Diğerlerini Boşver, En İyi Tabletler 2020: Renkli Görseli, Hızı ve Zevki Yakala!!

En İyi Tabletler 2020: En Uygun Tablet Fiyatları

Dizi ve film severlerin ve özellikle çocukların vazgeçilmezi olan en iyi tablet, en iyi tabletler ve fiyatları, 2020 yılı en uygun tabletler, en uygun tablet fiyatları, en ucuz tabletler, en ucuz tablet fiyatları geniş özellikleriyle karşınızda!

En iyi tablet, en iyi tabletler 2020, en uygun tablet fiyatları, Samsung tablet, Apple tablet, Huawei tablet, Casper tablet, Sony ve Asus tablet, Samsung tablet fiyatları, Apple tablet fiyatları, Huawei tablet fiyatları, Casper tablet fiyatları ve daha nicesi bu yazımızda..

Daha çok Teknosa, Vatan, Media markt, Epey, Hepsiburada, Sahibinden gibi platformlarda aratılmakta olan en iyi tablet modelleri, en iyi tabletler, en uygun tabletler ve en uygun tablet fiyatları, en ucuz tablet fiyatları sizlerle..

Samsung, Huawei, Apple, Lenovo, Asus ve Casper gibi markalar ön planda olmak üzere  planladığınız çalışmalarınız, ekleyeceğiniz görsel efektleriniz, grafikleriniz, çocuklarınızın ödevleri, çocuğunuzun çizgi filmleri, havuz kenarında keyif yaparken takip edeceğiniz diziler için aradığınız 2019 ve 2020 yılı en iyi tablet hangisi, en iyi tabletler hangileri, en iyi tablet markaları, en iyi tablet modelleri, en iyi tablet fiyatları, özellikleri, incelemeleri ve yorumları ile birlikte ‘tablet alırken nelere dikkat etmeliyiz?’ bu yazımızda!

Geniş içerik ve bolca bilgi burada: Hosgelir.com(Hc)’da!

drtr4t5yt6y
Becerebiliyor muyuz bakalım?:D “Yvng Swag – Fall In Luv” dan bir kesit. Ben bu modele “Spiderman dansı” diyorum.. İlk bi Spiderman videosunda görmüştüm. Benim için ismi hep böyle kaldı..

Tablet kullanmayan hepimizin aklında aslında aşağı yukarı benzer şeyler vardır. Tableti çok da gerekli görmeyiz. Ancak öyle vakitler gelir ki telefonlarımız çok küçük, bilgisayarlarımız ise çok büyük görünür gözceezlerimize. Özellikle dizi ve film severler için geçerlidir bu durum. Ve minikler için de tabletler olmazsa olmazlardandır. Zararlı olduklarını bilsek de uslu durmaları için bir nevi “gereklilik”tir.

İşte bu tabletlerin 2019 ve 2020 yılı da dahil olmak üzere en iyi modellerini ele aldık. Samsung, Huawei, Apple, Lenovo, Asus, Casper gibi markalar ön planda olmak üzere 2019 ve 2020 yılının en iyi tabletleri hangisi, en iyi tablet hangisi 2020, en iyi tablet markaları, en iyi tablet modelleri, en uygun tablet fiyatları, en iyi tablet özellikleri ve en ucuz tablet incelemeleri, yorumları ile birlikte daha iyi tablet alırken nelere dikkat etmeliyiz içeriği bu yazımızda sizlerle.

sdert4rrtt5
Telefon mu, tablet mi? tarafını seç..

En iyi tabletler 2020, en uygun tabletler ve en uygun tablet fiyatları, en ucuz tablet fiyatları bu içerikte.

Ayrıca Samsung tablet, Huawei tablet, Casper tablet, Apple tablet, Sony tablet, Lenovo tablet, Asus tablet modelleri de yazımızı süslerken bir yandan da bu modellerle ilgili Samsung tablet fiyatları, Apple tablet fiyatları, Huawei tablet fiyatları, Casper tablet fiyatları, Lenovo, Asus ve Sony tablet fiyatları gibi detaylara da yer verilmiştir.

Yine en iyi tabletler, en iyi tablet fiyatları, en uygun tabletler ve en uygun tablet fiyatları, en iyi tablet modelleri, tablet fiyatları, en ucuz tabletler, en ucuz tablet modelleri, tablet incelemeleri, tablet özellikleri ve tablet yorumları  da bulunan yazımızda bolca içerik ve bolca bilgi önünüze sunulmuştur..

Olsa da olur olmasa da dediğimiz, ama ara sıra eksikliğini hissettiğimiz, bilgisayar olsaydı çok ağır olurdu taşınmazdı telefon da çok minnacık geliyor dediğimiz anlarımızda, koltukta, havuz kenarında, deniz kenarında, güzel bir manzaraya karşına almış otururken, çocuğumuzun bazı anlarda eğlenmesine razı geldiğimiz onu oyalayacak icat: Tabletler!

Bu yazımızda 2019 ve 2020’nin en iyi tabletler hangileri? En iyi tablet fiyatları ve modelleri hangileri? Tablet alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bunlara değineceğiz..

Akıllı telefonlardan sonra bir diğer keyifli kullanım araçlarından olan tabletler gerek uygulamalarımızda gerek oyun oynayabilmemizde gerekse de dizi-film keyiflerimizde oldukça işe yarayan teknoloji meyvelerinden bir tanesi. Peki bu tablet modellerinin en iyileri hangileri?

Teknoloji çağının içerisinde bulunduğumuz bu döneminde özellikle çocuklar tarafından çok tercih edilirken yetişkinlerin de kullanımlarından (özellikle dizi-film takipçileri) büyük zevk aldığı tabletleri, alırken nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda ve 2019’unkiler ve 2020’kiler de dahil bu en iyi tabletlerin özellikleri hakkında bilgi olan bir içerik hazırladık. En iyi tabletler hangileri?

Sözü uzatmadan, keyifli okumalar dileriz..

srft45yuyjyt465
“En iyi tabletler Hosgelir.com’da!”                Ayyy inaanmiyavım! 

