En İyi Saç Kurutma Makineleri 2020: Güçlü Üflemelerle Şekil Şekil Saçlar!!

Saç kurutma makinesi mi arıyorsunuz? Bakımlı, canlı renklere sahip, bukle bukle modellerle saç tarzlarına mı ihtiyacınız var? Saçlarınızı kolayca kurutmak ve kolayca şekillendirmek mi istiyorsunuz? Bunları yaparken saçlarınızın çok da yıpranmamasını mı diliyorsunuz? “2020 yılının aradığınız en ucuz ve en iyi saç kurutma makineleri, iyonlu iyonsuz, katlanabilir, mini ve seyahat tipi saç kurutma makinesi tavsiye, fiyatları ve yorumları ile en iyi saç kurutma makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?” bu yazımızda! Bolca içerik, bolca bilgi! Hepsi Hc(Hosgelir.com)’de!

“En iyi saç kurutma makineleri 2020, en iyi saç kurutma makinesi tavsiyeleri, yorumları, en iyi saç kurutma makinesi fiyatları, en ucuz saç kurutma makinesi, en iyi fön makinesi” gibi başlıkları kapsayan bir yazıyla tekrar merhabalar..

frtg32fdert567u
Aslında çok zevkli fakat saçlar açısından çok riskli zamanlar!! Bunun için saç kurutma makinelerini en iyi olanlardan seçmek gerek!

Eskiden yazdığımız kompozisyonlar da dahil olmak üzere, tüm makalelerde olduğu gibi, yazının bu giriş bölümü aslında en zevkli kısmı. Tamamen içinden gelenleri yazıyorsun. Farklı bir giriş yapıp okuyucuyu kendine bağlayabilmen ve heyecan + merak katabilmen gerekiyor.

Çoğu zaman beceremiyoruz. Farklı bloglardaki çoğu makaleye girdiğimde beğenmeyip çıkıyorum, muhtemelen benim yazılarımı da böyle yapanlar elbette vardır, okumaya değer bulup bir çırpıda okuyup bitirenler de. Bakalım sizi en iyi fön makineleri yazımıza bağlayabilecek miyiz?

efr4t5y6tert45y6uı
Bir neslin en güzel zamanları..

Gelelim en iyi saç kurutma makineleri yazımıza..

Bilen bilir, sokakta ellerinde topla geçen bir çocuk grubunun çokça görüldüğü, bedava cips çıkartmanın seni birkaç dakika ünlü yaptığı, platonikliğin değerli olduğu zamanlardan geliyoruz birçoğumuz…

“Abi yanları kısaltalım, üstten az alalım, ön uzun kalsın” şeklindeki cümlelerle büyümüş nesildenim. Yanlardan ortaya doğru taranmış, ortada arkadan öne şerit şeklinde yapılmış, (kızlarınkini hatırlamıyorum ama) erkeklerde Gerrard ve Harry Kewell’ınkine benzer saç modelinin ünlü olduğu zamanlardan..

(Küçük yaşta olduğumuz için kızlar genelde kuyruk şeklinde bağlar gelirlerdi. Öyle ahım şahım saç yapanları yoktu. Ama erkeklerde miss gibi Bim jöleleri kokardı.. 🙂  ).

Bu yüzden şuanda saçları yana doğru tarayamıyorum, durmuyor, hep bir kargaşa içinde saçlar! Ee, öğrenci paramla aldığım saç kurutma makineme de çok güvenemediğim için bu makineyi saçlarıma çok tutmak istemiyorum, saçlar hep şekilli ama en ufak rüzgarda bozuluyor.

3 numara diyorlar, sana çok yakışıyor diyorlar ama olsun ben uzun seviyorum saçlarımı, döküldükten sonra üç numara yaparım.. 🙂

drgt5yu78945678oerty6
Hala saçlarım varken uzun dursunlar..

