2020 En İyi Türk Kahvesi Makinesi Modelleri; Yorum & Tavsiye: Eşsiz Tatların Hatırası Yeter..!!

Muhteşem, geleneksel ve eşsiz bir tat olan Türk Kahveleri için aradığınız her şey burada. Arzum, Arçelik, Sinbo, Tefal, Fakir ve Gold Master gibi markaların 2019 ve 2020 yılının en iyi Türk kahvesi makineleri, elektrikli cezveler, en iyi Türk kahvesi makinesi modelleri, çeşitleri, özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve fiyatları ile birlikte daha iyi Türk Kahvesi Makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz? içeriği Hosgelir.com’da! 

Daha çok Starbucks, Kahve Dünyası, Yemen Kahvesi gibi mekanlardan aşina olunan kahve kültürü aslında milletimizin geçmişten beri sahip olduğu bir gelenek. Türk kahvesi dediğimizde zaten Dünyaca namı bilinen bir lezzet. Özellikle ikram ve misafirperverlikle daha çok adı anılan bu eşsiz tat, koyu muhabbetlerimiz ve alfalık sergilediğimiz dedikoduların da vazgeçilmez yardımcısı..

Peki Sinbo, Arçelik, Arzum, Karaca, Tefal ve Fakir gibi markaların da başta geldiği 2019 ve 2020 yılının en iyi Türk kahvesi makineleri hangileri? En iyi elektrikli cezveler hangileri? En iyi Türk kahvesi makinesi modelleri, çeşitleri, özellikleri, incelemeleri, kullananların yorumları ve fiyatları ile birlikte daha iyi Türk kahvesi makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz? içeriğin hepsi ve daha fazlası geniş kapsamlı bilgilerle bu yazımızda!

Adı ülkemizle de anılan, muhabbet ortamlarının vazgeçilmezi olan, nereye gidersek gidelim bir süre sonra özlediğimiz ayrı bir zevk ayrı bir tat var: Türk kahvesi! Bu eşsiz lezzet için 11 tane makineden oluşan en iyi Türk Kahvesi Makineleri listemizi sizlerle paylaşmak istedik.

En iyi Türk kahvesi makineleri fiyatları, modelleri ve yorumları ile birlikte Türk kahvesi makineleri alırken nelere dikkat etmeliyiz? de bu yazımızda sizlerle..

Listenin sonunda en iyi 2 capuccino ve espresso makinesini de bulabilirsiniz.

sgfhheug4546jjh
En iyi Türk Kahvesi keyiflerinizi bu listedeki kahve makineleri ile yaşayın!

Koyu muhabbetlerin ve eşsiz dedikoduların doğru adreslerindeki “en önemli dil söktürücü ilaç” diyebileceğimiz bir lezzet olan Türk kahvesi yıllar geçse de önemi azalmayan ve azalmayacak muhteşem bir tat.

Yıllar geçtikçe, değirmenlerde dövülen milli kahvemiz makinelerde dakikalarla ölçülen sürelerde hazırlanmaya başlandı. Birkaç kişiden başlayarak hemen hemen tüm toplum bu gelişmeye ayak uydurmaya başladık.

En keyifli sohbetlerinizde, en mutlu anlarınızda yudumlayacağınız muhteşem tadıyla milli kahvemiz için 2019’un ve 2020’nin en iyi Türk kahvesi makinelerini de içeren makalemizde bir yandan da kahve makinesi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine değindik.

dgddswrfteget35635

Peki, “kahve” nereden gelir?

Asırlar öncesinden beri var olan ve kaynağı hakkında çeşitli rivayetler boy gösteren kahvenin önceleri bir bitki yaprağından olabileceği, bir meyve veya sebze olabileceği, öğütülmüş bir baharat olabileceği hatta toprak kaynaklı bir taş çeşidini toz halinden geldiğine bile inanılmış..

Aslında kökboyasıgiller olarak da bilinen Rubiaceae familyasının Coffea cinsindeki bir ağacın (bildiğimiz kızılcık çalısına çok benzer) meyve çekirdeklerinden yapılır. Bu çekirdeklerin kavrulup öğütülmesiyle meydana gelir.

trgyt56765678gh
Kahve! Özellikle kuzey ülkelerinde (İrlanda, İzlanda, Norveç, Finlandiya gibi) kullanımı oldukça fazla olan kahve, sabahları ayık seviyeye gelmek için harika bir içecek!