En İyi Tabletler 2020 listemizin içeriği şöyle (İncelemeler aşağıda):

 1. Apple Space Grey 7. Nesil iPad (10.2″) : iPadler arasında fiyatına göre alabileceğiniz en iyi tablet!
 2. Huawei MediaPad T5 ve T3 çeşitleri (10.1″ ve 10″) : Huawei’nin en iyi tablet modellerinin kalitesi her zaman olduğu gibi uygun fiyatlarla!
 3. Samsung Galaxy Tab S3 (9.7″) : Samsung Galaxy modelleri en iyi tabletler arasında! 
 4. Samsung Galaxy Tab A (10.1″) : Samsung Galaxy modelleri en iyi tabletler arasında!
 5. Samsung Galaxy Tab A (8″) : Samsung Galaxy modelleri en iyi tabletler arasında!
 6. Lenovo Yogo Book (14″) : Dev ekran, çoklu kullanım, listedeki en iyi tabletler arasında!
 7. Apple New İPad Pro (12.9″) : İPadler arasında özellikleri bakımından en iyi tablet!
 8. Asus Zenpad 3S LTE (9.7″) : Kendine has kullanıcı kitlesi olan Asus’un bu tableti en iyi tabletler arasında!
 9. Concord Plus C-778 (9″) : Uyfun fiyatlarla en iyi tabletler!
 10. Casper L10 (10″)  : Uygun fiyatlarla en iyi tabletler!
 11. Casper Via S10 (10.1″) : Uygun fiyatlarla en iyi tabletler!
 12. Reeder M10 (10.1″) : Uygun fiyatlarla en iyi tabletler!
 13. ve tabi ki yazı aralarında “Tablet Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?”

 

sfrt46ty5tygy6u7
Linkler ekleninceye kadar ekstra bilgiler “Trendyol”da!

 

 

En İyi Tabletler 2020, En Uygun Tablet Fiyatları Listemiz;

2020 yılına girmişken, yıl için en iyi tabletler, en uygun tabletler ve en uygun tablet fiyatları, en ucuz tabletler, en ucuz tablet fiyatları gibi detaylı bilgileriyle aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca açıklamalar içerisinde daha iyi “tablet alırken nelere dikkat etmeliyiz?” içeriğine dair de bilgiler edinebilirsiniz.

Huawei tablet fiyatları, Samsung tablet fiyatları, Casper tablet fiyatları, Lenovo tablet fiyatları, Apple tablet fiyatları ve Asus tablet fiyatları gibi bilgilerle birlikte bu markalara ait en iyi tabletler modelleri, en iyi tablet fiyatları, özellikleri, incelemeleri ve yorumları ile birlikte sizlerin karşısında:

sfgtr4tr576yr46
Hayat deniz verdi de biz mi yüzmedik demiş sevgili şair.. Bolca bilgi verdik, okuması sizde.. “En iyi tabletler” hoşgelir.com’da!

Keyifli okumalar o vakit..

(Önerilen arka plan müziği Gaye Su Akyol – “İstikrarlı Hayal Hakikattir” )

 

1…  Apple 10.2” iPad 7. Nesil Wi-Fi 128GB Space Grey Tablet: Fiyatına Göre En İyi İpad Tablet!

sret4tr4y76uttty6677

 

“İpad 10.2 128gb”, “İpad mini”, “İpad 7.nesil 128 gb”, “ipad fiyatları”, “apple tablet”, “yeni ipad mini” gibi başlıklarla aratılan Apple 10.2″ İpad 7. Nesil Wi-fi 128GB Space Grey Tablet fiyatı, incelemesi, özellikleri ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Tablet Fiyatı:  3.299 TL                    (16.01.2020)

 

Tabletlerin hepsinin ayrı ayrı özelliklerini yazacağım, ama bu kısma geçmeden önce hemencecik küçük bir şeyler açıklayıp özelliklerinden bahsetmeye başlayacağız. Bakalım en iyi tabletler için neleri öğrenmek gerekiyor!

Tablet alırken nelere dikkat etmemiz gerekir? hususunda birkaç konuya dikkat çekmem gerekiyor.

Mesela ilk olarak kafanızdaki plan ne? Tableti ders olarak veya iş için mi istiyorsunuz, zira bu ikisi için kalemli modellere yönelmenizde fayda var. Oyun oynamak için mi veya çalışma alanınıza uygun farklı uygulamalar kullanabileceğiniz tabletler mi arıyorsunuz bunu kafanızda bir belirlemeniz gerekiyor, çünkü kullanım amacınıza göre farklı işlevselliklere bakmanız gerekecektir. (En iyi tablet seçmenin de incelikleri var..)

Sonrasında zaten teknik özelliklerine bakmanıza sıra gelecektir. Böylece en iyi tabletler, en ucuz tablet fiyatları, en uygun tabletler ve en uygun tablet fiyatları hakkında kolaylıkla bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Teknik özelliklerde de kabaca ekran boyutuna, ekran özelliklerine, işlemcisine, işletim sistemine, RAM özelliklerine, depolama alanına, kameralarına, fiyatına, tasarımına ve pil durumuna bakmanız mükemmele ulaşmanız açısından faydanıza olacaktır.

En iyi tabletler için bakalım hangi teknolojik özellikleri bilmek gerekiyor:

Ekran boyutuna bakarken son dönemde akıllı telefonların da çok geliştiğini göz önünde bulundurarak, en iyi tabletlerden en azından 9.5 – 10.5 inçlik ekrana sahip modeller tercih etmeniz faydanız olur. Özellikle yıl 2020’ye yaklaşmaktayken, boyutu 10,5 inç’in altında modeller tercih etmemeye çalışın. Zaman hızlı ilerliyor, modeller hızlı gelişiyor..

Ekran özelliklerine bakarken daha güzel görüntülerden faydalanabilmek için LED ekran tercih etmeniz faydalı olacaktır. (LCD ekranlara göre biraz daha kalitelidir kendileri. Yani LED ekranlar en iyi tabletler için gereklidir..). Ve mutlaka ekran özellikleri arasında IPS özelliği bulunmalı, bu özellik güneş altında bile yansıma yapmaması açısından geliştirilmiştir ve iyi bir tabletim olsun diyorsanız çok faydasını görürsünüz.

İşletim sistemlerine bakarken 3 tane büyük sistem var aslında; İOS, Android ve Windows İşletim sistemleri… Apple’ın İPad’leri İOS işletim sistemlerini kullanırlar ve oldukça da kalitelidir, bu da bir miktar fazladan bütçe demek. Bunun dışında bir tercih yapacaksanız en iyi tabletler için tercihiniz her zaman Android işletim sisteminden yana olsun. Hem uygulama fazlalığı hem de ücretsiz bir sürü uygulamaların oluşu ve bunların dışında kaliteli oluşu Android işletim sistemini hep Windows işletim sisteminin önünde tutuyor.

