyata olmasının hoşnutluğu içerisindeler. Bu yüzden biz de listeye ekleyelim dedik.

 

 

sfert45ythty6u7ı
Kaderinizi başkasının ellerine bırakmayın?! Seçimlerinizi kendiniz yapın, elbetteki her insan evladı gibi yanlışlarımız olacaktır, önemli olan bu yanlışlardan öğrenerek doğruları ilerlemek. Bilgiyi süzün, eyleme dökün, dersler çıkarın ve ilerleyin.. Tekrar, tekrar ve yine tekrar..

 

9.. TTEC ReCharger 10000 mah Taşınabilir Şarj Aleti – Siyah Powerbank

TTEC markası yapımı bir diğer şık powerbank de özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Fiyatları:             119 TL                (05.04.2020)

wtrwtr4r24e242

 

10000 mah kapasiteli bu Ttec ürünü lityum yapıda pillere sahip.

Hızlı şarjı destekleyen 1 tane giriş 2 tane çıkış bağlantısı var. USB uyumlu bu bağlantılardan giriş kısmından 5V/2A gerilim akım oranıyla yaklaşık 6-7 saatlik bir sürede şarj olabilirken, çıkış bağlantılarındansa birinden 5V/1A, diğerinden ise 5V/2A gerilim akım oranıyla telefonlarınızı şarj edebiliyorsunuz.

Modelde Led pil göstergesi ve güvenli bir şarj için akım koruması bulunuyor.

 

Beğenileri ve kullanıcı sayısı oldukça yüksek bir model. Fiyat performans açısından son derece başarılı olduğundan bahsetmişler ve üründen gerçekten oldukça memnunlar.

Biz de listemize, uygun denilebilecek fiyatından dolayı koyduk. Çok fazla harcama yapmak istemeyen okurlarımız için aslında gayet makul fiyatlarda, özellikleri başarılı bir model.

 

Gerisi de sizin seçimlerinize kalıyor.

 

 

sfre4t5y5ty6ujhtyu
Mesajlarınız yarıda kalmasın..

 

 

10.. Trust Omni 21858 Ultra Hızlı 10000 mah USB-C Taşınabilir Şarj Powerbank

Son olarak Trust markası yapımı bu powerbank de özellikleri, incelemeleri, powerbank fiyatları ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Fiyatları:      79,90 TL                 (05.04.2020)

efteterer422324

 

 

Akıllı telefon ve tabletlerle uyumluluk gösterebilen, Trust’un bu ultra hızlı modeli 10000 mah kapasitede. Telefonlarınızı ve tabletlerinizi mümkün olan en yüksek hızda şarj edebilmek için tasarlanmış.

Giriş kısmı USB-C veya Mikro USB ile uyumluluk gösterip kendini 2.4A akım hızıyla doldurabilirken, çıkıştan da USB-C uyumluluğu ile 3A akım hızında çok hızlı şekilde şarj edebiliyor.

İşlerinizin mümkün olan en kısa sürede hallolabilmesi için tasarlanmış bir model.

Led batarya göstergesi mevcut.  Bu göstergeler sayesinde pil hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Bunun dışında Güvenli ve Hızlı şarj için koruma sistemleri bulunuyor. Böylelikle hem telefonunuzun hem de powerbankınızın hasar almadan şarj olabilmesi sağlanıyor.

El feneri fonksiyonu sayesinde de powerbankı farklı işlevlerde kullanabiliyorsunuz.

138 x 63 x 22 mm boyutlarındaki bu Trust modeli, 287 g ağırlığında.

Bu model uygun yapısıyla gittiğiniz her yere kolaylıkla götürülebilirken, ultra hızlı şarj fonksiyonuyla hem zamandan çok fazla kazanımınız oluyor hem de hızlı işlem isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir ürün haline geliyor.

Birçok kullanıcı çok beğenmiş ve tavsiye ediyor.

Biz de hız isteyen kullanıcılar için bu ürünü listeye koyduk.

 

sfrt4rt5y6tgftyh6u7ı
“..Bendim buraların Şah’ı Ağası, Şah’ı Ağası; Viran olmuş gitmiş Harran Ovası, Harran Ovası… Caney Caney Caneyy İşte Meydan eyy” (Müzik: Altın gün – Caney)

 

dfrtrr456t5y67
En iyi bluetooth kulaklıklara bir göz atmanızda fayda var!

 

erter4t5y656
En İyi bluetooth kulaklıklara bakmanızda fayda var!

 

etr4t5y6t5y6u7
En İyi Bluetooth Kablosuz Kulaklıklara Göz Atmanda Fayda Var!

 

“Sevdiklerinizle nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu anılarınız olsun..”

 

 

 

 

 

 

Yorum yapın