Etimolojisine bakıldığında ise Köleler Ülkesi manasına da gelen Habeşistan’da (Günümüzdeki Etiyopya) Kaffa olarak adlandırılan bir bölgede (Coffea ağaçlarının ilk bulunduğu yer olduğu için bölge bu ismi almış) keşfedildiği bilinmektedir. Bu isim de daha sonradan Arapçaya qahwah(keyif veren içki, şarap) olarak geçmiş, sonrasında Osmanlı Türkçesine kahve olarak geçmiş. Buradan da “caffè”, “coffee”, “caffe” isimler alarak batı medeniyetlerine geçmiştir.

Türk kahvesi ise çeşitli inceliklere sahip kahve öğütme işleminin neredeyse en ince hallerinden birisidir. Detaylarına da yazı içlerinde değineceğiz.

dghyrty64567ew3r4t5
Fotoğraftan bağımsız bir bilgi ama en pahalı kahve çeşidi Luwak Kahvesi olarak bilinen, Endonezya’da bulunan bir kahve çeşidiymiş. Bali’de meşhur olan bu kahve, bir hayvanın yediği ve dışkıladığı kahve çekirdeklerinden yapılıyor olup fincanı yaklaşık 30 dolar civarındaymış..

Peki, herhangi bir kahve mağazasındaki orta boylardaki bir kahvenin yaklaşık 9 – 10 tane kutu kolaya eşdeğer kafein içerdiğini biliyor muydunuz? Sabah ayılmakta güçlük çekenlerin çoğunlukla ilk durağı olan kahveler, günde yaklaşık 2 fincan – bardak ortalamayla tüketildiğinde faydalı bile deniyor.

 

Sözü uzatmadan içeriğimize geçelim.

ettryt5y55uhg4y5rytgf3
Hı hı inandık kesin.. Çaktırmasalar bile bu muhabbetleri yapmayı erkekler de çok sever..

En İyi Türk Kahvesi Makineleri  2020 (TKM) Listesinin İçeriği Şöyle:

 1. Arzum OKKA GRANDİO PK005 Türk Kahvesi Makinesi: Teknolojinin Tatla Birleşimi *1 Numaralı* En İyi Türk Kahvesi Makinesi

 2. Gold Master TRENDALA Elektrikli Türk Kahvesi Cezvesi: Çok Uygun Fiyatlı En İyi Türk Kahvesi İsteyenlere

 3. Tefal Turkish Coffee Click: Kullanışlı, Ucuz ve En İyi Türk Kahvesi İsteyenlere

 4. Arzum OK004 OKKA MINIO Turkish Coffee Machine: Kaliteli, Şık ve *Çekirdek Ailelik* En İyi Türk Kahvesi Makinesi

 5. Fakir KAAVE Türk Kahve Makinesi: *Boy Boy, Renk Renk ve Oldukça Şık* Yüksek Performanslı En İyi Türk Kahvesi Makinesi

 6. Tefal KÖPÜKLÜM Auto TCM (Türk Kahvesi Makinesi): Teknolojik ve Şık Tefal Kalitesiyle En İyi Türk Kahve Makinesi

 7. Grundig G100 G Türk Kahvesi Makinesi: Sade ve Şıklığı ile Kahvesini *Köpüklü Sevenlere* En İyi Türk Kahvesi Makinesi

 8. Karaca HATIR Türk Kahvesi Makinesi (Rosegold): Yeni Gelinler İçin Hediyelik En İyi Türk Kahvesi Makinesi

 9. Arzum OK006 OKKA MINIO DUO Türk Kahvesi Makinesi: “Sade, Orta Şekerli ve Şekerli İsteyenler mi Var?” Yüksek Performans ve Yüksek Kapasite ile 8 fincana Kadar Ayrı Seçeneklerle Hazırlayabileceğiniz En İyi Türk Kahvesi Makinesi

 10. Altus EHLİ AL 797 K Türk Kahvesi Makinesi: Harika Kahve Tadını Uygun Fiyata Yaşamak İsteyenlere En İyi Türk Kahvesi Makinesi

 11. Arçelik TKM 3940 P TELVE Türk Kahvesi Makinesi: Çok Tercih Edilenlerden En İyi Türk Kahvesi Makinesi

 12. Delonghi ECP 31.21 Espresso ve Capuccino Makinesi: Espreso ve Capuccino Sevenler İçin En İyi Makine

 13. Delonghi ECOV311.GR İCONA Vintage Espresso Makinesi: Espresso Kalitesini Yaşamak İsteyenlere En İyi Makine

 

Bu modelleri görebilmek için Trendyol’a da bakabilirsiniz. Detaylı özellikleri ise AŞAĞIDA!

 

etry57686u7tfy57
2020 yılının da dahil en iyi Türk Kahvesi Makineleri hosgelir.com’da!