İşlemcisine bakarken de (aslında işlemci, tabletin beynidir), ne amaçla kullanacağınız bir tutam önem kazanıyor. Oyun için tablet arıyorsanız güçlü bir işlemci bulmanızın sizi en iyi tablete götürmekte çok fayda sağlayacağını belirtelim. Genel öneriler bu konuda Snapdragon veya daha üstü bir işlemci seçmenizden yana. Oyun değil de normal işlevlerde bir tablet kullanacağım diyorsanız, öyle ahım şahım bir işletim sistemine gerek yok diye düşünmeyin. Snapdragon kadar kaliteli olmasa bile en azından 4 işlemci çekirdeği bulunan ve yine en azından 2 GHz çalışma frekansına sahip bir işlemci seçmelisiniz ki tabletiniz “en iyi” olmasa bile “iyi bir tablet” olsun. Bu, tablet kullanımlarınızı doğrudan etkileyecek özelliklerdir, çünkü performansla doğrudan alakalıdır. Burayı tekrar vurgulayalım, işlemci tabletinizden alacağınız performansla doğrudan alakalıdır. En iyi tabletlerden istiyorsanız işlemciye kesinlikle dikkat etmelisiniz.

Ram özelliklerine bakarken değişik boyutlarda RAM bellek var fakat 2GB’lık boyutlar bile son dönem teknoloji uygulamalarını ve oyunlarını diremeye yetmiyor. RAM kapasitenizin yüksekliği ile tableti kullanırkenki ulaşabileceğiniz hız doğru orantılı olarak ele alınır. Tabletinizde donmalardan veya takılmalardan uzak durmak istiyorsanız geniş bir RAM kapasitesine ihtiyacınız var.. Ve belirtmek isteriz ki bunun en ideal rakamı en az 3GB hafızalı RAM’i olan modeller bulmanızdır. Böylece iyi bir tabletiniz olur en azından..

Depolama alanına bakarken de yine son dönme teknolojisini düşünmek gerek. 2020 yılına girmek üzereyiz ve basit bir “en iyi tablet” seçimi yaparken bile beklentilerimiz ve hedeflerimiz farklı olmalı. Bugün tamam 16 GB, 32 GB gibi boyutlar rahatlıkla işimizi görüyor fakat yarının neler getireceğini bilemiyoruz. En azından 64 GB’lık bir hafızaya sahip tabletiniz olmalı ve yine belirtmek isteriz ki bu hafıza microSD kartlar yardımıyla 128 GB’a kadar genişletilebilmeli. Yani tabletinizin en az 64 GB depolama alanı olmalı ve hafız kartı desteği olmalı ki bu değer genişletilebilsin.

Kamera özelliklerine bakarken, ne yazık ki firmalar tabletlerin kameralarına telefonlarınki kadar öncelik vermiyor. Tablet kameralarından aşırı boyutlarda iyi performans beklemeniz şuanki teknolojide çok mümkün değil. Öncelik telefonlardan taraf verilmiş. Ancak alacağınız en iyi tabletin iki yanında da kamera olması iyi olur. Hem ön kamera olmalı hem de arka kamera olmalı. Çok kaliteli modeller var elbet ama ön kameralar genelde 2010-2015 dönemindeki akıllı telefonlardaki gibi, iyi bir kaliteleri yok maalesef. Ama ön kameranızın en azından 5 MP, arka kameranızında en düşük ihtimalle 13 MP olmasını isteyin. Daha düşük modeller size istediğinizi vermeyecektir.

Tasarımına bakarken (ki tasarıma çok daha erken bakmanızda fayda var çünkü son derece kişiliğinize özgü bir seçim) ince ve hafif seçimler yapmanızda fayda var. Çerçeveli modellerin ekran boyutunda azalmalar yaptığını belirtelim. Tablet seçerken çok ince ve maksimum 500 – 600 gram ağırlığında modeller seçin. Böylece hem şık ve zarif olsun, hem de dilediğiniz yerde kolayca taşıyabilin.

Pil kapasitesine bakarken (pil kapasitesi tablet kullanımınızın keyfiyle çok yakından alakalıdır), minimum 5000 mAh kapasitede pilleri olan modeller seçin. Böylelikle kullanımlarınız uzun sürsün.

rty5798uı6y77ı

 

Şimdi hemen özelliklere geçebiliriz:

Altında bir sürü alakasız şey yazmak zorunda kaldığımız Apple’ın bu iPad modeli 7. nesil iPad modellerinden bir tanesi. En iyi tabletler arasında zirvede yer verdik..

Apple’ın genel işletim sistemi olan İOS’u kullanıyor. (İOS ve Android işletim sistemleri en çok tercih edilenlerdir.

10.2 inçlik ekran boyutlarına sahip. (ekran boyutları 9.5 – 10 inç’ten büyük olsa iyi olur.)

IPS LCD teknolojili ekranı bulunuyor. (LCD ekran da iyi fakat LED ekran olsa bir tık daha iyiydi. IPS özelliği de güneşte yansıma yapmaması için gerekliydi.)

7.nesil yeni iPad 10.2″ 128GB Space Grey ekran çözünürlüğü 2160 x 1620 Piksel iken, bu ekran Parmak izi tutmayan kaplamaya sahip ve 1. nesil Apple Pencil desteği bulunduruyor.

3 GB RAM’i var. (En az 3GB RAM işlemlerinizin en iyi şekilde gerçekleşmesi için önemliydi. Yüksek RAM = Hızlı kullanım)

7.nesil yeni iPad 10.2″ Space Grey tabletin 128 GB hafızası var. (En azından 32 GB hafızası olmalıydı ve hafıza kartı desteğiyle de 128 GB’a kadar çıkabilmeliydi. Bunda hafıza kartı desteği yok, ama kendisi 128 GB alana sahip zaten. Geniş bir hafıza = Çok uygulama, çok oyun)

32 GB’lık ekstra depolama hafızası da var.

Apple’ın kendine özgü işletim sistemine ek olarak bu 7.nesil yeni iPad 10.2″ 128GB Space Grey, 4 çekirdekli işlemci bulunduruyor ve işlemci frekansı da 2.33 Ghz. (Normalleri en azından 4 çekirdekli ve 2 GHz frekanslı işlemciye sahip olması. Güzel bir işlemci = Hızlı kullanım).

7.nesil yeni iPad 10.2″ Space Grey tablette Arka kamera 8 MP kalitede. HDR fotoğraf, Otomatik odaklama, f/2.4 diyafram gibi özellikleri barındırıyor. (Arka kamerada beklediğimiz en azından 13 MP kalitesi olması)

45656uyhty67u8ı78o

Ön kamera 1.2 MP kalitede. HDR fotoğraf, HDR video, 720 p Video kaydı ve f/2.2 diyafram gibi özellikleri barındırıyor. (Ön kameranın da en azından 5 MP olmasında fayda var.)

Kablosuz bağlantılarından Wi-fi ve 4.2 versiyonlu Bluetooth desteği bulunuyor.