Güzel kalpten daha çok şık görünüme ve rahatlığa önem verdiğini düşündüğüm ve bu konuda ister istemez hak da verdiğim Z kuşağı bireyleri için saç stilleri de gösteriş için oldukça ön plana çıkıyor. Bu da kendine bakım için ayrılan zamanların süresinin arttığı manasına geliyor.

Hal buyken, bakım için kullanılan eşyalara da ulaşmak artık kolay olduğundan, bu tip eşyalarda kalite ön plana çıkıyor. Eskiden de kalite ön plandaydı ama ulaşamıyorduk ki..Her meyve kendi baharında kıymetli tabi ki.. Herkesin kendi zamanı, kendi yaşantısı en değerli en güzel olanı..Bundan bir 10 yıl sonra falan bu zamandaki çocuklar, 10 yıl sonraki çocuklara da bu tür sitemlerde bulunacaklardır elbet.

Neyse admin, “yaşını sorsak 3’tür, boş yapma burada” diyenleriniz veya yazının daha en başında sıkılan bayan arkadaşlar vardır, uzatmayayım fazla.

wertew34567u345
En güzel ve sağlıklı saçlarınız için en iyi saç kurutma makineleri biraz aşağıdaki listemizde!

 

En İyi Saç Kurutma Makineleri Listemiz

Birçoğumuz için kalitenin yanında uygun fiyat da seçeneklerimizi sınırlayan bir faktör. Aşağıdaki liste de tam olarak bu temellere dayanıyor. Bakalım neler var;

1. RAKS Saç Kurutma Makinesi

2200w güçlere kadar çıkabilen, katlanabilir ve mini özellikleriyle seyahat tipi saç kurutma makinesi arayanlar için çeşitleri bulunan Raks modellerinden bir kaç tanesini listemize koyduk. En iyi saç kurutma makinesi arayanlar için Raks saç kurutma makinesi tavsiye, fiyatları, yorumları ve çeşitleriyle bu yazımızda:

RAKS RAKSLİSA

Ucuz fiyatıyla ön planda sunmak istediğimiz Raks Lisa saç kurutma makinesi, özellikle seyahat eden ve seyahat tipi saç kurutma makinesi arayan arkadaşlarımız için biçilmiş kaftan.

2 kademeli hız ayarı, katlanabilme özelliği, aşırı ısınma emniyeti ve fön başlığı aksesuarı bulunan bu ürün kısa vadede iş görebilecek türden.

Bu fotoyu da böyle makinenin tüm kablosuyla olduğu gibi koyduk ki tamamen fikir sahibi olabilesiniz.

Yaklaşık 60 liraya bu ürünün sahibi olabilirsiniz:

rkaslıa94545

RAKS NORA

Yine Raks markasının uygun fiyata sunduğu Nora saç kurutma makinesi, uzun ömürlü AC motor, 2 hız ve 3 sıcaklık kademeli ayarları, soğuk hava özelliği, 3 metrelik kablosu ve kolay asma halkası ile bizlere sunulmuş.

Yaklaşık 100 lira civarında bir maliyeti olan bu ürünü almak için:

raksnoras3423

RAKS DİA

Raks’ın yaklaşık 80 lira civarındaki Dia saç kurutma makinesi, uygun fiyatları, şık tasarımı ve birbirinden değişik şık renkleriyle ön plana çıkıyor. 2100 watt gücündeki Raks Dia, aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz bir model.

3 kademeli ısı ve 2 farklı hız ayarı bulunan bu model, şık modern tasarımı nedeniyle bu tarz modeller arayanlar için çok uygun, hem fiyat olarak hem tasarım olarak.

tskasdıa3423

wert4567ıuret5678
Parıldayan uzun ve sağlıklı saçlar..

 

 

 2. PROFİLO  Saç Kurutma Makinesi

İyonlu (iyonik) ve iyonsuz, katlanabilir ve seyahat tipi modelleri ile Profilo iyi saç kurutma makinesi tavsiye, fiyatları ve yorumları bu yazımızda.