 

En İyi Türk Kahvesi Makineleri 2020 Listemiz

Hazırsanız kısa sürede okuyacağınız yazıya hemen başlayalım: 

1… ARZUM Okka Grandio PK005 Türk Kahve Makinesi

Listemizin en üst basamaklarında bulunan Arzum Okka Grandio PK005 Türk Kahve Makinesi fiyatı, incelemesi, özellikleri ve kullananlarının yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları: 699 TL          (10.01.2020)

 

dgdhfghrtet5635

Türk kahvesi keyfi bambaşka bir olay. Dünyada nam salmış, varlığını ulusal alana taşımış bir lezzet.  Yaşamımızın bir kısmında hepimiz ister istemez bu lezzetin keyfine boyun eğiyoruz. En iyi Türk kahvesi makinesi ararken de Arzum’un Okka Grandio’suna bir numarada yer veriyoruz.

Teknolojik gelişmişliği, işinizin basitliği, yaptığı kahvenin tadı ve bu özelliklere oldukça uygun fiyatıyla 1 numaraya kendisini aldık.

Kahve makinesi alırken bazı özelliklere dikkat edip almakta fayda var. Yorumlar önemli, fakat çok da kanmamak gerek. Çünkü herkesin zevkleri farklı. Neyi ne zaman nasıl seçeceğiniz kendi keyfiniz için önemli.

‘Kahve makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?’ hususunda öncelikli olarak makine tipine önem vermek gerekiyor. Makineden beklentilerimiz ne, ne tür kahveler istiyoruz? Bizim temel başlığımız Türk kahvesi olduğu için tip olarak buna uygun bir makine bakmamız yeterli olacaktır.

Normalde çekirdekli kahveler vardır, öğütülmemiş iri tanelilerdir. “Orta kalın”, “orta” ve “orta ince” şeklinde öğütülmüşlerse filtre kahve olarak geçerler. Eğer “ince” öğütülmüşlerse İtalyanların vazgeçilmezi olan espressoya dönüşürler.

Türk kahvesi ise bunların “daha da ince” halidir. Dünyaca bilinen bu muhteşem tat, cezveden fincana koyulduğunda bile pişmeye devam edecek inceliktedir. Haliyle bambaşka bir olay ve bambaşka bir tat ortaya çıkıyor. Seviyoruz…

İkinci bakacağınız şey ise boyutudur. Lakin bunlar için açıklama yapma gereksinimi bile duymuyorum çünkü zaten bunlara dikkat ediyorsunuzdur. Boyut, marka, fiyat falan…  kahve makinesi alırken bunlara dikkat etmeniz hususunda vurgu yapmak sizlere hakaret olur.

Arzum’un Okka Grandio modeli,  toz kahve tipindeki kahve kaynağınızdan 4 fincanlık kahve yapıyor. Küçük arkadaş çevreniz, çekirdek aileleriniz veya romantik ortamlarınız için uygun boyutlarda, işinizi rahatça halledebileceğiniz bir kahve makinesi. Eğer 6-7 kişilik bir ortam varsa iki defada halledersiniz.

Ayrıca kahve fincanı ayarlayabilme gibi bir özelliği var. 3 çeşit büyüklüğe göre ayarlanabiliyor. Fakat bu özelliği çok da kullanışlı değil. 3 farklı fincan boyutu ayarlayabilme diyorlar fakat seçeceğiniz en büyük boy bile sizinkilerle uyuşmuyor olabiliyor. Onun için bu özelliğine pek önem vermeyeceğim.

Üçüncü bakacağınız özellik ise makinenizin gücüdür. Çünkü işlemlerinizin hızı elbetteki önemli bir detaydır ve Türk kahvesi makinelerinde kahvelerin hazır olma hızı makinenin gücüyle doğru orantılıdır. Makineniz ne kadar güçlü ise kahveniz o kadar hızlı hazır olacaktır.

Okka Grandio 700 watt’lık bir güçle çalışıyor. Bu da kahveleriniz için oldukça mükemmel bir sıcaklık meydana getirecektir. Kahveleriniz oldukça kısa sürede hazır hale geliyor. Ayrıca bu modelde sesli ve ışıklı ikaz sistemlerinin bulunması oldukça fayda sağlıyor. Pişirme süreciyle ilgili detayları rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz.

Daha da güzeli, var olan “yavaş pişirme” seçeneği ile Türk kahvenizi közde pişirmiş gibi tat alabiliyorsunuz.

sfdtr467474grf4t4
Muhteşem eşsiz tatlar beklemediğiniz anlarda işinize yarayabilir.. En İyi Türk Kahvesi Makineleri hosgelir.com’da!

Akıllı su sistemi sayesinde içerisindeki su miktarını belirleyip, size bu su miktarına göre ne kadar fincan kahve yapabileceğini bildiriyor.

