Yasal Uyarı

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu web sitesinin kullanımı, aşağıdaki yasal uyarının okunduğu ve eksiksiz olarak kabul edildiği anlamına gelir.

Bu Yasal Uyarı üç bölüme ayrılır:

 

Gizlilik Politikası

Fikri Mülkiyet Hakları

Feragat

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

Tam metni için tıklayınız

 

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Web sitemizin içeriği açıklanan teknolojide sınırlama olmaksızın; metinler, resimler, fotoğraflar, sesler, logolar, ikonlar ve yazılım, ve yine hiç bir sınırlama olmaksızın; telif hakları, komşu hakları, marka, ticari isim, alan adı, veri tabanı hakları, patent, know-how, modeller, logo ve tasarımlar fikri ve/veya sınai emlak hakları tarafından korunmaktadır. Web sitemizin kullanımında, herhangi bir içerik üzerinde, herhangi bir hak vermez.

Web sitemizin içeriği sadece kişisel kullanım için sunulan hizmetlerden faydalanmak için kullanılır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın çoğaltılması, üçüncü şahıslara aktarılması (herhangi bir amaç için değişiklik, adaptasyon ve iletişim), gibi diğer tüm kullanımlar yasaktır.

 

FERAGAT

Web sitesinin içeriği yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Web sitesindeki bilgilerin yorumlanması neticesinde; itibar ya da iş kaybı, gelir veya kâr kaybı, talep, işlemler, maliyet ve gider artışı gibi, bilgilerin, teknik dataların, önerilerin veya spesifikasyonların yorumuna bağlı oluşabilecek doğrudan veya dolaylı zararlarda herhangi bir sınırlama olmaksızın sorumluluk kabul edilmez.

Web sitemizde yer alan bilgiler takdirimize bağlı olarak zaman zaman düzeltilebilir, güncellenebilir. Böyle bir düzeltme veya güncelleme yokluğunda ortaya çıkabilecek herhangi bir sonuç için sorumlu tutulamayız.

Web sitemiz, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Web siteleri içeriği hakkında her hangi bir sorumluluk üstlenilmez, herhangi bir garanti verilmez. Bu web siteleri kullanımı neticesinde; itibar ya da iş kaybı, gelir veya kâr kaybı, talep, işlemler, maliyet ve gider artışı gibi, oluşabilecek doğrudan veya dolaylı zararlarda herhangi bir sınırlama olmaksızın sorumluluk kabul edilmez. Üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinin fikri ve / veya sınai mülkiyet hakları ile uyumluluğu hakkında herhangi bir şekilde garanti verilmez.

Yıtırım ile İlgili Bölümü

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan makaleler kişisel görüşlerimizden, yorum ve tavsiyeler ise yorum ve tavsiyeleri yazanların kişisel görüşlerinden ibarettir. Hiçbir şekilde risk ve tercihlerinize ya da yatırımlarınıza etki etme amacımız ya da sizi bir yatırıma sürükleme amacımız yoktur. Burada yer alan makaleler, yazılar ya da yorumlar sizin kendinizin yapacağı yatırımlara yön verecek tavsiye kategorisinde değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve mesuliyet tamamen kendinize aittir. Olumlu ya da olumsuz işlemlerinizin sorumlulukları ya da sonuçları kendinize aittir. Olası bir mağduriyet durumunda Hosgelir.com sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.