PPG08200

1200 watt gücündeki  seyahat tipi katlanabilir saç kurutma makinesi olan PPG08200, marka ismi nedeniyle ucuz saydıkları bir fiyata sunulmuş.

 

 PG23800

Profilonun şık tasarımı olan PPG23800, 2000 W gücünde. 2 kademeli sıcaklık ve 2 kademeli hız ayarı bulunuyor ve soğuk hava üfleme özelliğinin bulunmasıyla saç modelinizi sabitliyor.

İyonizasyon özelliği ve saçlarınıza daha dolgun bir görünüm verebilmek için hava kanallı difüzör başlığı da bulunan Profilo PG23800 modeli, yaklaşık 3 metrelik ekstra uzun bir kabloya da sahip.

Yaklaşık 200 lira civarındaki bu Profilo modeline ulaşabilmek için:

preojk53434

erfgthrr4567uyrt567
Yakın gelecekte bence en çok tercih edilecek kadın saç tipleri Natalie Dormer’ın bir zamanlarki stili gibi olacaktır.

 

sfrger45ty6trert5y6u7
Şuan pek revaçta olmasa da, hala kızlarımız kısa saçtan korksalar da ilerde alışacaklarını düşünüyorum.. Onlara sadece örnek olacak cesaretli kişiler gerekiyor.. Bundan dolayı Natalie’ye ve onun gibilere saygım sonsuz..

3. SİNBO Saç Kurutma Makinesi

En iyi iyonlu saç kurutma makinesi modellerine sahip olduğu söylenen Sinbo, saç kurutma makinesi arayanlar için tavsiye, fiyatları ve yorumlarıyla bu yazımızda bulunuyor. Ucuz ve kaliteli modeller arayanlar için bir kaç tane Sinbo saç kurutma makinesi modeline yazımızda yer verdik.

SHD-7056

Yerli üretim tadıyla ön plana çıkan Sinbonun bu modeli, 3 kademeli sıcaklık ayarına, çıkarılabilir ve temizlenebilir arka filtreye ve aşırı ısınmaya karşı korunma özelliğine sahip.

704546fdg

SHD-7054

Bir önceki modelle hemen hemen aynı özellikleri bulunan SHD-7054 saç kurutma makinesi, göz zevkiniz için bu listeye aldık. Her ürünün bir beğeneni çıkıyor.

7054fkjlgbf

SHD-2686D

Yine yerli üretim özelliğiyle ön plana çıkan bu 2200 W gücündeki  Sinbo SHD-2686d modeli, 2 adet hız ve 3 kademeli sıcaklık ayarı bulunduruyor.

1 adet difüzörü bulunan model,  aşırı ısınma koruması ve hava yoğunlaştırıcı başlık içeriyor.

Yaklaşık 110 liralık bir fiyata sahip bu SHD-2686D modelini satın almak için:

2686dff

 

 

 

SHD-2696

1600W Gücündeki bu SHD-2696 modeli, 2 adet hız ve 2 adet sıcaklık kademesi içeriyor.

Difüzörü, iyonu ve sağuk hava özelliği bulundurmuyor.

Dar bir fön başlığı ile ön plana çıkan SHD2696, aşırı ısınmaya karşı korunaklı.

 

dfrt5yuhgfder4t56yu7
Çaktırmasalar da erkeklerin en kıymetlilerindendir saçlar.. Üzerinde konuşup kafaya takmamak için muhabbetlerini hep kısa keserler.. Taa ki ortalık aydınlanana kadar 🙂 Saçlar gidip ortalık aydınlandıktan sonra rahatça muhabbetini yapıp dalgasını geçebilirsiniz..