Pişirme sıcaklığını tespit edebilecek özel bir sistemi de bulunuyor. Normalde suyun kaynayacağı sıcaklığı bulunduğunuz yüksekliğe göre tespit edip, bu noktadan yola çıkarak sıcaklık ayarlamalarını akıllı bir şekilde yapıyor. Lakin detayı çok da önemli değil.

Dokunmatik paneli sayesinde tek tuş ile işleminizin tüm evrelerini başlatabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve basitlik açısından oldukça işe yarayacak bir özellik olan dokunmatiklik birçok makinede bulunmuyor maalesef. Cezve su geçirmez özel bir yapıya sahip. kolayca yıkanıp temizlenebilir.

Kablosuz olarak da kullanabileceğiniz bu model kromi, beyaz ve bakıri gibi çeşitli renkleriyle tercihinize sunulmuş. Taşma emniyeti ve su bitme emniyeti de sizi küçük veya büyük tehlikelerden koruyor.

Özellikle köz seçeneğiyle oldukça beğeni toplayan Arzum Okka Grandio, kaliteli yapısı, beğenilen tadı ve basit kullanımıyla tercih edebileceğiniz harika bir model. Fiyatı biraz yüksek gibi dursa da kesinlikle verdiğiniz paraya değiyor.

ge34rt5er4t5y67
Corona’dan sıkıldığımız şu günlerde kim balkondaki güneşle birlikte kahvelerini yudumlamak istemez ki!

 

2… Gold Master TrendAla Elektrikli Türk Kahve Cezvesi

“Gold Master TrendAla Elektrikli Türk Kahve Cezvesi in-6110”, “Gold Master TrendAla Elektrikli Türk Kahve Cezvesi” ve ” Gold Master Elektrikli Türk Kahve Makinesi” gibi aratılmaları olan Gold Master TrendAla özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları: 89,99 TL          (10.01.2020)

vdgdghfhgry5734r

Uygun fiyat arayan (başta öğrenci arkadaşlarımız olmak üzere) okurlarımız için listenin 2. sırasında yer verdiğimiz GM Trendala, 320 ml su kapasitesiyle 5 fincanlık kahve yapabiliyor.

850 wattlık gücüyle Türk kahvesi keyfinizi kısa sürede önünüze getiren bu makine ergonomik tasarıma ve damlama ile su bitme emniyetlerine sahip.

İnox (paslanmaz çelik) renkli tasarımı bulunan model kablosuz kullanıma da uygun üretilmiş. 360 dereceye kadar dönebilen tabanı ile uygun pozisyon aramanıza gerek kalmıyor.

Çok uygun fiyatıyla tercih edilen ve beğenilen model fiyat performans açısından oldukça başarılı. Kahvem yapılsın çok detaya girmek istemiyorum,  arkadaşlarımla kahvemi içeyim sadece o bana yeterli diyorsanız, çok teknolojik çok özellikli pahalı modeller aramıyorsanız bu elektrikli cezve tam size göre.

Fiyatı oldukça uygun, yorumları oldukça güzel, performansı oldukça yüksek, tercih eden sayısı çok yüksek, beğeni oranları çok yüksek…

 

 

 

srfet5ytrty67u8ı

 

3… TEFAL Turkish Coffee Click Kahve Cezvesi

Tefal Turkish Coffee Click Kahve Makinesi Beyaz ve Siyah modelleri özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:   188,99 TL                (10.01.2020)

gfhsdsdsfet3534

Oldukça uygun fiyatıyla yine öncelikle öğrenci arkadaşlarımızı düşündüğümüz bu Tefal modeli 330 ml su kapasitesinde, 5 fincanca kadar kahve yapabiliyorsunuz.

550 wattlık gücüyle Türk kahvesi keyfinize katkı sağlayan model ergonomik tasarıma sahip ve su bitme emniyeti sayesinde de bazı tehlikelerden koruyarak, kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kablosuz kullanıma uygun yapısı ve 360 derece dönebilen tabanı sayesinde basitçe kahvelerinizi yapabiliyorsunuz.

Performansının çok başarılı olması, fiyat performans açısından çok beğenilen bir ürün olması, bunlara ek olarak yine uygun fiyatıyla bir hayli tercih edilen model olması,  hem kullanışlı ve hem basit olmasıyla, sorunsuz şık yapısıyla listemizde en üst basamaklarda kendine yer buldu.

 

sr3r4t5ytrt56u3456
Çalışma ortamlarında da eşsiz bir yardımcı: Türk Kahvesi!