Tasarım olarak da gri, altın veya gümüşi renk çeşitlerine ek olarak 250 x 174 x 7.5 mm lik boyutları bulunan 483 gramlık bir model. (En fazla 500 – 600 gram ağırlığa sahip olsun ki kolay taşıyabilesiniz. Özellikle çocuğunuz için ağırlık değerleri önemli)

7.nesil yeni iPad 10.2″ 128GB Space Grey tabletin ayrıca Parmak izi okuyucusu da size kullanım kolaylığı ve güvenli kulanım sağlayan bir diğer özelliği.

Fiyat performans açısından listede çok daha uygun modeller var fakat kabul etmemiz gereken bir şey var ki Apple’a en üst sırada yer vermezsek haksızlık etmiş olurduk. Apple iPad’leri arasından en beğenilenlerinden biri olan ve en ulaşılabilir fiyatlara denk gelen bu 7.nesil yeni iPad 10.2″ 128GB modeli “En İyi Tabletler 2020” listemizde 1 numaraya yerleşti.

 

 

 

 

 

2a… Huawei MEDIAPAD T5 32 GB/3 GB RAM 10.1” Tablet: Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Tablet Arayanlara En İyi Tablet Markası Huawei!

gfhy678tytu98fgty

Huawei MediaPad T5 32GB 10.1″ Tablet fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Tablet Fiyatı:   1.299 TL                   (16.01.2020)

 

Teknoloji alanında genç yaşına rağmen sıklıkla adından söz ettirmeye başlayan Huawei, 1987 yılında eski bir subay olan mühendis Ren Zhengfei tarafından kuruldu. Huawei, merkezi Çin’in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeili ve çok uluslu bir şirkettir. Şirketin kurulduğu günden bugüne temel amacı ağ ve telekomünikasyon cihazları üretmek ve bu cihazları Çin ve diğer yabancı ülkelere pazarlayıp teknik destek hizmeti sağlamak olmuştur.

Çok kaliteli ürünler oluşturmaya başlayan bu firmanın tabletlerini özellikle ilk sıralara koyduk.

Huawei modellerinin geneli bu şekilde, Huawei MediaPad T5 32GB Tableti de “en iyi tabletler 2020” listesinde fiyat performans özellikleri bakımından en üst sıralarda olmayı hak ediyor..

MediaPad T5 modeli, Android 8.0 Oreo versiyonlu işletim sistemi üzerine temelini atmış, 10.1 inçlik ve 1920 x 1200 piksel çözünürlüklü göz konforunuzu düşünerek mavi ışık filtreli bir ekrana sahip yüksek özellikli ve yüksek kaliteli üretilmiş bir tablettir.

4 tanesi 1.17 Ghz ve diğer 4 tanesi 2.36 Ghz frekansa sahip toplamda tam 8 çekirdeği bulunan  “HiSilicon Kirin 659” işlemcili bu model, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip. Ayrıca 256 GB’a kadar muhteşem bir microSD hafıza kartı desteği de bulunuyor.

Wifi desteğine ek olarak 5 MP arka ve 2 MP ön kamerası bulunan MediaPad T5, 5100 mAh pil kapasitesine sahip. 460 gr ağırlığı olan model 164 x 243 x 7.8 mm boyutlarında ve altın veya siyahi renk seçeneklerini bulunduruyor.

 

Huawei’nin durdurulamayan yükselişi neredeyse tüm teknoloji alanında hissediliyor. Her ne kadar özellikleri düşük gibi görünse de Huawei’nin MediaPad modellerine, en iyi tabletler listesinin 2. sırasını paylaştırmak istedik. Çünkü hem performans açısından hem de beğeni açısından Huawei bu övgüleri tamamıyla hak ediyor.

Hem ekran özellikleri ve görüntüsü hem sesi hem de kullanım kolaylığı açısından harika bir iş çıkartmış olan bu model alıp da kullananlar tarafından ürünün değerlendirilmesinin yapıldığı her forumda çok beğeniliyor..

 

 

 

 

2b… Huawei MediaPad T5 16GB 10.1″ IPS Tablet: Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Tablet Arayanlara En İyi Tablet Markası Huawei!

tgy686789ty67u87

 

En iyi tabletler 2020, en uygun tabletler ve en uygun tablet fiyatları listemizde Huawei MediaPad T5 16GB 10.1″ IPS Tablet özellikleri, incelemesi, fiyatı ve yorumları ile birlikte sizlerle..

 

Tablet Fiyatı:    899 TL                  (16.01.2020)

 

Bir üst sıradaki Huawei MediaPad T5 modelinin sadece dahili depolaması 16 GB’a ve RAM’i 2 GB’a düşmüş hali diyebiliriz. Bu iki Mediapad T5 modelinin diğer özellikleri %99 aynı.

Huawei T5 olarak mini bir adla geçer genelde bu model. En uygun tabletler arasında bulunan model ayrıca performansına göre de en ucuz tablet fiyatları arasında yer edinecektir.

Uygun fiyatıyla üsttekine göre çok daha fazla tercih edilmiş olan bu tablet, hakkında yazılmış onlarca güzel yoruma ve yüksek beğeni oranına sahip. özelliklerine göre fiyatının çok çok uygun olduğundan bahsediliyor ve kullanıcıların ortak fikri “mükemmel bir tablet olduğu” yönünde.. Biz de en iyi tabletler listemizde hak ettiği değeri verdik diye düşünüyoruz..

 

 

 

 

 

 

2c… Huawei MediaPad T3 16GB 10″ IPS Tablet: Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Tablet Arayanlara En İyi Tablet Markası Huawei!

efrtt5y6uy4t6y57623ert

 

En iyi tabletler 2020 listemizde Huawei MediaPad T3 16GB 10″ IPS Tablet fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Tablet Fiyatı: 799 TL                     (16.01.2020)

 

Huaweinin diğer MediaPad modellerinden olan T3, Android 7.x (Nougat) işletim sistemine sahip, 1280 x 800 piksel çözünürlüklü ve IPS LCD teknolojilerinden yararlanılmış 9.6 inç ekran büyüklüğüne sahip bir tablet modeli.

Qualcomm MSM8917 işletim sistemi setine sahip A53 model işlemcisinin 4 çekirdeği bulunuyor.

2 GB RAM ve 128 GB’a kadar yükseltebileceğiniz microSD kart desteği bulunan 16 GB dahili depolama alanı bulunduruyor.

Wifi ve GPS özelliklerinin yanı sıra otomatik odaklanma özelliklerine sahip 5 MP arka ve 2 MP ön kamerası bulunduğunu belirtelim.

En iyi tabletler listemizin 2.sırasında diğer Huawei modelleri ile birlikte yer verdiğimiz Huawei MediaPad T3 16GB 10″ IPS Tablet, 4800 mAh pil kapasitesi bulundurup, 230 x 160 x 7.95 mm boyutlarında ve 460 gram ağırlığında gri renkli bir tablet.