4. FAKİR Saç Kurutma Makinesi

Halk tarafından, Bim gibi çeşitli alışveriş mağazalarında ucuz fiyatları ve Gloria gibi modelleri ile bilinen Fakir saç kurutma makinesi modellerinden de bir kaçına yer verdik. 2300 watt değerlere kadar çıkan güçleri ile iyonlu, seyahat tipi, katlanabilir Fakir saç kurutma makinesi arayanlara tavsiye, yorumları ve fiyatları bu yazımızda.

FAKİR SCARLET

Yerli üretim olan Fakirin bu Scarlet modeli 2300 W gücüyle ön plana çıkıyor. Fiyatının da fazla olmaması nedeniyle özellikle tavsiye ettiğimiz ürünler arasında.

2 hız ayarı bulunan bu Fakir Scarlet ürününde, dar fön başlığı ve soğuk hava gibi özelliklerle saça daha kalıcı şekiller verebilirsiniz….

scarletsfdgfg

 

 FAKİR TWİNE

2100 W gücündeki Fakir Twine’de 3 hız ve sıcaklık ayarı bulunuyor.

Dar fön başlığı ve difüzör başlığına, soğuk hava özelliğine sahip ve katlanabiliyor.

Otomatik kablo sarıcı özelliğiyle kıvrışık ve uğraştıran kablolardan kurtulabilirsiniz.

twinesadsf434

 

FAKİR NOBLE

2200W gücündeki Fakir Noble;

Yerli üretim,

2 hız / 3 sıcaklık ayarı,

Dar fön başlığı,

Soğuk fön düğmesi ile saça daha kalıcı şekil verebilme,

Difüzör başlığı ile saça dolgun ve hacimli şekil verebilme özelliklerine sahip.

nofndlş3343

rtygfder4567uytr4t56y7u
Aslında yazının giriş kısmında bahsettiğim şey; küçüklükten itibaren saçlara ne şekil verirseniz ilerde de o şekilde devam ediyor. Diğer şekilleri vermekte zorlanıyorsunuz. Erkeklerde daha belirgin olan bu durum, bir bakıma da sağlıklı saçlara bağlı olan bir detay..

 

5. BRAUN Saç Kurutma Makinesi

Yine en iyi iyonlu saç kurutma makinesi modellerinden bulunduran Braun’un bir kaç modeline de yazımızda yer verdik. Ultra güçlü üfleme ve ergonomik tasarımlarıyla Braun saç kurutma makinesi arayanlara en iyi tavsiye, fiyatları ve yorumları bu yazımızda.

BRAUN HD710 SATİN HAİR 5

Çin üretimi olan Braun Satin Hair 5 modeli, ultra güçlü ve hızlı kurutma özelliğiyle ön planda size sunmak istediğimiz ürünlerden.

iomgfgr45453

Kolay şekillendirme sağlayan hafif ve ergonomik tasarıma sahip bu Braun Satin Hair 5 ürününün, elektriklenme görünümünü azaltan iyonik özelliği de bulunuyor.

bsatrer343456

Soğuk üfleme özelliği ile de saç modelini sabitleyebiliyorsunuz.

2500 W gücündeki Satin Hair 5, saç modeline önem veren kullanıcılarımız için özellikle tavsiye ettiğimiz modeller arasında bulunuyor…

redrf34346

 

BRAUN HD710 SATİN HAİR 7

2200 W gücündeki bu model iyon ve soğuk hava özelliklerine de sahip.

Saç kurutma makinelerinde, Braun, kalitesinden ödün vermeyen markalardan…

3454dffggyr547y56

Menşe Ülke: Çin

%100 hasarsız kurutma için benzersiz tasarım

Sizlere sağlıklı bir şekillendirme için iontec teknolojisi

Saten iyon teknolojisi ile saçların nem oranı dengesini koruyun,

Satin protect koruma sistemi sayesinde saçın yanmadan kurutulması güvencesi

Fotodaki model 280 lira civarındaydı en son,

sfdd45463

 

 

edfrt4rt5y6uhgfder456
Ortamlardaki havalı kişilerin özünde aslında “doğru seçilmiş bir kişisel bakım” bulunuyor. Braun modelleri en iyi saç kurutma makineleri alanında sizlere bu doğru seçimi her daim sunacaktır.