 

4.. ARZUM OK004 Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi

Arzum Okka Minio OK004 Türk Kahve Makinesi Bakır, Krom, Beyaz çeşitleri özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:   289 TL                (10.01.2020)

dfgdtertet4646er

480 wattlık güçle çalışan Arzumun Okka Minio modeli, aslında bir numaradaki modelin biraz küçüğü. Lakin özellikleri Okka Grandio’ya göre biraz düşük. Bu nedenle kendine 4 numarada şans buldu.

300 ml’lik kapasitesiyle 4 fincana kadar kahvelerinizi yapabileceğiniz bu kahve makinesi Sesli ikaz sistemine sahip. Böylelikle yaptığınız işlemler hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra otomatik kapanma özelliği ile de sizi tehlikeli durumlardan koruyor.

Yine sizin güvenliğiniz ve kullanım kolaylığınız açısından Taşma emniyeti, Aşırı ısınma emniyeti ve Su bitme emniyeti bulunduran bu kahve makinesi modeli, çok çeşitli renk seçenekleriyle tercihinizi kendi şıklığınıza uydurabilmeniz açısından fırsat vermiş.

Kablosuz kullanıma uygun yapısıyla tasarlanmış. Böylelikle yine kullanımlarınızda kolaylık sağlanmış.

Arzum kalitesi ve uygun fiyatıyla ön plana çıkan model, kıvamını ve köpüğünü çok güzel ayarladığı eşsiz kahve lezzetleriyle en çok tercih edilen Türk kahvesi makineleri arasında yer alıyor.

Bunun yanında şıklığı, zarifliği ve tercihlerinize uygun çeşitli renkleriyle ve yüksek kalitesiyle kesinlikle tercih edebileceğiniz, özellikle yakınlarınıza hediye tercihinde bulunabileceğiniz kullanışlı mükemmel bir kahve makinesi.

sfsdufguyeıt356346sf
GİF kısmında çok eğleniyorum 😀 En İyi Kahve Hatırları ve Koyu Sohbetleriniz için eşsiz Türk Kahvesi lezzeti önemli bir yer arzediyor. Türk Kahvesi makinesi seçimleriniz bu muhabbetlerin kaderini belirleyecektir..

5.. FAKİR Kaave Türk Kahvesi Makinesi

Çok beğenilen ve çok tercih edilen diğer ürün olan Fakir Kaave Türk Kahve Makinesi çeşitli renkleri, özellikleri, incelemeleri, ucuz fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:    300 – 350 TL    (ÇOK TERCİH EDİLİYORLAR!)     (10.01.2020)

dgfdhgfhyrtt356    sfgrgytrtuytu57

“1933, Stutgart” menşeiye sahip Fakir markası, Almanca’da aile anlamına gelen “Familie” ve buna ilaveten kurucusunun soyadı olan “Kicherer”in bütünleşmesiyle konulmuş bir isme sahip.

Türk kahve makinesi dendiğinde akla gelen en iyilerden biri olan Fakir Kaave, bu kulvarda en çok tercih edilen makinelerden bir tanesi.

 

 

 

sfdgsguegy5462j35a
Suratlar her daim önemli..!

dgyhryrt365756hf      fhgtjyrutrett4663

735 wattlık muhteşem gücüyle kısa sürede kahvelerinizi yudumlayabileceğiniz hale getiren Kaave kahve makinesi, 70 ml’lik orta boydaki 4 fincana kadar kahve yapabilme kapasitesinde.

Kaliteli ve şık yapısının yanı sıra kullanım kolaylığı açısından otomatik kapanma ve sesli ikaz sistemleri bulunduruyor.

Yine emniyetli kullanımınız açısından Aşırı ısınma ve Su bitmeye karşı korumaları bulunan model kablosuz kullanıma da uygun olarak tasarlanmış.

 

 

sfdgrtrutu5563d

dgfhtututyy46464Yaptığı lezzetli kahveleri, mutfağınıza uygun çeşitli renk seçenekleri, uygun denebilecek fiyatı ve fiyat performans açısından oldukça başarılı oluşu, ve yine en çok tercih edilen Türk kahve makineleri arasında oluşu, hakkında yazılan onlarca güzel yorumuyla alabileceğiniz en iyi makinelerden bir tanesi.

 

 

6.. TEFAL Köpüklüm Auto Tcm Türk Kahve Makinesi

Tefal Köpüklüm Auto Tcm Otomatik Türk Kahve Makinesi kırmızı, beyaz, siyah ve mor gibi çeşitli renkleri ile ve özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:     374 TL              (10.01.2020)

etrytu675uırfdft45

 

Tefal ise, dünyada yapışmaz tava-tencerenin öncüsü olarak Fransa’da kurulmuş bir firmadır.