Uygun fiyatlarda gördüğümüz bu Huawei modelini fiyat performans açısından da değerlendirip, ulaşılabilir makul fiyatlardaki kaliteli tabletlere yönelik uygun değerlendirmemizle 2. sırayı diğer Huawei modelleriyle paylaşmasına izin verdik.

Hem fiyatıyla hem de özellikleriyle yüksek beğeni toplamış bir diğer Huawei modeli olan bu tablet neredeyse her kullanıcısı tarafından beğenilmiş.

 

 

 

3…  Samsung Galaxy Tab S3 9.7″ Sm-T820 Tablet: Galaxy’lere En İyi Tabletler Arasında Yer Vermezsek Olmaz!

frtr57rtrrg47u6

 

“Samsung Galaxy Tab S3 Sm-t820″ gibi kısa adlar da verilen Samsung Galaxy Tab S3 9.7” SM-T820 Tablet fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Tablet Fiyatı:   2199,99 TL                   (16.01.2020)

 

Android modellere geçtiğimizde Samsung Galaxy’lere yer vermezsek olmaz.

Galaxy Tab S3 SM-T820 Android 7.x (Nougat) versiyonlu işletim sistemi kullanan Çoklu dokunmatik ve Kapasitif özellikli Super AMO”LED” teknolojili, 2048 x 1536 piksel çözünürlüklü 9.7 inç boyutunda muhteşem bir ekranla piyasaya sürülmüş.

Tabletin “Qualcomm SnapDragon 820 MSM8996” sistemli, 2.15 GHz frekanslı ve 4 çekirdeği olan “Dual-core Kryo” işlemcisi bulunuyor.

4 GB RAM, 32 GB Dahili depolama ve 256 GB’a kadar miscroSD hafıza kartı desteği bulunan model ayrıca bunlara ek olarak 64 GB depolama alanı da ekstra bulunduruyor.

Samsung Galaxy Tab S3 9.7″ SM-T820 Tabletin LED, HDR, Dual Kayıt, Sanal Çekim gibi multi özellikli 13 MP bir arka kamerası ve el hareketleri ile komutlar verebileceğiniz 5 MP bir ön kamerası var. GPS, 4.2 versiyonlu Bluetooth ve Wifi desteği bulunduran modelin 6000 mAh kapasitesinde uzun kullanımlı bir pil sistemi bulunuyor.

Ekstra birçok özelliği de kendinde barındıran bu Samsung Galaxy Tab S3 9.7″ SM-T820 Tablet modeli, 237 x 169 x 6 mm boyutlarda ve sadece 429 gram ağırlığında bir tablet. Renk soranlar için ise Gümüşi ve siyahi renkleri mevcut. Bu mükemmel detaylarla en iyi tabletler listemizde yer almakta.

Samsung Galaxy’lerini bu listeye koymazsak olmaz. Yüksek özelliklerine rağmen “nispeten” uygun fiyatıyla ön plana çıkan Samsung Galaxy Tab S3 SM-T820, en iyi tabletler 2020 listemizin üçüncü sırasında kendine yer buldu. Samsung Galaxy’lerinin hem beğeneni çok fazla hem de özellikleri bu beğenileri boşa çıkarmayacak kadar dopdolu, capcanlı, kıpır kıpır..

 

 

 

4… Samsung Galaxy Tab A SM-T510 32GB 10.1” Tablet: Galaxy Modellerine En İyi Tabletler Arasında Yer Vermezsek Olmaz!

try6u787ıytyu6ı734

 

En iyi tabletler 2020, En uygun tablet fiyatları, en ucuz tablet fiyatları listemize göz atarken 4 numarada Samsung Galaxy Tab A 32Gb bulunmakta:

“Samsung Galaxy Tab A 10.1 S Pen”, “Samsung Galaxy Tab A Lte 2019 (Siyah) Sm-t517”, “Samsung Galaxy Tab A Lte”, “t510”, “wi-fi (2019)”, “wi-fi (2019) tablet (sm-t510)” gibi çeşitleriyle aratılan Samsung Galaxy Tab A 10.1; fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte sizlerle.. (Bu kısımda anlatılan  Samsung Galaxy Tab A Sm-T510 32GB)

Tablet Fiyatı:  1.249 TL                    (16.01.2020)

 

Galaxy modellerinden olup, Android 9.0 (Pie) versiyonlu güncel bir işletim sistemine sahip bu tablet, TFT teknolojili, 1920 x 1200 piksel çözünürlüklü 10.1 inçlik boyutta bir ekranla piyasaya sürülmüş bir ürün.

2 tanesi 1.8 Ghz ve 6 tanesi de 1.6 Ghz frekanslarda olan toplam 8 tane çekirdeği bulunan Exynos 7904 yongalı bir işlemciye sahip.

2 GB RAM ve 32 GB Dahili depolaması bulunurken 512 GB’a kadar genişletebileceğiniz microSD hafıza kartı desteğini de bünyesinde bulunduruyor.

Yine güncel 5.0 versiyonlu Bluetooth’u, GPS ve wifi desteği bulunuyor. 8 MP arka ve 5 MP ön kamerası mevcut, uzun süre dayanıklı 6150 mAh kapasiteli yerleşik bir pille çalışıyor.

Altın, gümüş ve siyah renk çeşitlerini bulabileceğiniz Galaxy Tab A SM-T510, 245 mm boy, 149 mm en ve 7.5 mm de kalınlığa sahip 469 gram ağırlığında bir ürün.

Yine üstün özelliklerine uygun fiyatıyla beğenilerin odağı olan bir Galaxy üyesi olan Samsung Galaxy Tab A SM-T510, şık tasarımı ve oldukça fazla tercih edilen özellikleriyle listemizde üst basamaklarda.

Çeşitli oylamalarda kullanıcıları tarafından çok beğenilen bir model olmasının yanı sıra kullanıcılarının hemen hemen hepsinden “tam puan” almış.

 

sdfrt65y6y5uy56u
Tabletler vasıtasıyla arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler de geçirebilirsiniz..

 

5… Samsung Galaxy Tab A 8″ SM-T290 32 GB Tablet: Galaxy Modellerine En İyi Tabletler Arasında Yer Vermezsek Olmaz!

rty5tyuufgty5u6yjt6

 

“Samsung Galaxy Tab A 8″ tablet (sm-t290nzsatur)”, “Samsung Galaxy Tab A 8 Sm-t290 32g tablet”, “Samsung t290 tablet” gibi adlarıyla aratılan Samsung Galaxy Tab A 8 Sm-T290; fiyatı, özellikleri, incelemeleri ve yorumları ile birlikte karşınızda..