 

6. ARZUM Saç Kurutma Makinesi

Daha çok A101 gibi alışveriş mağazalarından Linda gibi modelleri ile tanıdığımız Arzum, saç kurutma makinesi arayanlar için 2300 watt’a kadar çıkabilen modelleri tavsiye, fiyatları ve yorumları ile bu yazımızda.

ARZUM BELİSSİMA AR5003

Arzumun Çin menşeili bu yeni ve dayanıklı Arzum Belissima AR5003 ürünü piyasalarda gördüğümüz ve sizler için listemize aldığımız bir model.

İyon özelliğine , 2200W güce, difüzöre ve soğuk hava özelliklerine sahip.

belis4893546

ARZUM BELLİSSİMA AR5004

Arzumun Bellissima Ar5004 modelleri de 2200W gücüyle bakmaya değer..

ı786ujuyt4456

 

sder4t5redert4567
Arzum modelleri de “her ortama ayak uydurabilen sağlıklı saçlarınız” için öncelikli seçilebilecek en iyi saç kurutma makineleri modellerinden!

 

7. ARNİCA Saç Kurutma Makinesi

Kullananların daha çok Alize Pro modellerini beğendiği Arnica saç kurutma makinesi, güçlü ve şık yapısının yanı sıra mini, katlanabilir ve seyahat tipi arayanlar için bir kaç tavsiye, fiyatları ve yorumları ile bu yazımızda.

ARNİCA ALİZE PRO

Alize Pro, 2200 watt gücünde, 3 ısı ve 2 hız ayarı bulunan ucuz sayılabilecek bir model.

Profesyonel AC motora sahip.

Soğuk hava üfleme özelliği ve doğal dalgaları canlandıran difüzöre sahip.

Profesyonel fön başlığı ve pratik asma halkası da diğer (tabiri caizse)  zamazingoları..

Arnica Alize Pro, şuan Amazon’un asıl sitesinde en çok tercih edilen saç kurutma makinesi konumunda bulunuyor..!

proopsfdgdg3

 

ARNİCA MİSTRAL

Mistral ise şık görünümü nedeniyle ön plana çıkardığımız bir model.

et465jugjh

2000 watt gücünde, 2 farklı hız ve 3 farklı ısı seçeneği bulunduruyor.

Soğuk hava üfleme seçeneği de bulunduran model yine ucuz sayılabilecek ürünler arasında…

pemnebbrwewr5

 

 

ddfrgthwe3r4t5y6u678ı
Banyodan sonra sağlıklı bir kurutma ve şahane saç şekilleri isteyenler için Arnica’nın da harika modelleri bulunuyor..

 

8. REMİNGTON Saç Kurutma Makinesi

En ucuz ama bir o kadar da kaliteli saç kurutma makinesi arayanlar için bir kaç Remington saç kurutma makinesi tavsiyeleri, fiyatları ve yorumları ile bu yazımızda.

REMİNGTON D8700

Şık tasarımı ile daha çok ön plana çıkarmak istediğim ve kesinlikle tavsiye ettiğim bir model; Remington D8700..

2100 watt gücündeki bu Remington D8700 ürünü, yaklaşık olarak 2400 wattlık bir saç kurutma makinesi ile aynı işi görüyor. Yenilikçi ThermoCare teknolojisine sahip bu kurutucu sayesinde  daha düşük bir ısı ile hızlı bir şekilde saçlarınızı kurutabiliyorsunuz. Böylece saçlarınıza daha az hasar  ve daha fazla koruma ile eşsiz sonuçlar sunuyor.