Tava tencerede ve diğer birçok mutfağımsı teknoloji aletinde olduğu gibi kahve makinesi sektöründe de kalitesini ortaya koymakta. Tefal Köpüklüm, 735 watt gücüyle çalışan ve 4 fincana kadar kahvelerinizi pişirebilen bir Türk kahvesi makinesidir.

Közde pişirme fonksiyonun oluşu onu bir adım öne çıkarırken, bir taraftan da Işıklı ve Sesli ikaz, Su seviye göstergesi, Dokunmatik kontrol paneli ve Akıllı sensör sistemi gibi çok yardımcı özelliklerinin oluşu kahvenizi yaparken oldukça kolaylık sağlayacak özellikler.

Kablosuz kullanılabilirliğiyle size kolaylık sağlarken taşma emniyeti sayesinde de küçük kazalardan korunarak güvenli bir şekilde kahvelerinizi hazırlayabiliyorsunuz.

Yine şık tasarımını çeşitli renk seçenekleriyle süslerken, kendisi de çok beğenilen ve çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor.

Orta düzey fiyatta denebilecek bu modelin hızlı ve pratik oluşunun yanı sıra, köz ayarındayken yapılan kahvelerinin tadı bambaşka oluyor ve özellikle bu köz fonksiyonu çok beğeniliyor. Kullanıcılar tarafından da kesinlikle “verilen fiyata değdiğini” söyleyen oldukça fazla yorum var. Çok beğenilen ve çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Kesinlikle şans vermelisiniz.

 

serter4563er4567
İşlerinizi artık otomatikliğe bırakınn.. Teknoloji, siz işlerinizin başında beklemeyin diye gelişiyor..

 

7.. Grundig 6100 G Türk Kahve Makinesi

Arçelik’in bir uzantısı olarak bilinen Grundig markasının ürünü, Grundig 6100 G Türk Kahve Makinesi özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:     249,99 TL              (10.01.2020)

fjthrgfdet5335yfgj

 

1945’te Almanya’da televizyon ve radyo üreticisi olarak başlayan Grundig, 2007’de Koç Holding’e bağlı beyaz eşya üreticisi Arçelik A.Ş. tarafından satın alınarak Türk markası haline gelmiştir.

Kahve makineleri üretiminde de en iyi firmalar arasında yer alan Grundig, TCM 6100 G modeliyle listemizde kendine yer buldu.

500 wattlık gücüyle 4 fincana kadar kahve yapabilen bu model tek tuşla kontrol edilebiliyor.

Özellikle kahvesini köpüklü sevenlerin çok seveceği bu ürün Sesli ikaz ve Su göstergesi gibi yardımcı teknolojilere sahip. Taşma emniyetinin varlığı da pişirme sırasında sizi küçük kazalardan koruyor.

Kahve tadı ve pişirme kalitesi olarak harika bir iş ortaya koymuşlar.

Hem şıklığıyla hem de başarılı kahve yapımıyla oldukça fazla tercih edilen modellerden bir tanesi. Özellikle fiyat performans söz konusu olduğunda alanında lider denebilir.

Kullanıcılar bu makineden çok ama çok memnun. Köpüklü kahve sevenlerin bu makineye yoğun ilgisi tüm yorumlarda karşımıza çıkıyor.

 

gtrerfty64567fgthy
Fincanlarınızı otomatik kahve makinelerinin ellerine bırakın..

 

8.. KARACA Hatır Türk Kahve Makinesi (Rosegold)

Özellikle çeyizciler olarak harika bir fırsat olan ve çok beğenilen ürünler arasında yer alan Karaca Hatır Türk Kahve Makinesi Rose Gold Antrasit ve Krem gibi renklerine ek olarak özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:        367,90 TL           (10.01.2020)

sddghgjkjjt356jkk

 

 

Oldukça şık ve zarif ürünler arasında yer alan bu kahve makinesi Karaca tarafından tasarlanmış. Özellikle hediyelik olarak düşünülebilecek oldukça başarılı ve performansı oldukça yüksek bir kahve makinesi.

Şık renkleriyle ve mutfağınızda şık duruşuyla ön planda tercih edebileceğiniz bir model.

600 ml’lik haznesinden 5 fincana kadar kahve pişirebiliyorsunuz. 480 wattlık gücüyle oldukça ideal zaman zarfında mükemmel tatlar elde ediyorsunuz. Bu makine ile köpüklü kahveleriniz bile oldukça başarılı yapılıyor.

Bunun yanında Otomatik kapanma ve Taşma emniyetleri sizi küçük kazalardan korurken, Sesli ikaz sistemi ve tek tuşla tüm olayları kontrol edebilme özellikleri de bu makineye renk katmış.