Tablet Fiyatı:                      (16.01.2020)

 

Galaxy modellerinden en alta bu modeli yerleştirdik çünkü ekran boyutları bize göre oldukça küçük. Neredeyse akıllı telefonlar seviyesine inmiş bir ekran boyutu var.

Android 9.0 (Pie) versiyonlu işletim sistemi bulunan Galaxy Tab A T290, TFT LCD teknolojisinden yararlanarak yapılmış 1280 x 800 piksellik çözünürlüğü bulunan 8.0 inç boyutta bir ekrana sahip.

2.0 GHz frekanslarda 4 çekirdekli bir işlemcisi bulunan bu model, 2 GB RAM, 32 GB dahili depolama, 512 GB’a kadar hafıza kartı microSD desteği, 8 MP arka kamera ve 2 MP ön kamera, wi-Fi desteği, 4.2 versiyonlu bluetooh, GPS desteği bulundururken 5100 mAh kapasiteli bir pille çalışıyor.

210 x 124 x 8 mm boyutlarındaki T290 sadece 345 gram ağırlığında. Siyah veya gümüşi renklerini bulabilirsiniz.

Uygun fiyat aralığında bir Samsung modeli olan SM-T290, oldukça kaliteli sayılabilecek özelliklerini neredeyse düşük bir fiyata piyasalarda yer veriyor. Güzel bir başarı sağlamış çocuklarınızı şuanda sevindirmenin tam sırası olabilir.

Özellikle 7-15 yaş grubu çocuklar için son derece uygun özellikler taşıyan ve yine bu modeli tercih eden yüzlerce kullanıcı tarafından ürünü çok beğendikleri ve ürünün fiyatına göre muhteşem olduğu vurgulanmış.

 

 

 

 

6.. Lenovo Yoga Book Tablet: Dev Ekran Arayanlar İçin En İyi Tablet!

rty7687ıuyrt67rf

Büyük tablet arayanlar için “en iyi tabletler 2020, en uygun tablet fiyatları” listemizdeki dev ekranlı Lenovo Yoga Book belki ilginizi çeker:

“Lenovo Yoga 530-14ikb”, Lenovo Yoga 530 i5″ ve ” Lenovo Yoga 530 i3″ gibi değişik adlara, modellere ve aratılmalara sahip Lenovo Yoga Book (14″) Tablet fiyatı, özellikleri, incelemeleri ve yorumları ile birlikte dev ekranıyla sizlerle..

Tablet Fiyatı:    14.166 TL                  (16.01.2020)

 

Windows 10 işletim sistemine sahip Lenovo Yoga JTX tablet serisi Quad HD 2K yapılı, Dokunmatik özellikli, 60 Hz yenileme hızına sahip ve 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü 14 İnç’lik dev bir ekran bulunduruyor.

1.8 GHz (normal) ve 4.0 GHz  (turbo mod) frekanslı 4 çekirdekli 8. Nesil Intel Core i7 işlemciye sahip Lenovo Yoga Book (14″) Tablet, yine 4 GB + 4 GB şeklinde toplam 8 GB RAM, 2 bellek slotuna ve 16 GB’lık maksimum belleğe sahipken 256 GB’lık SSD alanı da bulunduruyor. Bellek yükseltme özelliği ise maalesef bulunmuyor.

1.3 MP webcam’ı bulunan Lenovo Yoga Book (14″) Tablet,  “Çoklu dokunmatik harekete duyarlı” Q TR düzenli şık tasarımlı bir Touchpad’le kullanıma sunulmuş, yine  4.1 Bluetooth ve Wi-fi desteği sunarken 4 hücreli bir pile ve Alüminyum yapıda kasasıyla 1.4 kg’lık ağırlığa sahip..

Windows işletim sistemine sahip olmasına rağmen son dönem teknolojileriyle donatılmış bu Lenovo Yoga Book (14″) Tablet modeli, fiyatı yüksek gibi durmasına rağmen ne yazık ki tükenmek üzere.. Aslında en iyi tabletler listesinin en üst sıralarına konulabilirdi fakat Lenovo Yoga Book (14″) Tablet fiyatı bizim gözümüze de yüksek rakamlarda geldiği için, daha doğrusu her müşterinin ulaşamayacağını bildiğimiz için bu listede üst sıralara koymadık.

 

rythuıo7676u7ırt4
“Lenovo Yoga Book” : Çok fonksiyonlu yüksek boyutlu ekrana sahip tablet

 

sfrerty57uyyh6867ı4t
Her an; Her yerde; kolay kullanımlı, çok fonksiyona sahip, yüksek boyutlarda ekranı bulunan tablet: “Lenovo Yoga Book”

 

 

sdfrgty6u7ytt56y
Aksiyon dolu “telefon” anlarınız için tabletler faydalı olabilir..

 

 

7..  Apple New İPad Pro 64 GB 12.9” Tablet: Özellikleri Bakımından En İyi İpad!

ertyu6554t67usdfr46

 

Apple tablet, Apple tablet fiyatları, En iyi Apple tablet gibi merak ettiğiniz konular için En iyi tabletler 2020, en uygun tablet fiyatları listemizin göz bebeği Apple New İPad Pro 64GB 12.9 inç, özellikleri ile birlikte karşınızda:

İpad’lerin göz dolduran yeni ürünü olan ve “Apple New İpad Pro 12.9 64GB”, “Apple New İpad Pro 12.9 32 GB”, “Apple New İpad Pro 12.9 256 GB”, “Apple New İpad Pro keyboard, case, review, refurbished, 2nd generation, 3rd generation, price” gibi aratılmaları bulunan Apple New İpad Pro (12.9″) Tablet fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte sizlerle..

Tablet Fiyatı:   6.989 TL                   (16.01.2020)

 

Apple’ın yeni tabletlerinden bir tanesi olan New iPad Pro, Apple’ın klasik işletim sistemi olan İOS işletim sisteminin İOS 12 versiyonunu kullanan, Yansımasız, Çoklu dokunmatik ve Parmak izi tutmayan, IPS LCD teknolojisinden yararlanılarak yapılmış 2732 x 2048 piksellik çözünürlükle tam 12.9 inçlik dev bir ekranı bulunan bir tablet modeli.

Apple A12X Bionic yonga setiyle oluşmuş, 2.50 Ghz frekanslı ve 8 çekirdekli olan Octa-core işlemcili bir tablet modeli olan New İPad Pro, 4 GB RAM’e ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olmasının yanı sıra ekstra olarak da 256 GB, 512 GB ve 1024 GB depolama alanlarını da içerisinde barındırıyor.