2 x Langlebigerer DC-Motor (uzun ömürlü)

% 90 daha fazla iyon – statik yüklenme azaltır ve sayesinde eşsiz parlaklık,

Keratin bakım yüzüğü, Argan ve Macadamia yağları ile aşılanmış gelişmiş kurutma halkası gibi tam olarak ne olduğunu anlayamadığım özelliklere de sahip.

Yoğunlaştırıcısı ve difüzörü, daha kolay şekillendirme için hafifliği, asma halkası, çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir arka ızgarası, 1.8 metrelik kablosu da ek özelliklerinden.

rettt343546

REMİNGTON AC8002

2200 Watt gücündeki bu Remington AC8002 modeli, sağlıklı görünen pürüzsüz bitirişler için tasarlanmış bir kurutucu.

Keratin ve badem yağı ile zenginleştirilmiş, gelişmiş bir kurutucu gövdesi bulunduruyor.

Ayrıca %90a varan daha fazla iyon içeriğiyle kabartısız bir parlaklık sunuyor.

3 farklı ısı ve 2 farklı hız seçeneği mevcut olan kurutucu, uzun ömürlü AC motora sahip.

Soğuk üfleme fonksiyonu, 7mmlik ince yoğunlaştırıcı başlığı, 11 mmlik hızlı kurutma için yoğunlaştırıcı başlığı, hava akımı düzenleyicisi, çıkarılabilen ve kolayca temizlenen arka ızgarası, asma aparatı ve 1.8 metrelik kablosu da ek özelliklerinden…

remeetprph343

REMİNGTON AC9096

Bizlere 2400 wattlık güç sunan bu kurutucu, kuaför salonlarında kullanılan kalitede uzun ömürlü AC motora sahip..

Hızlı kuruma sağlayan 140 km/h hızda üfleme özelliğiyle ön plana çıkıyor..

Daha az kabarma ve daha fazla parlaklık sağlayan %90 daha fazla iyon teknolojisini de barındıran bir model.

6 farklı ısı ve hız ayarı bulunan bu modelin ızgarası da ipek seramik yapıda..

Hızlı kurutma için üfleme hızını %10 arttıran turbo motor fonksiyonu da bu model ile bizlere sunulan artılardan..

Soğuk üfleme özelliği, ince fön başlığı, difüzör, çıartılabilir ve temizlenebilir ızgara, asma halkası, 3 metrelik uzun bir kablosu da ek özelliklerinden..

rtgrt45

 

 

wertfderty6u7ı845t6yu7ıo
Her saç kurutma makinesinin saçlarınızı bir miktar yıprattığı doğrudur! Siz doğru seçimler yapın ki saçlarınız çabuk yıpranmasın!

 

9. ROWENTA Saç Kurutma Makinesi

Güçlü motoru, uygun fiyatları ile bir kaç adet Rowenta Saç Kurutma makinesi tavsiyesi, fiyatları ve yorumlarına da yer verdik..

ROWENTA CV7920 SİLENCE

2300 watt gücündeki Silence, ultra sessiz özelliği ile ön plana çıkıyor.(yaklaşık 75dB(A) )

Yüksek performanslı, ultra sessiz bir saç kurutma makinesi olan Silence AC, sağlıklı bir parıltı için Hydra Protect Teknolojisi sayesinde saçın neminin %25ten fazlasını koruyor.****

Argan yağlı özel Cashmare Keratin kaplama ve iyon üretici, saçlarınızı kusursuz ve parlak yaparken 2300 watt gücündekı profesyonel AC motoru hızlı bir kuruma sağlıyor.

120 km/h hava hızı, 2 farklı hız ve 3 farklı ısı ayarı, soğuk hava üfleme özelliği, turbo modunun bulunması, 1 adet 8mm yoğunlaştırıcısı, difüzörü, asma halkası ve 1.8m kablosu da ek özelliklerinden..