Şıklık ve zariflik, kalite, oldukça başarılı performans ve tüm bunlara ek olarak uygun fiyatıyla hem annelerinize, hem arkadaşlara hediye edilebilecek, kendi evlerinize de oldukça yakışacak bir Türk kahvesi makinesi.

 

 

 

tryty576utfg578687
Bazıları şekerli, bazıları sade mi istiyor? Okka Minio Duo sizleri bu yükten kısa sürede kurtarabilecek en iyi Türk Kahvesi Makinesi!

 

9.. ARZUM OK006 Okka Minio Duo Türk Kahvesi Makinesi

Zaman tasarrufu açısından oldukça pratiklik kazandırmış olan Arzum Okka Minio Duo OK006 Türk Kahve Makinesi özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda.. Özellikle sade, orta, şekerli gibi değişik tiplerde kahve istenen küçük ortamlarda oldukça pratik bir ürün..

Fiyatları:   499,90 TL                (10.01.2020)

sfdghjkyhu7ıkolu7967564

 

Arzum’un 8 fincana kadar kahve yapabileceğiniz Okka Minio serisinin “Duo” hali 880 wattlık bir güçle kısa sürede kahvelerinizi hazır hale getiriyor.

Okka minio’nun zaten çok tercih edilen modeller arasında yer aldığını, hem kalitesinin hem şıklığının yüksek performansıyla birleştiğini, kullanıcılarının makineden gayet memnun olduklarını belirtmiştik. Okka Minio Duo da kahve konusunda çok beğenilen makineler arasında yer alıyor.

Çift hale gelmesiyle Okka Minio’nun kapasitesini ikiye katlayıp 8 fincanlık bir fonksiyon gösteren bu makine yine Sesli ikaz ve Otomatik kapanma gibi kolaylık sağlayacak güvenli sistemlerine ek olarak taşma emniyetiyle de kullanım kolaylığı sağlamış.

Rahat kullanımı ve basit oluşuyla, 8 kişilik kapasitesiyle, kahvelerinin tadı ve güzel performansıyla kullanıcılarının beğenisini toplarken fiyatının oldukça uyguna gelmesi de bu makineyi almaya cezp ediyor. Şık yapısı ve kalitesiyle tercih edebileceğiniz, geniş kitlelere hitap edebilecek bir ürün. Şans verebilirsiniz.

 

sdfrrt4t5y6rw456
Zaman tasarrufunda farklı bir boyut: Okka Minio Duo!

 

10.. ALTUS Ehli AL 797 K Türk Kahve Makinesi

Altus Ehli AL 797 K Türk Kahve Makinesi özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:     219 TL   (Tükenmek üzere!)           (10.01.2020)

cfgbhjkrert4y576u564

 

1998 den beri Vehmi Koç tarafından Arçelik bünyesi altında beyaz eşya sektöründe var olan Altus, kahve makinelerinde de önemli başarılara imza atmış durumda.

Ehli AL 797 isimli bu model, şık tasarımıyla göz doldururken 500 wattlık bir güce ve 4 fincanlık bir kahve kapasitesine sahip. Tek tuşla kontrol edebileceğiniz bu ürün Sesli ikaz sistemi ve taşma emniyeti bulunduruyor.

Kablosuz kullanılabilme özelliği de kolaylık sağlıyor.

Çeşitli renkleri ve şıklığının süslediği yüksek performansına ek olarak uygun fiyatlarla cebinizi de şenlendiren bu model, lezzetli kahveleriyle hem bize hem de kullanıcılarına kendini beğendirmiş durumda.

Oldukça uygun fiyatıyla tercihleriniz arasında yer alabilir.

 

 

efrt45y6u74567
Otomatik Türk kahvesi makineleri ile keyfinizi arttırın!

11.. ARÇELİK Tkm 3940 P Telve Türk Kahve Makinesi

Arçelik TKM 3940 P Telve Türk Kahve Makinesi özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:  328 TL                 (10.01.2020)

dgdfrrety457688kjhg

 

Oldukça şık kahve makinesi modellerimiz arasında bulunan bir diğer Arçelik modeli olan P Telve, 500 wattlık bir güçle kahvelerinizi pişiriyor.

4 fincana kadar kapasitesi bulunan bu makine Sesli ikaz ve Taşma emniyeti sistemlerine sahip. Tek tuşla da tüm olayları kontrol edebiliyorsunuz.

Hem biz hem de kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen P Telve, çeşitli yorum sayfalarında neredeyse tam puan almış durumda. Şık tasarımı ve çok beğenilen kahve tadıyla kullanıcıları, oldukça sevilen bu modeli almak için kesinlikle tereddüt yaşamayın diye uyarıyorlar.