Apple New İpad Pro (12.9″) Tabletin 5.0 versiyonlu Bluetooth’u ve wi-fi desteği bulunmasının yanı sıra 2160 p kalitede çekimler yapabileceğiniz 12 MP’lik bir arka kamerası ve 1080 p video kaydedebileceğiniz 7 MP’lik bir ön kamerası olduğunu da belirtelim.

Ekstra değinmediğimiz birçok özelliği de var ve kendisi 280 x 214 x 5.9 mm boyutlarında olup 631 gramlık bir ağırlığa sahip. 10 inçlik tabletlerinizin 500 – 600 gramlık normal ağırlık ölçülerine göre 12.9 inçlik ekranı bulunan Apple New İpad Pro (12.9″) Tabletin,  631 gram olması gayet makul karşılanmalı. Üstelik sadece 5.9 mm kalınlığında bir tablet. Renk seçeneğine bakanlar için gümüşi renkte bir tablet modeli.

Bu arada Apple New İpad Pro (12.9″) Tablet, pil kapasitesi de 9720 mAh gibi dev bir rakamla uzun süreler boyunca tablet keyfinizle sizi baş başa bırakacak gibi. 36.71 Wh gücünde olan bu pil ortalamanın kat kat üzerinde.

Yine üstün özelliklerine rağmen nispeten çok uygun sayılabilecek fiyatlara piyasada bulunan bir tablet olan Apple’ın bu yeni versiyon İPad’i üstteki Lenovo modeli gibi neredeyse tükenmek üzere. Apple’ın kalitesini hepimiz biliyoruz fazla söze gerek de yok ama elimde şahane bir tablet olsun diyorsanız buyrun size örneği… Bu özelliklere bu fiyatı çok doğal karşılamak gerek, hatta öpüp koklamak gerek.. En iyi tabletler 2020 listemizin 7 numarasını kendisine verdik..

 

sdfrf4t5ytg
Gelişime ayak uydurmak gerek: Eskiden resim defterleri vardı, şuan tablet ekranı.. En iyi tablet modelleri sizler için bu yazımızda..

 

 

8..  Asus Zenpad 3 S LTE Z500KL Tablet:

dfgttyur54t6y5y7rew3

 

En iyi tabletler 2020, en uygun ve en ucuz tablet fiyatları listemizde Asus Zenpad 3 S LTE Z500KL Tablet sizlerle:

“Asus Zenpad 3S 10 LTE Z500KL” çok uygun fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte karşınızda..

Tablet Fiyatı:   1399 TL                   (16.01.2020)

 

Asus’un Android 6.x (Marshmallow) versiyonlu işletim sistemi bulunan bu Zenpad Z500KL modelli tableti, Parmak izi tutmayan ve Dokunmatik kalem desteği sunan tam 10 Noktaya kadar çoklu dokunmatik özelliği bulunan, IPS LCD yapıdan yararlanarak meydana getirilmiş 2048 x 1536 piksel çözünürlükle 9.7 inçlik ekranı olan bir ürün olarak kayıtlarımızda bulunuyor.

Yine Qualcomm MSM8956 modelli ve 2 tanesi 1.8 GHz ve 4 tanesi 1.4 GHz frekanslara sahip toplam 4 çekirdekli işlemciye sahip, 4 GB RAM, 64 GB Dahili depolama ve microSD destekli 256 GB’a kadar hafıza kartı kapasitesiyle güzel değerlere sahip olan bu tabletin ayrıca 1080p videolar çekebileceğiniz 8 MP arka kamerası ve yine 1080p videolar çekebileceğiniz 5 MP ön kamerası da bulunuyor.

30 Wh gücüyle 7800 mAh kapasiteli bir pille çalışan model Wifi, Bluetooth ve GPS özelliklerini de bulunduruyor.  242 x 164 x 6.7 mm boyutlarında olan Zenpad Z500KL sadece 490 gram ağırlığında.

Zenpad modelleri daha çok kaliteli ses özellikleriyle ön plana çıkarken, film ve video izleyebilme keyfinize çok büyük destek sağlayacak bir tablet modeli.

Asus Zenpad hep beğenilen ve neredeyse tüm tablet listelerine adını yazdıran, daha çok film ve dizi izlemenin keyfini süren arkadaşlarca tercih edilen ve çok beğenilen bir tablet modeli. Z500KL de bu ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. En iyi tabletler 2020 listemizin 8 numarası, Asus Zenpad 3S 10 LTE Z500KL Tabletin kendi ellerinde..

 

 

 

 

9… Concord Plus 9 Inç  Tablet Pc C-778

fghyyuı798oıtyu68354t

 

“Concord Plus 9 Tablet”, “Concord C-778 Plus 9 Dokunmatik”, “Concord Tablet”, “Concord C-778 Frp”, “Concord 9 inç Tablet”, “Concord Plus M19” ve “Concord C-779 Plus M19” gibi aratılmaları olan Concord Tablet çeşitlerinden Concord Plus 9 inç C-778 Tablet fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte sizlerle..

 

Tablet Fiyatı:    399,90 TL                  (16.01.2020)

 

Listenin sonlarına doğru gelirken uygun fiyatlarla tabletlere ulaşabilmeniz adına yer verdiğimiz Concord Plus 9 C-778, Android 8.1 Go sürümlü işletim sistemi, 800 x 480 piksel ve 9.0 inç ekranı, 4 çekirdekli ARM Cortex A7 işlemcisi, 1 GB RAM, 16 GB dahili hafızası, 64 GB’a kadar hafıza kartı desteği olan, 2 MP arka kameraya ve 0.3 MP ön kameraya sahip olan, wifi özelliği bulunan 4500 mAh kapasiteli bir pille çalışan siyah veya beyaz renk seçenekleriyle çok çok uygun fiyatlara edinebileceğiniz bir tablet modelidir.

Uygun fiyatlara idare edebilir düzeyde teknolojik özellikleriyle sahip olabileceğinizi, çocuklarınıza hediye edebileceğinizi düşündüğümüz bir ürün. Fiyat performans üzerinden değerlendirdiğimiz ve listeye öyle aldığımız bir model.

 

sdfrt4t56yu45t5
Hediye? Kim istemez ki!

10… Casper L10 4.5G HD 10inc TABLET PC

sfgrt5y76u7ıtgy68

 

Casper Via L10 10″ Tablet fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte sizlerle..

 

Tablet Fiyatı:     839 TL                 (16.01.2020)

 

Casper VİA serisinin Android 7.x (Naugat) versiyonlu işletim sistemini kullanan bu tableti, 10.1 inçlik boyutlarda olan Kapasitif özellikte IPS LCD yapılı, 1280 x 800 piksellik çözünürlüğü bulunan bir ekrana sahip.