Yorumlarda hızlı üflemediğini ancak çabuk kuruttuğunu gördük. Sessizlik konusunda da çok başarılı olduğunu söyleyemiyorlar. Ancak 5 puan vermekten de geri kalmamışlar.

 

er4t56rtyu78ı
Elbetteki teknoloji ve bilim ilerliyor, saçlara da bir çözüm bulunur ancak siz yine de doğal saçlarınızı yıpratmayın! İlerde seçeneğiniz çok olsun!

 

10. FAKİR

FAKİR HAIRJET FUŞYA

2000 W gücündeki bu Fakir modeli, 2 kademeli hız ayarı ve soğuk hava tuşuna sahip. Difüzör başlığı da bulunan model yaklaşık 100 lira civarında..

etgrt54534

rtyg234fdsswert5y
Harika modeller ve canlı saçlar için saç kurutma makinelerinizi doğru seçin!

11. GW3900 Elektric Hair Dryer

Bu güçler sizi kesmiyorsa 3000 wattlık gücü ile 4 vitesli GW3900’ü yaklaşık 250 liralık maliyetiyle deneyebilirsiniz.

398090434342df

drfgtrt5y67uut5y6789
Güçlü modellerle hem işiniz kısa sürsün hem de saçlarınızın hasar aldığı süre kısalsın!

12. OTHERS (DİĞERLERİ)

Daha ucuz veya daha farklı modeller arıyorsanız Bangood sitesinden kendi zevkinize has ürünlerden alabilirsiniz:

 

Ucuz ve farklı modeller de arıyorum diyorsanız Gearbest’e de göz atmanızda fayda var:

 

13. WAN FEİ

2300 watt gücü olan yüksek özelliklerle donanımlı bir kurutucuyu ucuz fiyata almak isterseniz bu tam size göre…

 

erfedser4t567uı678
Milyon tane işe yaramaz makine yerine işinizi rahatça görecek ve tamamen memnun kalacağınız modelleri araştırın!

 

En iyi saç kurutma makinesi arıyorum, alırken nelere dikkat etmeliyim?

Hepimiz isteriz ki böyle çok kullanımlık ürünleri aldığımızda, uzun ömürlü olsun, her işimi görsün bir daha almak zorunda kalmayayım. Bunun için de maalesef biraz fazla araştırmak gerekiyor. Gelin bence bir bakalım saç kurutma makinesi alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor, biraz bilgimiz olsun bizim olsun…

 

  1. Yüksek çalışma gücü ve turbo üfleme özelliği

Yüksek çalışma hızı ( yüksek voltaj) daima daha fazla rüzgar gücü demek, bu da diğer bir manasıyla rüzgar olduğu için sıcaklıktan korunma demek, rüzgar olduğu için daha çabuk kurutma demek. Saçlarınızı yıpratacak olan yüksek ısıya maruz bırakmadan hızlı bir şekilde kurutmak demek.

Unutmayın düşük voltaj =  yüksek ısı  = sağlıksız kurutma

 

dfghuy76755434

 

  1. Çok seçenekli hız ve sıcaklık ayarları

Her zaman daha sağlıklı olan şey, daha fazla seçeneğinizin olmasıdır. Bu hayatın da kuralıdır genel manada. Burada da saç stilinize göre ayarlayabileceğiniz sıcaklık seçeneklerinizin olması daha sağlıklıdır.

İnce ve kırılgan olan saçlara sahipseniz düşük sıcaklık ve düşük hız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

  1. Soğuk üfleme özelliği

Keyifli bir fön sonrası saçlarınızın verdiğiniz şekilleri koruması için soğuk üfleme özelliği olan bir makineniz olsa fena olmaz. Soğuk üfleme özelliği yaz aylarındaki verdiği rahatlığın haricinde, verdiğiniz saç şeklinin korunmasına yardımcı bir uygulamadır.

Bu özelliği saçlarınızın büyük bir kısmı kuruduğunda ama henüz şekil verebileceğiniz kadarcık nemli olduğunda kullanmalısınız. Böylelikle daha verimli bir fön sağlamış olursunuz.

  1. İyon özelliği

Fön sonrasında, saçlarınızda elektriklenme ve uçuşmalardan şikayetçiyseniz iyon özellikli bir makine almanız faydalı olacaktır.

dgfy65656

  1. Seyahat

Biliyorsunuzdur, eğer seyahat için bir saç kurutma makinesi modeli arıyorsanız, düşük ağırlık ve katlanabilir modellerden seçmeyi unutmayınız.

  1. Dual Voltaj

Seyahat sözcüğü sizler için farklı ülkeleri temsil ediyorsa bu bağlamda yanınıza aldığınız saç kurutma makinenizin farklı ülkelerdeki farklı tip prizlere uyumlu olabilmesi açısından dual voltajlı ürünleri tercih etmelisiniz.

  1. Izgara yapısı

Saçlarınızın kırılmaması ve makinenizin ısıyı eşit bir şekilde dağıtarak kolay ve etkili şekillendirme yapabilmesi adına, makinede sıcak hava çıkışı sağlayan ızgaraların seramik, nano silver veya turmalin kaplı olmasına özellikle dikkat edin.

Seramik ısının eşit dağılımını sağlarken, nano silver bakteri oluşumunu önler, turmalin ise iyon salgılayarak saçın daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur.

 

  • Eğer saçlarınız kalın ve kıvrımlı bir yapıya sahipse iyonik veya turmalin kaplı olanlar sizin için idealdir.

İyonik ve turmalin içeren saç kurutma makineleri diğer makinelere oranla daha hızlı ve güvenli bir saç kurutma performansı gösterir, bununla birlikte saçınızdaki su damlalarını parçalamaya yardımcı olan negatif iyonları da açığa çıkarır. Ayrıca bu özellikte bir saç kurutma makinesi seçerseniz saçlarınızın kuruttuktan sonra kabarma olasılığı daha az olur.

Turmalin, yarı değerlikli bir metaldir, en yoğun iyonik hareketliliği sağlar. Ama bu fiyatlara da yansır, turmalin içeren saç kurutma makineleri diğer makinelere oranla biraz daha pahalıdır. Ancak aşırı derecede kalın ve kıvrımlı saçlara sahip bir kişiyseniz, turmalin içeren fön makineleri sizin için ideal bir seçimdir.

 

  • Eğer saçlarınız kuru ve ince bir yapıya sahipse, sizin için seramik veya porselen kaplamalı fön makineleri idealdir.

Seramik ve porselen kaplamalı saç kurutma makineleri daha az sertliğe sahip oldukları için ince ve kuru saçlar için doğru tercih olabilir.

Ek olarak, porselen kaplamalı fön makineleri her tip saç türüyle iyi bir uyum sağlar.

Umarım faydalı ve kullanışlı bir yazı olmuştur.

erty64rt5y6uy7567
Canlı ve sağlıklı saçlarınız için 2020’nin en iyi saç kurutma makineleri içeriğini okudunuz..

 

                               “Sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dileriz.. Sevgiyle kalın!”

 

srt4565tyh535
BİZİMLE KALIN! En iyiler dünyasını birlikte fethedelim! Aradığınız en iyiler Hc’de! (Hosgelir.com: En İyi’lerin adresi!)

 

ertdsrety67uyytu7ı8
Kablosuz şarj aletlerinden haberiniz var mı? En iyileri için bir göz atın!

 

 

er4t5yrer4t567ur4567
En iyi kablosuz şarj aletleri Hc’de!

 

 

ertyrty6u7ı8uytr67
Gelişen teknoloji ile birlikte “basit görünen işleriniz” bile artık daha da pratikleşiyor! En iyi kablosuz şarj aletleri Hc’de!    

Yorum yapın