Performans fiyat oranına bakılınca bir hayli kıymetli olan bir kahve makinesi.  Şans verebileceğiniz modellerden bir tanesi.

 

 

 

 

 

 

Son Olarak En İyi Espresso ve Cappucino Makinelerine de bakalım:

Türk kahve makinelerini inceledikten sonra bir de Espresso ve Cappucino modellerine bakalım.

dgtyy4475rdfg464
Soğuk bir kış günü, üzerini değiştirmek zor geliyor üşeniyorsun, dışarı çıkıp ayağının kaymasını istemiyorsun.. Peki, illa ki dış mekanlar gerekli mi? Çağır arkadaşlarını, bul bir pencere kenarı..

 

12.. DELONGHİ ECP 31.21 Espresso ve Cappucino Makinesi

De’Longhi veya Delonghi ECP 31.21 Espresso ve Capuccino Makinesi (Espresso & Capuccino) özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:   984 TL        (Tükenmek üzere!)                (10.01.2020)

dfghjre43r5t465yulşp8765
Delonghi ECP

 

 

 

 

Espresso ve Cappucino makinelerinden de bahsedeceğiz başka yazılarımızda ancak bu iki modeli buraya koyalım da belki aradığınızı bu ve alttaki (toplam iki modelde) ürünlerde bulursunuz.

Espresso, Cappuccino, Latte ve Macchiato türlerinde kahvelerinizi hazırlayabileceğiniz bu şık Delonghi markalı multifonksiyonel kahve makinesi, 1100 watt güce, 15 barlık basınca, 1100 ml su kapasitesine, Süt köpürtücü sisteme ve sıcak tutucu Termoblok gibi temel sistemlere sahip.

Mutfaklarınızı süsleyebileceğiniz oldukça kullanışlı ve başarılı çok beğenilen bir model.

 

13.. DELONGHİ  ECOV311.GR ICONA VİNTAGE Espresso Makinesi

De’longhi veya Delonghi ECOV311. Icona Vintage Filtre Kahve Makinesi veya Espresso Makinesi olarak da bilinen bu ürün özellikleri, incelemeleri, fiyatı ve kullananların yorumları ile birlikte karşınızda..

Fiyatları:     1.359 TL              (10.01.2020)

sdfghjfretryhtjku575
 Delonghi Icona

 

 

 

Filtre kahve,Espresso, Cappuccino, Latte, Caffe Crema ve Macchiato türünde kahvelerinizi kolaylıkla hazırlayabilen bir diğer Delonghi markalı bu multifonksiyonel kahve makinesi en iyi Türk kahvesi makineleri listemizin sonlarını süslemek için koyduğumuz bir ürün.

1100 wattlık güçle çalışırken hızlı bir şekilde kahvelerinizi hazırlamasının yanı sıra, 15 barlık basınca, 1400 ml’lik su kapasitesine, Süt Köpürtücü sisteme, Su filtre sistemine ve farklı bardak boyutlarını ayarlayabileceğiniz ve aynı anda iki fincanı hazırlayabileceğiniz temel sistemlere sahip.

Yine çok çok beğenilen ve fiyatı oldukça uygun görülen modeller arasında. Kahve makinesi tercihinizi belki bu modelden tarafa kullanırsınız. Sevgiyle, hatırla…

 

 

 

 

 

sfrgrhtg48755354ydfg43
En İyi Türk Kahvesi makinesi modelleri ve En İyi Espresso & Capuccino makineleri buradaydı..

 

En iyi Türk Kahvesi Makinelerine ait fiyatları, modelleri ve yorumları sizlerle buluşturmaya çalıştık. Yazılarımıza dair iyi olsun kötü olsun eleştirilerinizi duymaktan büyük keyif alırız. Bunlardan ders çıkarırız.. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.. Aşağıdaki alandan yorum yapabilirsiniz..

 

fdrger4t56rt56y78
Westworld’ü dev ekranlarda izlemeye ne dersiniz! En İyi Televizyonlar yakında Hc’de!

 

efdrrerty67u84567
Dizi ve Film aşıkları için En İyi Bluetooth Hoparlörler listemiz bulunmakta! Bu liste bu aralar oldukça popüler!

 

ret34rt5y6ty6u7
En İyi Bluetooth Hoparlörler listemize göz atmanızda fayda var!

 

sdfrt5y6r4t56y78
Bluetooth kulaklık arayanlara da onlarca çeşit HC’de!

 

“Sevdiklerinizle nice güzel, sağlıklı, mutlu ve huzurlu anılarınız olsun… Hatırlarınız ve huzurunuz bol olsun..”

Yorum yapın