1 GHz frekanslı ve 4 çekirdekli Quad-core ARM Cortex-A53 işlemcisinin yanı sıra 2 GB RAM’i, 16 GB dahili hafızası ve 32 GB’a kadar hafıza kartı desteği bulunan Casper Via L10 10″ Tablet modeli, ayrıca 5 MP arka ve 2 MP ön kamerayı da bünyesinde bulunduruyor.

Casper Via L10 10″ Tablet, 5500 mAh kapasiteli pil kullanırken 3G, 4G ve Wifi kablosuz iletişim desteklerine ek olarak da GPS ve 4.0 versiyonlu Bluetooth desteğini de kullanabiliyor.

255 x 155 x 9.5 mm boyutlarındaki Casper L10, 510 gram ağırlığında.

Yine orta düzey özellikleriyle uygun fiyata sahip olabileceğinizi düşündüğümüz bir model. Bir diğer fiyat performans ürünü desek çok uygun olur. Özelliklerine göre fiyatı gayet makul ve ulaşılabilecek düzeyde ve yine kullanıcıları tarafından çok beğenilen bir model. En iyi tabletler 2020 listemizde 10 numara kendilerinde..

 

 

 

 

 

11… Casper Via S10 16GB 10.1″ IPS Tablet 40211

ety6u865yuıyh6u8ıh68uı7

 

En iyi tabletler arasında, performanslarına göre en ucuz tablet fiyatları arayanlar için en uygun tabletler arasında bulunan Casper tablet fiyatları ve özellikleriyle sizlerle:

Casper Via S10 16GB 10.1″ IPS Tablet fiyatı, özellikleri, incelemesi ve yorumları ile birlikte karşınızda..

Tablet Fiyatı:  729 TL                    (16.01.2020)

 

Casper’ın yine Android 6.x (Marshmallow) versiyonlu işletim sistemi kullanan tabletlerden olan bu VİA serisi ürünü, 10.1 inçlik boyuttaki Çoklu dokunmatik özelliği bulunan IPS LCD yapıdaki 1280 x 800 piksel çözünürlükteki ekrana ve 1.3 GHz frekanslı 4 çekirdekli Quad-Core ARM Cortex-A7 işlemciye sahip.

2 GB RAM, 16 GB dahili kapasite ve 32 GB’a kadar hafıza kartı desteği bulunan Casper Via S10 16GB 10.1″ IPS Tablet, 5MP arka ve 2 MP ön kamerasıyla orta düzeyde diyebileceğimiz özelliklerde bulunuyor.

Wifi ve GPS desteğinin yanı sıra 4.0 versiyonlu Bluetooth desteği de bulunuyor. 4060 mAh kapasiteli pille çalışan Casper Via S10 16GB 10.1″ IPS Tablet, 255 x 155 x 9.6 mm boyutlarında ve fiyat performans ürünlerinden olmasına rağmen sadece 503 gram ağırlığında. Mavi renk seçeneği de Casper Via S10 16GB 10.1″ IPS Tablete hafif şıklık katmış durumda.

Çocuklar için oldukça ideal özellikler taşıyan bu model kullanıcılar tarafından çok beğeni toplamış ve çok tercih edilen ürünler arasında. Yine değerlendirmelerde çocuklar için çok güzel bir seçim olduğundan ve fiyatına göre özelliklerinin gayet güzel olduğundan bahsedilmiş.

 

 

rfe4t56ytht5y6u
%99, böyle bir hokey müsabakasında kullanmayacaksınız ama en iyi tabletler hayatınızın her anında faydalanabileceğiniz bir teknoloji..

 

12.. Reeder M10 PRO Tablet

tgr5y6u7ı89frt

 

En iyi tabletler arasında, performanslarına göre en ucuz tablet fiyatları arayanlar için en uygun tabletler arasında bulunan Reeder M10 Pro Tablet fiyatları ve özellikleri ile sizlerle:

Uygun fiyatı ile birlikte Reeder M10 Pro 10.1″ Tablet incelemesi, özellikleri ve yorumları ile birlikte listemizde..

Tablet Fiyatı:    678 TL                  (16.01.2020)

 

Reeder’in M10 Pro serisindeki Android 9.0 sürüm işletim sistemine sahip bu tablet, IPS LCD teknolojisiyle yapılmış 1280 x 800 piksellik çözünürlüğe sahip 10.1 inçlik bir ekranla karşımıza çıkıyor.

SpreadTrum SC9832E modelli 1.40 GHz frekanslı 4 çekirdeği bulunan işlemcisiyle ve 3GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı ve microSD hafıza kartı desteğiyle ortalama düzeyde özellikleri var diyebileceğimiz bu Reeder M10 Pro 10.1″ Tablet modeli, tamamıyla fiyat performans ürünü olarak kendini belli ediyor.

2 MP arka ve 0.3 MP ön kamerasıyla kamera ve çekim işleri konusunda fazla beklentilerde bulunmanızı tavsiye etmediğimiz Reeder M10 Pro 10.1″ Tablet, 3G, 4G, wifi ve 4.0 Bluetooth desteğini de bizlere sunuyor.

5000 mAh pil kapasitesiyle normal sayılabilecek düzeylerde kullanım zamanı sunan bu Reeder M10 Pro 10.1″ Tablet ürünü gri ama canlı renk tasarımıyla şık bir duruşa sahip.

Yine fiyat performans ürünlerden biri olan Reeder’in bu modeli, tercih edilebilir modeller arasında.

 

 

 2019 ve 2020 yıllarının en iyi tabletleri, en iyi tablet modelleri ve tablet fiyatları içerikli yazımızın sonuna geldik. Yazı içerisinde daha iyi tablet alırken nelere dikkat etmeliyiz içeriğine de yer vermeye çalıştık.

 

dfghtyt5y6ty5uy4
Harika eğlencelere Aç Mısın? Çılgınca eğlenebileceğin DRONE’lara bir göz atmanda fayda var!

 

er4tr4t5y6uyty6
Hala Drone Sahibi Değil Misiniz? En İyi Dronelar Burada!

 

frte56uyjert5y6u
Yemeklerinizin yanına enfes Baharatıyla Patates kızartmaları istiyorsanız, bu işi dakikalar içinde halledecek FRİTÖZLER’e bir göz atmanız faydalı olur!

 

srt4565tyh535
Bu muhteşem hayat serüveninde bize eşlik edin.. En iyileri birlikte seçelim.. Yorumlarınızla bize renk katın. BİZİMLE kalın! Aradığınız “En İyiler” BİZİMLE!

 

“Sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu, huzurlu nice güzel anılarınız olsun”

“Diğerlerini Boşver, En İyi Tabletler 2020: Renkli Görseli, Hızı ve Zevki Yakala!!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın